שלח הודעה ללא התחייבות
רשימת עורכי דין בתחום
מאמרים ופסקי דין בתחום

האם יש לי קייס לתבוע את הוט?

מיכל ק25/1/2012 17:35
שלום לכם לפני כשנתיים הייתי סטודנטית בדירת שותפים. בדירה הייתה חבילת הוט (כבלים וטלפון) על שמי. כשעזבתי את הדירה עשינו פיצול של המנוי: הטלפון נשאר על המנוי המקורי על שמי והכבלים הועברו למנוי עם מספר חדש. כהמשך לפיצול עשינו העברה של בעלות על המנוי: השותף שנשאר שלח את הפרטים שלו (כולל ת.ז והכל) בפקס להוט, הייתה שיחה משולשת של נציגה עם שנינו ומאותו הרגע אני הבנתי שהמנוי הועבר. אני אפילו זוכרת שאמרו לי "לא לדאוג" ושיעשו לי החזר על התקופה מהיום שבו פוצל המנוי ליום שבו בפועל הייתה העברת הבעלות. עד היום, שנתיים אחרי, אני משלמת להם כל חודש 250 שקל על כבלים שאני לא משתמש במנוי שמשום מה נשאר על שמי. היום סוף סוף אזרתי כוחות וביטלתי את המנוי. שאלותיי אליכם: 1. האם יש לי מה לדאוג לגבי האחריות של הממירים בדירה שבה אני כבר לא מתגוררת? לכו תדעו מי נמצא שם עכשיו והאם יסכימו להחזיר להם את הציוד? 2. האם יש לי קייס לתבוע מהוט/ מהשותף שהיה אמור להעביר את המנוי על שמו החזרים על סך 6000 ש"ח לשנתיים האחרונות בהם הוא נהנה מהכבלים והשירותים הנלווים בעוד אני שילמתי עליו?
תביעה נגד חברהנבו למפל, עו"ד 26/1/2012 20:00
שלום מיכל. בהחלט מקומם ביותר ראשית המלצתי הינה כי תחזירי את הוראת הקבע לפעילות ואל תבטלי אותה מאחר וביטול יגרור תגובה מיידית מטעם החברה אשר מתבטאת בדר"כ בתביעה ובמקרה זה תביעה כנגדך על הפרת הסכם. משכך כאמור המלצתי הינה כי תחזירי את הוראת הקבע ובמקביל הגישי תביעה בבית המשפט לביטול הסכם, החזר כספי עבור כל החודשים שנגבה ללא הסכמתך ופיצויים בעבור עוגמת נפש ואבדן ימי עבודה. בהצלחה

לחצ/י למידע על מנהל הפורום: עורך דין חיים איציקובסקי  053-8007683
עוד שאלות שנשאלו בנושא צרכנות ותביעות קטנות:
ביטול עסקת רכב משומשאתי אברמוביץ21/2/2018 22:19
אי הגשת כתב הגנהאביאל צרפתי20/2/2018 16:59
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר.
(פרסום ממומן)