שלח הודעה ללא התחייבות
רשימת עורכי דין בתחום
מאמרים ופסקי דין בתחום

לקוח בכוח - נטויזן

אלי23/8/2010 15:48
יש לי חבילת בנדל (חבילה משולבת תשתית + ספק) של נטויזן והוט שרכשתי דרך נטויזן, בהתחייבות לעוד 8 חודשים. בימים אלו עברתי להתגורר למעונות של הטכניון, וחברת הוט הודיעה לי שאין להם שם תשתית ולכן אין באפשרותם לבצע "העברת דירה" ולכן מוכנים לנתק אותי ללא קנס. מאידך, נטויזן טוענת שזאת לא בעייה שלהם והם לא יכולים להפסיק לי את המנוי ללא קנס. כשניסיתי להסביר שהם אלו שלא יכולים לספק לי את השירות, ואם היה אפשר, הייתי מעביר את המנוי למעונות, הם השיכו להסביר לי שאני בהתחייבות וזה מה יש. הם הציעו לי להתחבר דרך בזק. גם אם הדבר היה אפשרי, פירוש הדבר הוא שמעכשיו אני משלם סכום שונה ומתחייב לבזק לעוד שנה, מה שאומר שזאת כבר עסקה שונה לחלוטין שאני לא מעוניין בה. האם זה סביר שהם ימשיכו לגבות ממני 8 חודשים דמי מנוי מבלי שאני אוכל להשתמש בשירות ומה עלי לעשות? תודה.
לקוח בכוחעידית פוליבודה, עו"ד24/8/2010 0:12
לילה טוב, יש אמת (מעצבנת) בטענת החברה מחד ומאידך אין ספק שזה המקום ללכת לקראתך ולהתחשב. ממליצה לפנות בכתב הן אל החברה והן אל בזק ולנסות למצות מהמצב שנכפה עליך את המיטב. כפשרה נסה שהחברה תישא איתך בחלק מהעלות הנוספת שעליך לשלם. נסה לברר בהסכם ההתקשרות שלך עם החברה מה קורה בנסיבות כאלו. דרוש מהחברה לראות את המקור להמשך החיוב. מקומם. מבינה לליבך.

לחצ/י למידע על מנהל הפורום: עורך דין חיים איציקובסקי  053-8007683
עוד שאלות שנשאלו בנושא צרכנות ותביעות קטנות:


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
(פרסום ממומן)