עורכי דין עורכי דין נזקי גוף תאונות חיפה אריק שלו ושות', משרד עורכי דין
אריק שלו ושות`, משרד עורכי דין
053-7101858
התקבלו 1 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
אריק שלו ושות`, משרד עורכי דין
המשרד הוותיק, נחשב לאחד המשרדים המובילים ואף מדורג בדנס 100 של גלובס כמשרד מוביל העוסק בתחום דיני העבודה והנזיקין. מייצג עובדים ומעסיקים בשלל הערכאות המשפטיות בתביעות שכר ופיצויים כמו גם נפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה ורשלנות רפואית.
איזור:
אזור הצפון 
רחוב:
שדרות פלי"ם 6 
עיר:
טלפון:
053-7101858 

 

משרד עורכי הדין אריק שלו ושות', מעניק שירותים משפטיים בתחומי הנזיקין ודיני העבודה בפריסה ארצית באמצעות שלוש שלוחות: חיפה, ירושלים ורמת גן .

 

המשרד הוותיק, נחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בארץ ואף מדורג בדנס 100 של גלובס כמשרד מוביל בתחומים: דיני עבודה והנזיקין.

 

בתחום דיני עבודה: המשרד מייצג במקרים רבים של הפרת חוק עבודת נשים, פיטורין שלא כדין, אי תשלום זכויות סוציאליות, ושלל מקרים של מחלוקות בדיני עבודה.

 בנוסף הינו ספק מוכר של משרד הביטחון ואף מייצג חיילי מילואים בוועדת תעסוקה.

 

 

בתחום הנזיקין והביטוח הלאומי: המשרד מייצג  בשלל מקרים של פגיעות רפואיות, משלב הועדה הרפואית ועד להגשת ערעור. כמו כן, המשרד מייצג נפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה, מחלות מקצוע, אובדן כושר עבודה, תאונות ילדים ותלמידים, רשלנות רפואית ועוד.

 

מתוקף השירות המקיף שמעניק המשרד ללקוחותיו, עורכי הדין במשרד מייצגים בכל הערכאות ואף מסתייעים לשם כך במומחים מתחום הרפואה והמיסוי.

המשרד מתעדכן באופן שוטף בכל עדכוני החקיקה והפסיקה, ומציע שירות משפטי מקיף מקצועי וזמין בד בבד עם יחס חם ואישי ללקוחותיו.

 

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: אריק שלו ושות`, משרד עורכי דין
מאת:
כרישים

התקבלה ב 31/10/2016
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-7101858
כתובת המשרד:
שדרות פלי"ם 6, חיפה, ישראל