חן חג`ג` עורך דין
053-9377927
התקבלו 2 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
חן חג`ג` עורך דין
חן חג`ג`, עורך דין, מגשר בעל ניסיון עשיר בתחום דיני המשפחה ובתחום המקרקעין.
איזור:
אזור השרון והסביבה 
רחוב:
דוד אלעזר 27 (בית הפרקליט) 
עיר:
טלפון:
053-9377927 

חן חג'ג', עורך דין, מגשר בעל ניסיון עשיר בתחום דיני המשפחה ובתחום המקרקעין.

 

בתחום המשפחה-

משרדינו מייצג בכל בתי המשפט לענייני משפחה בארץ וכן בכל בתי הדין הרבניים לרבות בית הדין הרבני הגדול. משרדנו עוסק בתיקי גירושין מהקלים ועד המורכבים מביניהם, תוך תשומת לב למטרותיו של כל לקוח לרבות בנושאי המשמורת, המזונות, הסדרי הראיה והרכוש.

 

משרדינו עוסק בהכנת הסכמי ממון, בגישור והגעה להסכם גירושין ללא צורך במאבקים בבתי משפט. כמו כן, משרדינו עוסק בתיקי צוואות וירושות, מהגשה בקשה לצו ירושה/צוואה ועד התנגדויות לצווי ירושה וצוואה וניהול הליך בעניין זה בבית המשפט.

בנוסף, משרדינו עוסק בייצוג קטינים בבתי המשפט לנוער בארץ, ייצוג בתיקי נזקקות, צווי חירום, וועדות ברווחה, תיקי אימוץ וכיו"ב.

בתחום המשפחה, משרדינו יודע לפעול היטב לטובת השגת מטרותיו של הלקוח הן בדרך של הסכם המסדיר את כל העניינים הכרוכים בהליך הגירושין והן במאבק משפטי בבית המשפט תוך הפגנה אסרטיבית ולוחמנית על זכויות הלקוח, הכל בהתאם לרצונותיו וטובתו של הלקוח.

 

בתחום דיני המשפחה, אני מאמין, כי יש להתאים אסטרטגיה לכל לקוח ולקוח בהתאם לנסיבות המקרה ובהתאם לרצון הלקוח ובהתאם להיבט הרגשי והכלכלי בסכסוך.

 

המשרד מודע לעובדה, כי הליך גירושין הינו הליך מורכב הטומן בחובו רגעים לא קלים עם קשיים וכאב מהם לא ניתן להתחמק ולכן אני מאמין בליווי ובתמיכה צמודה לאורך כל ההליך.

 

 

בתחום המקרקעין-

משרדינו עוסק בליווי עסקאות במקרקעין:

רכישת דירה מקבלן

מכירה ורכישה של דירה יד שנייה

הסכמי מכר של בתים פרטיים, מגרשים, קרקעות

הסכמי שכירות של דירות מגורים ושל נכסים מסחריים

 

כמו כן, בתחום המקרקעין משרדינו עוסק בייצוג בבית משפט בסכסוכים הקשורים למקרקעין, לרבות הפרות הסכמים, ליקויי בנייה, איחורים במסירה, פירוק שיתוף, תביעות פינוי.

 


 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: חן חג`ג` עורך דין
מאת:
רצינו להגיד תודה רבה ולציין לשבח את העורך דין חן חג`ג על טיפול מקצועי,מהיר, וחסר פשרות. מודים לך על ההבנה, ההקשבה ומענה מיידי, ממליצים בחום על שירותים. תודה רבה משפחת צרפתי

התקבלה ב 08/05/2019
שם המשרד: חן חג`ג` עורך דין
מאת:
אני רוצה להודות למשרד של חן חג`ג` ולטיפול המסור שקיבלתי. באתי לחן עם תיק לא קל וטעון בהרבה מאוד רגשות וקשיים וקיבלתי את ההרגשה שיש מישהו שמטפל בתיק שלי ודואג לאינטרסים שלי.

התקבלה ב 08/02/2017
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9377927
כתובת המשרד:
דוד אלעזר 27 (בית הפרקליט), חדרה, ישראל