פורום נזקי רכוש, אש ומים

עו"ד שמואל שטיינר
עו"ד שמואל שטיינר

שמואל שטיינר סיים בהצלחה את לימודי התואר במשפטים ואת ההתמחות ביצע הן בעיריית חדרה בתיקי ביטוח ותיקים מנהלים ובמשרד נשיץ ברנדס-אמיר בתיקי נזקי גוף ורכוש.

עו"ד שמואל שטיינר החל את דרכו כחוקר פלילי במשטרה צבאית, חוקר הונאות מכס במשרד האוצר, לאחר מכן עבד כמנהל מח' יבוא בין לאומי במגוון חברות והקים את מערך בקרת הרכש והיבוא בכור סחר פנים. במשך למעלה מ 30 שנים עבד כחוקר פרטי בכיר עבור כל חברות הביטוח בארץ ומבטחי משנה בעולם במגוון נזקי רכוש.
משרד עורך דין שמואל שטיינר עוסק במגוון רחב של דיני הנזיקין, הן בנזקי גוף (תאונות דרכים, תאונות בעבודה, תאונות נפילה, תאונות ספורט תאונות תיירות, מיצוי זכויות פוליסות ביטוח לסוגיהן השונים (חיים, א.כ.א, סיעוד, בריאות וכו') והן בנזקי רכוש, כגון נזקי אש, מים, פריצה, גניבה, מעילה, מרמה, הונאה, וכו' פוליסות ביטוח אלמנטרי רכוש בתים, חקלאות, עסקים, דירות, מחסנים, מעבדות וכו'.

המשרד עוסק בליטיגציה ובייצוג למימוש מלא של זכויות תובעים ונתבעים מול חברות הביטוח, ביטוח הלאומי, ייצוג בכל הערכאות המשפטיות. בהגנה על נתבעים ובהגשת תביעות שבוב ובהגנה מפניהם.

עו"ד שמואל שטיינר הנו היועץ המשפטי של NFPA ישראל וכן של אגודת חוקרי הדליקות בישראל אגודת בת של IAAI אמריקאית, שימש כיו"ר אגודת חוקרי הדליקות בישראל וכיום היועץ המשפטי ומבקר האגודה, כמו כן משמש מיופה כוח בישראל של מר מייק שלטמן נשיא לשעבר של IAAI האמריקאי, ומרצה במכללה למדעי האש ובלשכת עורכי הדין "מיהו המומחה לחקירת דליקות".
 

אודות הפורום

הפורום מיועד לעורכי דין העוסקים בתחום הנזקין והביטוח כמו גם לתובעים ולנתבעים. פורום נזקי רכוש בא לתת מענה לנזקי רכוש שנגרמו לתובעים אשר מעוניינים להגיש את תביעתם ואינם מכירים את ההליכים. כאשר מתרחשת שריפה/דליקה היא בדרך כלל נגרמת מסיבה מסוימת או מתפשטת ממקום מסוים, הנזקים העצומים ביחס לכל סוג נזק רכושי אחר הוא כמעט מוחלט בנזק ישיר ועקיף. כאשר הניזוק מבוטח.

 

במסגרת הפורום נארח את כל המומחים למתן תשובות לכל השאלות שיעלו בתחום הביטוח- הפוליסות הרלוונטיות האופן שישי לנתח את הפוליסה על כל מרכיביה ואת דוחות החקירה של החוקרים הפרטיים וחוות הדעת של המומחים השונים.

חייגו אליי חייגו למנהל/ת הפורום 053-7429196למעלה