פורום הלנת שכר - זכויות עובדים בפירוק או סגירת עסק / חברה

עורך דין גיל בר

עורך דין גיל בר

משרד גיל בר – אורן לוי מספק ייעוץ משפטי וייצוג לעובדים, וכן לעסקים ולחברות כבר למעלה מ-13 שנה.

המשרד מתמקצע בתחום דיני חברות בדגש על פירוק חברה, וכן במיצוי זכויות עובדים מטעם המוסד לביטוח לאומי במקרים שבהם החברה הפסיק לפעול או החליפה סטטוס לחברה סגורה או לחברה חדלת פירעון. המשרד פועל למיצוי זכויות העובד עד תום לפי הנהוג בחוק. הניסיון הרב, הן באיכות השירות והן במקצועיות חסרת הפשרות, מלווה בהתנהלות אישית ואדיבה מול כל לקוחותינו, במטרה לספק את צרכיהם כיאות, באופן יעיל, איכותי, מקצועי, חם ויסודי.

למשרד ניסיון עשיר בהליכי פירוק של חברה ופירוק שותפות עסקית. עורכי הדין של המשרד ישמחו לסייע לכם כעובדים או כמעסיקים בחברה שמצויה בתהליכי פירוק, כדי לוודא שההליך המשפטי יתנהל על הצד הטוב ביותר לשם השגת התוצאות המיטביות.
 

אודות הפורום

חברה מסחרית או עסק עלולים להיקלע למשבר ולהגיע להקפאת הפעילות, ולעתים אף לפירוק או סגירה עקב חדלות פירעון. במצב זה לעתים העובדים אינם מקבלים את שכרם, את פיצויי הפיטורין המגיעים להם וזכויות סוציאליות נוספות.
במקרה של חדלות פירעון העסק, העובדים יכולים להיחשב חלק מהנושים הדורשים לפרוע את חובם, והם אף יכולים לדרוש בעצמם את סגירת העסק. יש להם זכות קדימה ביחס לנושים האחרים בכל הנוגע לקבלת שכרם וזכויות נוספות, וכמו כן זכאים העובדים לקבל תשלומים מהביטוח הלאומי, כגון משכורת, תשלום עבור ימי חופשה, פיצויי פיטורין, הפרשה לקופת גמל ועוד.
פורום זכויות עובדים בפירוק חברה או סגירת עסק נועד לספק מידע משפטי על דרכי הפעולה האפשריות של העובדים בעת פירוק או הקפאת הפעילות בחברה, מהן זכויות העובדים בכל שלבי הפירוק, למי יש זכאות לממש את הזכויות הסוציאליות בביטוח לאומי, מתי ניתן להגיש תביעה כנגד בעלי המניות ועוד.
 

חייגו אליי חייגו למנהל/ת הפורום 053-9370237Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה