אולניק לינוי משרד עו"ד
053-9386726
אולניק לינוי משרד עו"ד
משרד עו"ד אולניק לינוי עוסק במימוש זכויות רפואיות מול המוסד לביטוח לאומי, מס הכנסה, משרד הבריאות, חברות הביטוח וגופים נוספים.
איזור:
אזור השרון והסביבה 
רחוב:
המלאכה 2, קניון רננים (קומה 2) 
עיר:
טלפון:
053-9386726 

את המשרד הקימה עוה"ד לינוי אולניק אחרי שנים שבהן רכשה ידע רפואי בייצוג נפגעים בוועדות ביטוח לאומי, עוה"ד אולניק זכתה להערכה רבה מצד לקוחותיה. עוה"ד אולניק הינה בעלת ידע וניסיון רב בהתמודדות ובטיפול במחלות שונות ומגוונות, הקשיים היומיומיים הכרוכים לצד המחלה, אמצעי הטיפול, היכרות עם הרופאים, המטפלים וזכויותיהם של חולים שונים בארץ תוך שמירה על כבודו, פרטיותו ואיכות חייו של החולה עד כמה שניתן, כל זאת בפרק הזמן המהיר ביותר שמתאפשר.

 

עו"ד אולניק לינוי - עבדה באחד ממשרדי עוה"ד הוותיקים והחלוצים בתחום של מימוש הזכויות הרפואיות. עוה"ד אולניק טיפלה במאות תביעות הקשורות במוסד לביטוח לאומי, משרד הבריאות וכן חברות ביטוח, היא נחשפה למחלות מסוגים שונים, במשך השנים צברה ניסיון בעבודה מול אוכלוסיות רגישות תוך ייצוג בוועדות רפואיות ברחבי הארץ. עוה"ד אולניק משרתת במילואים כשלישת יחידה בדרגת רס"ן, כמו כן עוטרה בתעודת הצטיינות מאלוף פיקוד צפון על פועלה במלחמת לבנון השנייה במעמד טקס צל"שים.

 

משרד עוה"ד אולניק לינוי מושתת על הענקת שירות אישי, מקצועי, אדיב מתוך ניסיון בתחום מימוש הזכויות הרפואיות וייצוג אל מול הגופים השונים, וכן מתוך הכרה והבנת הצרכים והקשיים של החולים. המשרד ממוקם בעיר רעננה ולאור הביקוש ולטובת הלקוחות המתגוררים רחוק ו/או אלה שניידותם מוגבלת, עורכת הדין זמינה לפגישות במשרד וגם בבית הלקוח לפי הצורך. עוה"ד מלווה את החולים ואת בני משפחותיהם לאורך כל ההליך המורכב עד למימוש ולמיצוי הזכויות, לרבות ייצוג בוועדות רפואיות ובבית הדין.

 

 

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
היה הראשון לכתוב המלצה


פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9386726
כתובת המשרד:
המלאכה 2, קניון רננים (קומה 2), רעננה, ישראל