שלח הודעה ללא התחייבות
עורכי דין פורומים משפטיים פורום תביעות בנקים האם ניתן להחזיר הכרטיס לפעילות?

האם ניתן להחזיר הכרטיס לפעילות?

אייל30/9/2018 1:30
בעת הזמנת כרטיס מסוג VISA הייתי קצת מודאג מהשירות .. שלחתי פנייה לביטול הבקשה אחרי כיום מההזמנה שוחחתי עם נציג וביקשתי ממנו שיבטל הפנייה לביטול אבל כנראה לא בוטלה ונשארה בתוקף .. לפני יומיים קיבלתי הכרטיס.. פתאום אחרי כמה שעות קיבלתי הודעת סמס על ביטול הכרטיס וגם ציין סיבת הביטול כאילו לפי בקשתי .. קיימת הלוואה אקספרס על חשבון מסגרת הכרטיס .. יש לי שתי שאילות 1.האם ניתן להחזיר הכרטיס לפעילות .. ?? שלחתי פנייה לשירות הלקוחות והסברתי המקרה בדיוק 2. האם החיובים ימשיכו לרדת כרגיל .. כפי שהגדרתי את התשלומים בעת לקיחת ההלוואה .. כל חודש כאילו 50 שקל סכום ההלוואה 1000 שקל .. או זה ירד מייד .. בגלל אני עדיין רואה כי החיובים נמצאים באותה הגדרה .. ירדו כל 10 לחודש.. 3. הכריטיס בוטל עכב טעות מפנייה ישנה.. אני מפחד לגבי ההלוואה באמת .. אני חתמתי על המסמכים וההרשאה לחיוב חשבון נמצאת בטיפול .. מותקנת אצלי בבנק .. האם הם חייבים לעדכן אותה בכדי לחייב החשבון שלי ?
עוד שאלות שנשאלו בנושא תביעות בנקים:
העברת חיוב משכנתא לאחר פטירהמריקה אשכנזי25/11/2018 12:12

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

(פרסום ממומן)