פורום פנסיה צבאית תקציבית בגירושין | חלוקה פנסיונית

עו"ד מירב גואטה כהן

עו"ד מירב גואטה כהן

עורכת דין מירב גואטה-כהן בעלת ניסיון עשיר של כ-20 שנה בתחום דיני המשפחה.

עורכת דין גואטה-כהן מוסמכת כמגשרת, כיהנה בתפקידים שונים בתחום המשפט באקדמיה ומייצגת בתיקי משפחה על כל גווניהם.


עו"ד גואטה-כהן מייצגת גברים ונשים בתהליכים משפטיים הקשורים לדיני משפחה ובעלי היבטים כלכליים רחבי השלכות. לדוגמה הסכמי גירושין מזונות וחלוקת רכוש, צוואות וירושות, ייפוי כוח מתמשך ועוד. תחום הפנסיה התקציבית קשור אף הוא להיבט כלכלי שאליו נדרשים בני זוג שעוברים תהליך של גירושין.


עורכת דין מירב גואטה-כהן תוכל לסייע לכם לפתור את הבעיה המשפחתית שאליה נקלעתם, במקצועיות רבה לצד רגישות, הבנה וליווי אישי לאורך כל התהליך המשפטי.
 

אודות הפורום

פורום פנסיה צבאית נועד לספק מענה לשאלות הקשורות לזכויות בפנסיה וחלוקת הפנסיה הצבאית במקרה של גירושין. בפורום זה ניתן לקבל תשובות וייעוץ ראשוני על ידי עורך דין עם התמקצעות בתחום, במגוון סוגיות הקשורות בזכויות סוציאליות בגירושין, חלוקת פנסיה צבאית צוברת או פנסיה תקציבית, פסק דין לרישום הערה בגין פנסיה ,זכויות קבלת פנסיה צבאית לאלמנה ושאירים, הכללת היוון בחלוקת הזכויות הסוציאליות , חלוקת כספים נוספים הנובעים מזכויות איש/אשת הקבע כגון תגמולים ,קרנות השתלמות , פיצויים ,ימי מחלה ועוד .
הפורום מאפשר קבלת מענה בסיסי לשאלות בכל הנוגע לזכויות בפנסיה מצה"ל, משרד הביטחון, השב"כ, השב"ס ועוד, בהתבסס על בחינת הנתונים השונים של כל מקרה ומקרה.

 

חייגו אליי חייגו למנהל/ת הפורום 053-7101176Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה