חתימת עורך דין היא חובה בפתיחת חשבון בנק לסטארט אפ בע"מ?

עו"ד יואב קליין
מנהל/ת הפורום: עו"ד יואב קליין  
חייגו אליי 053-7101887
חזרה לפורום



עכשיו בפורום
עוד שאלות ותשובות שנענו
קביעת מכירת מניות עתידית במקרה של מכירת סטארט אפ
פורום ליווי סטארט אפעו"ד יואב קליין
עו"ד יואב קליין

שלום תמר, אני ממליץ לך לפנות לעו"ד לצורך קבלת ייעוץ משפטי וניסוח סעיף מתאים לנסיבות והצרכים שלכם. ממליץ לך להכיר גם את סעיף 341 לחוק החברות העוסק בעניין. בהצלחה! יואב...

המשך תשובה
למעלה