משרד עו"ד אורלי בן עמי

משרד עו"ד אורלי בן עמי

אליהו אורבך 5 , חיפה (אזור הצפון)

עו"ד אורלי בן עמי עוסקת בתובענות ייצוגיות, וזכתה להצלחות מרשימות במהלך שנות פעילותה בתחום מאתגר זה.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עו"ד אורלי בן עמי חברת לשכת עורכי הדין בישראל, בעלת תואר LLB ממכללת שערי משפט ותואר BA במינהל חינוך מאוניברסיטת חיפה. בעלת משרד עצמאי העוסק בלעדית בייצוג תובעים בתובענות ייצוגיות.

 

התביעות עוסקות במגוון תחומים לרבות:

  • הגנת הצרכן
  • ביטוח
  • הגבלים עסקיים
  • דיני תחרות, רכב
  • בנקאות ופיננסים
  • הגנת הפרטיות

 

הודות למוניטין שצבר, המשרד משתף פעולה עם משרדי עו"ד מרחבי הארץ.  

 

פעילות המשרד מתמקדת בניהול תביעות ייצוגיות בלבד.


בזכות מיקוד פעילות המשרד, הוא זכה בניסיון מעשי רב ערך וממוקד בתחום ייצוג תובעים בתובענות ייצוגיות. תביעות אלה מוגשות על ידי תובע יחיד בשם קבוצת תובעים שניזוקו בדרך דומה, נגד גופים גדולים ועתירי כוח במשק - חברות מסחריות, רשויות ועוד.

בזכות שנות ניסיון רבות והתמקצעות בתחום הייחודי של תובענות ייצוגיות, נצברו לזכות עו"ד בן עמי מוניטין הצלחות רבות; לתובעים הייצוגיים נפסק גמול כספי נאות על פועלם ולציבור חברי הקבוצה נפסק פיצוי המגיע במצטבר לעשרות מיליוני שקלים.

 

 

 

שפות: אנגלית, עברית, איטלקית, סיניתאתר המשרד: כניסה לאתרתחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום תביעה ייצוגית | תובענות ייצוגיות - משרד עו"ד אורלי בן עמי

יהלום שאל/ה:

מחיר בקופה הוא מחיר גבוה בהרבה מהמחיר שמוצג על המדף

10 צפיות

היי. לפני כחודש בערך רציתי לקנות חפיסה של אוכל מסוים וראיתי את התווית שהייתה מוצגת על המדף והיא הייתה 19.90. אפילו בדקתי את המשקל של האריזה לוודא שזה באמת המחיר של החפיסה (כי יש גם חפיסות קטנות יותר). בכל אופן כשהגעתי לקופה אמרו לי שהמחיר שהיה מוצג על המדף שגוי והמוצר עולה 35.70 ש"ח. שמרתי את הקבלה וצילמתי את התווית על המדף. מה עושים כדי לתבוע את הסופר הזה?

משרד עו"ד אורלי בן עמי
משרד עו"ד אורלי בן עמי

תביעה ייצוגית מחיר בקופה גבוה מהמחיר על המוצר
תודה על פנייתך. אם מדובר במקרה חד פעמי, ממליצה שתפני אליהם אישית ותבקשי החזר של ההפרש (על פי חוק). תביעה ייצוגית במקרים כאלה תהיה מוצדקת רק אם מדובר בהתנהלות שיטתית לגבי מוצרים רבים ולאורך זמן. בברכה עו"ד אורלי בן עמי מנהלת פוורם תובענות ייצוגיות

אריאלה זילברמן שאל/ה:

הגשת תביעה ייצוגית נגד חברת המים עקב חשבון מים גבוה

26 צפיות

אני גרה לבדי בבית, חשבונות המים שלי לא עולים על 100 שקל. קיבלתי חשבון לתשלום בסך של 500 שקל, הם טענו שאולי יש נזילה, הבאתי אדם מוסמך ששלל נזילה, השעון תקין והם עומדים על כך שאשלם, בפורום העירוני ראיתי שאני לא המקרה היחיד. מה עלי לעשות? חשבתי אולי תובענה ייצוגית?

משרד עו"ד אורלי בן עמי
משרד עו"ד אורלי בן עמי

תביעה ייצוגית נגד תאגיד מים
אריאלה שלום, תודה על פנייתך. יש מקום לבחון תובענה ייצוגית אם ניתן להציג מספר רש של מקרים דומים. אפשרות חלופית - לפנות לנציגיכם ברשות המקומית ולבקש שיתערבו. בברכה עו"ד אורלי בן עמי מנהלת פורום תובענות ייצוגיות

משרד עו"ד אורלי בן עמי

פניה ישירה אל משרד עו"ד אורלי בן עמי

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה