פורום העברה ללא תמורה - עסקת מתנה

עו"ד דבבורה אביטבול
עו"ד דבבורה אביטבול

עורכת הדין דבבורה אביטבול היינה ד"ר למשפטים ומשרד פועל מזה שנים בתחום המשפט הבינלאומי ודיני מקרקעין נדל"ן בישראל.
עו"ד אביטבול השלימה את לימודי הדוקטורט באוניברסיטת Paris II Pantheon-Assas עם התמחות במשפט בינלאומי והיום מפעילה את משרד העצמאי הממוקם בירושלים ומונה מספר עורכי דין שכירים מקצועיים ומשכילים במסייעים ללקוחות המשרד.


בתחום המקרקעין למשרד ניסיון רב הן בלווי פרויקטים, ביצוע עסקאות מכר וקנייה וליווי בהליכי העברה ללא תמורה בתוך המשפחה.
משרדה הפרטי בנוי כמשרד בוטיק בו כל לקוח וכל מקרה מועבר לידיה האיישם של עו"ד אביבול בכדי לוודא כי התיק מנוהל בצורה המקצועית והטובה ביותר.


נשמח לעמוד גם לשרותכם
 

אודות הפורום

עיסקאות העברה ללא תמורה עיסקאות מתנה של מקרקעין בכלל ודירות מגורים בפרט בין בני משפחה הינן בין העיסקאות הנפוצות ביותר בתחום המקרקעין.


עיסקאות אלה שונות במהותן ממכר רגיל של מקרקעין דירת מגורים הן באופן ביצוע העיסקה והן מבחינת היבטי המס השונים מעיסקת מכר "רגילה". בעסקאות העברה/מכר ללא תמורה קיימות הטבות מס ואולם מאידך קיימות "תקופות צינון" במכירת הנכס לאחר קבלתו ללא תמורה דבר המחייב תכנון ארוך טווח טרם ביצוע העיסקה.

 

בפורום זה יינתן מענה ראשוני לעסקאות מכר ללא תמורה של מקרקעין ודירות לרבות מענה לשאלות הקשורות במיסוי בעיסקאות מעין אלה. יש לזכור כי בכל עיסקת מקרקעין, יש להיעזר בשירותיו של עו"ד מקרקעין המנוסה בתחום, בכדי להימנע מעוגמת נפש כמו גם מתשלום מס ביתר.
 

חייגו אליי חייגו למנהל/ת הפורום 053-9386752למעלה