שלח הודעה ללא התחייבות
עורכי דין פורומים משפטיים פורום צרכנות ותביעות קטנות אחריות המשתמש בקורס אינטרנטי לבעלי עסקים
רשימת עורכי דין בתחום
מאמרים ופסקי דין בתחום

אחריות המשתמש בקורס אינטרנטי לבעלי עסקים

לירז17/5/2018 14:43
שלום , אני מתכוון למכור לבעלי עסקים קורס אינטרנטי לניהול הפיננסי של העסק (תזרים מזומנים, דוח רווח והפסד וכדומה..) ואני רוצה להיות בטוח בנוגע לכך שברור ללקוחות שלי שמה שהם יעשו בפועל בעסק שלהם בעקבות הקורס (או שלא בעקבות הקורס..) הוא באחריותם המלאה בלבד כך שלא יוכלו להיות לי הפתעות בסגנון "זה בגללך" בעתיד .. כתבתי ניסוח שאני חושב שמכסה את זה .. וחשבתי לפרסם גם את הניסוח הזה בדף המכירה של הקורס ובנוסף לזה חשבתי להציג את הניסוח גם בכתב ובקול רם לפני תחילתו של השיעור הראשון של הקורס ... האם זה אמור להספיק מבחינתי ? (כמובן בתנאי שהניסוח כתוב בצורה נכונה ..) תודה מראש !
תשובה לשאלתךחיים איציקובסקי, עו"17/5/2018 15:21
שלום, בתנאי שהרוכש (הלקוח) יודע בדיוק את התנאים (והם לא מסתתרים בשום תקנון סודי או בכתב קטן) ואתה עומד בכל תנאיי החוק העוסקים במכירת המוצר ואפשרויות ביטול עיסקה (בהתאם לחוק הגנת הצרכן והתקנות). אני ממליץ לך לפנות לעו"ד לצורך קבלת ייעוץ משפטי בעניינך בטרם תפעל. מענה כללי באתר אינו ייעוץ משפטי. ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך.

לחצ/י למידע על מנהל הפורום: עורך דין חיים איציקובסקי  053-8007683
עוד שאלות שנשאלו בנושא צרכנות ותביעות קטנות:
תוספת תשלום על טיפולי שינייםבוריס שוליק20/1/2019 8:04

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

(פרסום ממומן)