משרד עו"ד אושרית ברויר-טפר

משרד עו"ד אושרית ברויר-טפר

כנפי נשרים 15, בית התאומים , גבעת שאול - ירושלים (ירושלים והסביבה)

משרד עו"ד אושרית ברויר-טפר הוא משרד העוסק בתחום דיני המשפחה על כל רבדיו: ניהול מו"מ, הסכמי ממון, משמורת, מזונות, חלוקת רכוש, גירושין וגישור משפחתי כמו כן, המשרד מטפל בדיני הגיל השלישי - צוואות וייפוי כוח מתמשך.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עו"ד אושרית ברויר-טפר בעלת ניסיון של 20 שנים בתחום של דיני אישות ומשפחה על רבדיו השונים.

 
במשך שנות עבודתה, עו"ד ברויר-טפר נגעה באלפי תיקים אשר בהם טיפלה והסדירה סוגיות רבות ומגוונות, וסייעה לאנשים רבים לצאת מהמשבר שאליו נקלעו ולהמשיך בחייהם בתקווה מחודשת.

 

גישתה של עו"ד ברויר טפר מביאה תוצאות ללקוח. עו"ד נותנת ליווי אישי ומקצועי תוך שהיא מגדירה מראש את האסטרטגיה בכל תיק, מבינה לעומק את המורכבות של הסוגיות המשפטיות, המשפחתיות והרגשיות העומדות בפני הלקוח ומטפלת בכל היבט הנדרש למען הצלחת התיק וזאת במקסימום רגישות מחד גיסא ונחישות מאידך גיסא.


עו"ד ברויר-טפר משמשת גם כמגשרת מקצועית ואף עברה הכשרות והיא בעלת נסיון רב בתחום גישור משפחה וגירושין בשיתוף פעולה. כמו כן, יש לה ניסיון רב בניהול מו"מ ובעריכת הסכמים. ככלל עו"ד ברויר-טפר שואפת וחותרת להסכמים והינה בעלת יצירתיות למתן פתרונות מותאמים לכל דורש, מעניקה ליווי אישי ומיטבי בשלב יישוב הסכסוך תוך הדרכה צמודה.

 

עו"ד ברויר-טפר היא גם יועצת זוגית ומאמנת ליחסים ועל כן מבינה ברגישות יתרה את כל ההיבטים המשפחתיים. מתוך כך היא מסייעת לצדדים בראש ובראשונה לשקם את עצמם מתוך המשבר ומעודדת לצמיחה אישית מחודשת.

 

לצד הטיפול המשפטי המעולה והמקצועי, ניתנת תמיכה רגשית הנדרשת בשל מורכבויות הנושאים הנוגעים לתחום.

 

המשרד עוסק בניהול תיקים בנושאי משפחה:

 

✔ משמורת

✔ מזונות אישה

✔ מזונות ילדים

✔ רכוש

✔ אפוטרופסות

✔ מו"מ, גישור ויישוב סכסוכים

✔ ייפוי כוח מתמשך

✔ צוואות

 

עו"ד ברויר-טפר מאמינה בייצוג אנושי ורגיש אך גם נחוש. כדי לקבל את ההישג המתאים לכל אדם, דרושה נחישות שתביא את התוצאה הדרושה, לצד רגישות למצב המורכב, לקושי המשפחתי, לילדים שלעיתים מעורבים וכן לבני הזוג והמשפחה המורחבת.

 

העבודה מתבצעת תוך בחינת המקרה הספציפית, תכנון והקמת אסטרטגיה משפטית מתאימה, הדרכה אישית, זמינות מירבית וקשר צמוד, באופן יעיל וללא גרירת הליכים משפטיים.

 

עו"ד ברויר טפר אף מוסמכת לעריכת ייפוי כוח מתמשך, ומאמינה גדולה בתהליך הכנת ייפוי הכוח ובהליך החשוב הזה אשר נותן שקט למשפחה לעתיד בתכנון עתידי של הגיל השלישי.

 

עו"ד ברויר-טפר מייצגת את לקוחותיה בבתי המשפט לענייני משפחה ברחבי הארץ ובבית המשפט המחוזי, כמו גם בבתי הדין הרבניים אזוריים וביהד"ר הגדול.

 
 

שפות: עברית, אנגלית, גרמנית ויידישאתר המשרד: כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

5.0
(התקבלו 37 המלצות)
 • 27/10/2020

  עורכת דין עם נשמה, מניסיון לא תמצאו כמוה, חדה ומקצועית, שירות וייעוץ ברמה אחרת

 • 10/09/2020

  בשילוב מושלם של מקצועיות ורגישות, עורכת הדין אושרית ברויר - טפר, מטפלת בתיק הגירושין שלי. תהליך קשה מאוד מקצועית ואישית, מטופל בהבנה רחבה ביותר של התחום, הצגת האפשרויות העומדות בפניי, ביצוע סימולציות שונות בכדי לקבל את החלטה הנכונה.

 • 26/07/2020

  אני מאוד מעריך את העבודה שאושרית עשתה. בשעה הכי חשוכה היא קפצה לעזור לי. בצורה מכריעה, מדויקת ויעילה היא טיפלה באינטרסים שלי.

 • 23/07/2020

  אני בעיצומו של הליך גירושין שלא מן הנמנע התחלתי את התהליך עם עורך דין שלא הצלחנו להתקדם. על אושרית היקרה שמעתי ממכר משותף שהמליץ בחום, כבר משיחת הטלפון הראשונה הבנתי שאני רוצה שאושרית תייצג אותי. המקצועיות, הענייניות והביטחון שחשתי גרמו לי להחליט שאת התהליך הזה אעבור איתה יחד, ובאמת לא טעיתי בתחושתי. התהליך מתקדם בצורה מקצועית ביותר, במהירות וביעילות והכל מתוך מתן תחושה שיש לי על מי לסמוך (קודם על אבינו שבשמיים...) מאחלת לך שתהיי שליחה נאמנה בכל עבודתך המקצועית.

 • 21/07/2020

  אני מאוד מעריך את העבודה שאושרית עשתה. בשעה הכי חשוכה היא קפצה לעזור לי. בצורה מכריעה, מדויקת ויעילה היא טיפלה באינטרסים שלי.

 • 12/07/2020

  אושרית הייתה איתי יד ביד לאורך כל הדרך הלא פשוטה, נחושה להשיג את המטרות שהצבנו ועם זאת רגישה וקשובה.

 • 08/07/2020

  אל אושרית הגעתי כמוצא אחרון בסבך הנורא שבו הייתי נתונה כאישה עגונה הנתונה ללחצים רבים ואף לאיומים ולסחיטה. אושרית קיבלה אותי במאור פנים, שמעה אותי בקשב רב, ניתחה את תמונת המצב ביעילות רבה ונקטה בצעדים ברורים שהובילו אותי אל קבלת הגט הנכסף בכבוד. הרגשתי את החוסן והשלווה שהקרינה והייתה לי ממש כעוגן הצלה. אילולא אושרית הייתי חלילה במקום אחר לגמרי. תודה להשם שפגשתי בך!

 • 07/07/2020

  שלום לכולם, את אושרית המקסימה הכרתי כשעשתה עבורי הסכם ממון לפני שהתחתנתי. 5 שנים לאחר מכן חזרתי אליה כדי שתעשה עבורנו הסכם גירושין בהסכמה כי לצערי הנישואים לא צלחו. אושרית ישבה עם שנינו ובסבלנות והבנה כשטובת הילד שלנו תמיד תחת עיניה, בנתה עבורנו הסכם ממצה ומספק. היא הכינה עבורנו גם את כל הטופסולוגיה מול בית הדין הרבני. שבועיים לפני הגט המיוחל החלטנו לא להגיע לדיון ולנסות שוב לחיות יחד... ולבסוף לפני כחודשיים פנינו אליה שוב! בשביל שתעשה הסכם חדש ומעודכן וכך היה. עם המון סבלנות וידע היא בנתה שוב הסכם שהוא לטובת שנינו ומייצג את האינטרסים של שנינו. היא אף הייתה איתנו בדיון וליוותה עד הרגע האחרון. עכשיו אנחנו גרושים אך ברוח טובה... אין מילים בפינו להודות לה שלאחר אינספור טלפונים ומיילים (ותמיד הייתה זמינה) קיבלנו את ההסכם. תודה אושרית על האדם שאת וכן על המקצועיות, הידע, העצות החכמות בעניין הילד. תודה שהובלת אותנו בדרך של גישור ולא של מלחמה. תודה!

 • 02/06/2020

  שלום לכולם. לצערי אחרי 2 תהליכי גירושים קשים מאוד שבהם זכיתי להיות מיוצגת על ידי עו"ד אושרית ברויר טפר. אישה מדהימה עם נחישות מקצועיות. זמינות מלאה! גם כשהתקבלו החלטות קשות מבית הדין תמיד הייתה שם לתמוך לסייע ולתת כתף. זכות להכיר אישה כמותה.

 • 18/05/2020

  אושרית היא קודם כל אדם מדהים שליווה אותי ואת הגרוש שלי מהרגע הראשון. עוד בשלב ההיסוסים ובדיקת היתכנות, ניסתה קודם כל לגשר ולחבר, ולאורך כל הדרך שיקפה בצורה מופלאה את כל ההשלכות. היא פועלת מתוך יראת שמיים וחיבור אמיתי להציל ולעזור לבני זוג. לאחר שלקחנו את ההחלטה להתגרש, אושרית כתבה חוזה מאוד מקיף ואחראי שכלל את כל הסעיפים שלא יכולנו לחשוב עליהם. גם בבית הדין עצמו התהליך עבר בקלות והרגשנו שאנחנו בידיים הכי טובות שיכולנו לבקש. תודה רבה אושרית. מומלצת בחום, מקצוענית שאין כמוה!

משרד עו"ד אושרית ברויר-טפר

פניה ישירה אל משרד עו"ד אושרית ברויר-טפר

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה