קוניין בלורן גלבוע – משרד עורכי דין

קוניין בלורן גלבוע – משרד עורכי דין

רחוב איינשטיין 3 (מתחם הרצליה הילס) , הרצליה (אזור השרון והסביבה)

משרדינו עוסק בתחום דיני המשפחה, דיני עבודה, אישורי עבודה והסדרת מעמד בישראל.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

 בעלי המשרד הנם עו"ד עופרה קוניין, בוגרת האוניברסיטה העברית, בעלת ותק של 18 שנה ועו"ד רון בלורן גלבוע, בעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת חיפה, חבר לשעבר בוועד המנהל של קו לעובד.


דיני משפחה:
המשרד נותן שירות משפטי וליווי בתחומים הבאים: עריכת הסכמי ממון וגירושין, ניהול תיקי גירושין, משמורת ומזונות ילדים, חלוקת רכוש, צוואות וירושות. כמו כן המשרד נותן שירותים בתחומים ייחודיים כגון פונדקאות, צווי הורות, בדיקות אבהות, משפחות חד מיניות ואימוץ.
המשרד עוסק בייצוג בבתי המשפט לענייני משפחה.

 

דיני עבודה:
במשרדנו מחלקה יעודית לייצוג עובדים ומחלקה נוספת העוסקת בייצוג מעסיקים. המשרד מעניק שירות בכל התחומים הנוגעים ליחסי עבודה -לרבות עריכת הסכמי עבודה, זכויות עובדים, פיטורין, התפטרות, הרעת תנאים, שעות נוספות, פיצויים, פנסיה הדרכת מעסיקים או עובדים בעריכת שימוע.


הסדרת מעמד בישראל – משרד הפנים:
אנו מלווים הליכי אזרוח בן/בת זוג זר (לרבות בני זוג מאותו המין) והסדרת מעמד של בני זוג נשואים, היתרי העסקה של עובדים זרים והארכת אשרות למטפלות סיעודיות והסדרת היתרי שהייה מסוגים שונים.
משרדנו מייצג בין היתר לקוחות שנדחו על ידי משרד הפנים, הן בעררים פנימיים שבלשכות רשות האוכלוסין וגם בערכאות הייחודיות – בית הדין לעררים, בית המשפט המנהלי (מחוזי) ועד לבית המשפט העליון.

 
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

5.0
(התקבלו 3 המלצות)
  • 29/01/2020

    עופרה ליוותה אותי במשך שלוש שנים בתיק שלי נגד מעביד לשעבר. למרות כל הקשיים שהצד השני הערים ולמרות התקופה הארוכה שלקח עד שקיבלנו פסק דין (איזה אלופה - ניצחנו), עופרה תמיד הייתה זמינה, הסבירה לי יפה את הנקודות המשפטיות, ויותר מכל הייתה סופר מקצועית. אין. אין. אין עורכת דין יותר מדהימה מעופרה. מבטיח!

  • 02/12/2019

    מעניק יחס אישי ומסור, נותן ייעוץ טוב ומכוון לעניין, מעולה. ישר כשפניתי אליו נרתם לעזרתי ונתן לי הרגשה טובה כשהתייעצתי וכששאלתי כל דבר בנוגע לאותו נושא שהעסיק אותי.

  • 12/09/2018

    פשוט ואו!! רון מקצועי ושירותי ברמה שלא הכרנו. הגענו אליו בשביל הסדר מעמד לבן זוג אחרי ששמענו שהתהליך יכול להיות מסובך ולא קל לבד ולא התאכזבנו לרגע. רון היה שם לכל שאלה לכל פניה ולכל בעיה. ממליצה בחום

שאלות ותשובות מפורום דיני פנסיה | פרישה מעבודה - קוניין בלורן גלבוע – משרד עורכי דין

מורן שאל/ה:

פגיעה ברצף הפנסיוני עקב אי הפקדה לקופת הפנסיה

12 צפיות

שלום, עבדתי במקום עבודה במשך שנתיים, בחודש פברואר 2019 לא עבדתי כלל בשל עומס לימודי, לא הייתה בעיה מבחינת המעסיקה שלי. בחודשים 03,04,05 של אותה השנה כן עבדתי, ואני לא רואה שיש לי הפקדות בפנסיה. האם העובדה שלא עבדתי בחודש 02 פגעה ברצף ההפקדות הפנסיוני? מה עושים במצב כזה? אני כבר לא עובדת שם. תודה.

קוניין בלורן גלבוע – משרד עורכי דין
קוניין בלורן גלבוע – משרד עורכי דין

פגיעה ברצף הביטוחי
מורן שלום, במרבית קרנות הפנסיה הוותק נשמר עד 5-6 חודשים ללא הפקדות. אי לכך חודש אחד של אי הפקדה בד"כ לא מהווה בעיה מבחינת הרצף. עם זאת, משאלתך עולה כי היו חודשים נוספים ללא הפקדה ויש לבדוק זאת. מעבר לכך, על המעסיק להשלים את ההפרשות החסרות. ממליצה בשלב ראשון לפנות לקרן הפנסיה ולבדוק מולם את המצב. בשלב שני לפנות למעסיק לשעבר ולבקש השלמה של ההפרשות החסרות. בברכה, עו"ד עופרה קוניין

מיקי לוין שאל/ה:

ביצוע הפקדה מרוכזת לקרן פנסיה של מטפלת

7 צפיות

שלום רב, העסקתי מטפלת שתחילת העסקתה הייתה בתחילת ספטמבר בשנה שעברה וסיום עבודתה (בעקבות הקורונה) היה באמצע מרץ. משך עבודתה היה חצי שנה והייתה לה קרן פנסיה פעילה ממעסיק אחר. למרבה הצער התעכבתי בביצוע ההפקדות לקרן הפנסיה. למרבה המזל, לא קרה לה כלום. אני מעוניין לדעת אם אני יכול לבצע הפקדה אחת מרוכזת על סכום אחד (הפרשה מהסכום של המשכורת עד כה) ובכך אהיה מכוסה מבחינה משפטית? תודה רבה

קוניין בלורן גלבוע – משרד עורכי דין
קוניין בלורן גלבוע – משרד עורכי דין

הפקדה רטרואקטיבית לפנסיה
מיקי שלום, אתה אכן צריך להפקיד, בהקדם האפשרי, את ההפרשות החסרות לקרן הפנסיה. עם זאת, קיימת בעיה עם תקופת הזמן שחלפה מאז תחילת ספטמבר. מדובר על 7 חודשים, כשבמרבית קרנות הפנסיה הרצף הביטוחי נשמר עד 5-6 חודשים ללא הפקדות. אי לכך, ייתכן שעקב המחדל העובדת איבדה את הותק שלה בקרן. לכך יש השלכות אפשריות שונות, אולם בהיעדר פרטים לא ניתן לענות על כך בוודאות. בברכה, עו"ד עופרה קוניין

קוניין בלורן גלבוע – משרד עורכי דין

פניה ישירה אל קוניין בלורן גלבוע – משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה