שלח הודעה ללא התחייבות

תביעה נגד בית מלון בים המלח

כהן איציק12/2/2019 10:53
שלום, אני ואשתי התארחנו בבית מלון בים המלח ,זמן השהות במלון הוא 3 ימים ,2 לילות. ביום ה-1 נתקענו במעלית בית המלון למשך כ20 דק' להערכתנו, נחרדנו מאד וחופשתנו כמובן נהרסה, מבית המלון נמסר כי אנו נטופל בהתאם ונקבל פיצוי הולם, בית המלון גרר אותנו עד יום לפני העזיבה ומסר שהוחלט לפצות אותנו ב20% הנחה מהמחיר המקורי כשהוא: 1400 ₪. אנו סירבנו והחלטנו להגיש תביעה ע"ס: 7000 ₪ בגין עגמת הנפש , מבית המלון נמסר בתגובה כי זה דבר שבשגרה שעלול לקרות , ואנו נשארנו והמשכנו להנות משירותיו של בית המלון, רציתי לשאול האם יש כדאיות להמשיך בהליך התביעה ואם בכלל יש עילה?
התייחסות לשאלתךחיים איציקובסקי, עו"12/2/2019 13:23
שלום, אתה שואל האם יש עילה לתביעה לאחר שהגשת כתב התביעה ? בחינת עילה לתביעה נעשית לפני הגשת תביעה ולא לאחריה. לעניין שאלת הכדאיות - המושג כדאיות הוא מושג יחסי. יש מי שכדאי להם להגיש תביעה בעבור פיצוי של 100 ש"ח ויש מי שפיצוי של מיליון שקלים לא יזיז לו. אין פה שאלה של כדאיות, אלא האם יש לך עילה לתביעה וראיות להוכחת טענותיך כדי לזכות בתביעה אותה הגשת.

לחצ/י למידע על מנהל הפורום: עורך דין חיים איציקובסקי  053-8007683
עוד שאלות שנשאלו בנושא צרכנות ותביעות קטנות:
ביטול קורס האם אני זכאי?מוניב אסעד 21/4/2019 13:12
ביטול רכישת מוצרים בחברת סלולרחנין חאגיחיא 19/4/2019 5:07
פיצוי מחברת הדואר?אני18/4/2019 13:45

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

(פרסום ממומן)