פורום חקירות משטרה | חקירה פלילית

עו"ד שי שקד

עו"ד שי שקד

 

עו"ד שי שקד צבר ותק וניסיון עשירים בכל תחומי המשפט הפלילי, עוסק שנים בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות פליליות, החל מהמדרג הנמוך כגון עבירות רכוש ומרמה וכלה במדרג החמור ביותר כגון עבירות אונס ורצח.

 

עו"ד שי שקד מלווה חשודים בחקירות משטרתיות ומייצג נאשמים בכל הערכאות המשפטיות. המשרד דואג לשמור על יחס חם ואישי ושירות מקצועי, ופועל בנחישות לשמירה על זכויותיהם של הלקוחות וקידום ענייניהם. עו"ד שי שקד ישמח לתת מענה ראשוני ומקצועי לכל הפניות והשאלות בפורום.

 

אודות הפורום

אם זומנת לחקירה במשטרה, למסור עדות או אם נעצרת ע"י המשטרה, או שמא אתה חושש שאתה צפוי לקבל זימון לחקירה או עדות - הנך מוזמן לפנות בשאלה בפורום זה ועו"ד פלילי מקצועי ישיבך במהרה.


פורום חקירות משטרה | חקירה פלילית הוקם במטרה לתת מענה מקצועי ומהיר לנחקרים וחשודים בביצוע עבירות פליליות שונות וכן לעדים או מתלוננים (נפגעי עבירה) בכל דבר ועניין הקשור לחקירת המשטרה.
לחשוד הנחקר במשטרה נתונות זכויות כגון: זכות היוועצות בעורך דין פלילי, זכות השתיקה, הזכות לאי הפללה עצמית, דרכי התיעוד החקירה ועוד.

 

לעדים ולמתלוננים (נפגעי העבירה) גם נתונות זכויות בשלב החקירה במשטרה.


לכן קיימת חשיבות לקבל ייעוץ משפטי מעורך דין פלילי מנוסה ובקיא בתחום אשר יסביר לכם את זכויותיכם במהלך שלב החקירה במשטרה, מהן האפשרויות העמדות בפניכם, ישמע את גרסתכם ויסביר מה מצפה בכל שלב בעתיד.
 

חייגו אליי חייגו למנהל/ת הפורום 053-8007583Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה