ג. ברקוביץ` ושות`
053-8007598
התקבלו 1 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
ג. ברקוביץ` ושות`
למשרד ניסיון של למעלה מעשור בהוצאה לפועל ופשיטות רגל כמו גם בדיני משפחה ועבודה. משרדנו חתום על הצלחות והישגים ויש לו מאות לקוחות מרוצים, מאז שנת היווסדו ועד היום. למשרד שלוחות בעכו ובחיפה
איזור:
אזור הצפון 
רחוב:
יפו 21  
עיר:
טלפון:
053-8007598 

משרד עורכי דין  ג. ברקוביץ' ושות' הוקם בשנת 2005.

 

למשרד ניסיון של למעלה מעשור בהוצאה לפועל ופשיטות רגל כמו גם בדיני משפחה ועבודה.

 

בשנת 2008 התמנה עוה"ד ג'קי ברקוביץ' כבעל תפקיד על ידי הכונס הרשמי בהליכי פשיטות רגל ופירוקי חברות.

 

עו"ד ג'קי ברקוביץ' משמש כיום בין היתר כנאמן מטעם כונס הנכסים הרשמי בחיפה בתביעות כספיות חוזיות, דיני ההוצאה לפועל לרבות ייצוג חייבים וזוכים.

 

תחומי עיסוק:

 

הוצאה לפועל ופשיטת רגל

המשרד מייצג ומלווה לקוחות פרטיים, עסקיים ותאגידים ועוסק בתחום חדלות פירעון לרבות הוצאה לפועל, פשיטות רגל הקמה ופירוקים של חברות, הסכמי מייסדים ושותפיות, כינוס נכסים וכו'. בנוסף ולשם ייעול מערך הגבייה, משרדנו מקושר בתוכנה ממוחשבת למאגרי המידע של לשכת ההוצאה לפועל.
 

דיני משפחה

מאז שנת 2005 המשרד מספק ליווי צמוד ללקוחותיו בדיני משפחה על כל גווניו לרבות הליכי גירושין, מזונות אישה וילדים, משמורת, חלוקת רכוש, הסכמי גירושין וממון, צוואות, ירושות ועוד.

 

דיני עבודה

המשרד מייצג עובדים ומעסיקים בכל בתי המשפט לדיני עבודה ברחבי הארץ בנושאי זכויות עובדים וזכויות נשים בפרט, פיצויי פיטורין, חוזה עבודה, יחסי עובד מעביד ועוד.

  

אנו מאמינים במתן יחס אישי לכל לקוח ולקוח, ויצירת אווירה משפחתית וחברית. אלו הם העקרונות המרכזיים, המהווים את העקורונות עליהם המשרד מושתת.

 

משרדנו חתום על הצלחות והישגים ויש לו מאות לקוחות מרוצים, מאז שנת היווסדו ועד היום.


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: ג. ברקוביץ` ושות`
מאת:
במילה אחת, נהדר!

התקבלה ב 14/01/2016
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-8007598
כתובת המשרד:
יפו 21 , חיפה, ישראל