עו"ד אפרת חורי הרוש

עו"ד אפרת חורי הרוש

אחד העם 11 , גן יבנה (אזור השפלה והסביבה)

עורכת דין אפרת חורי הרוש עוסקת בתחום דיני המשפחה והירושה.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

אפרת חורי הרוש עורכת דין עוסקת בתחום דיני המשפחה והירושה. בוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.B) וכן חברה בלשכת עורכי הדין ותואר ראשון (LL.B) במנהל עסקים. בנוסף, עו"ד אפרת חורי הרוש בוגרת קורס גישור כללי וגישור משפחתי וקורס אימון במכון ICU.

המשרד נותן שירותים בתחומי דיני המשפחה וההוצאה לפועל.

דיני משפחה
 
✔ צוואות וירושות
✔ גירושין 
✔ הסכמי ממון 
✔ הסכמי גירושין ועוד.
 
הוצאה לפועל:
 
✔ צו תשלומים
✔ הפטר
✔ מזונות ועוד.
 
 
 


אתר המשרד: כניסה לאתרתחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום ניכור הורי - עו"ד אפרת חורי הרוש

תום שאל/ה:

ניכור הורי פסק דין כיצד אוכפים את מה שנקבע?

8 צפיות

שלום, ניתן פסק דין לגבי ניכור הורי. גרושתי יצרה אתי קשר ואמרה שלא מעניין אותה פסק הדין והיא מתכוונת לערער עליו ובינתיים לא לאכוף אותו, כלומר שאני ממשיך לא לראות את הילדים... מה עושים במקרה כזה? עד שיהיה עוד ערעור כבר יחלוף עוד זמן והילדים מתרחקים ממני יותר ויותר, פוחד שזה יהיה כבר בלתי הפיך.

עו"ד אפרת חורי הרוש
עו"ד אפרת חורי הרוש

אי כיבוד פסק דין
שלום תום במידה וצד אינו מקיים פסק דין ניתן להגיש בקשה לביזיון בית המשפט. שים לב, במידה ועברו כבר 45 ימים ממתן פסק דין אין אפשרות להגיש ערעור כי פסק הדין הפך לחלוט. באפשרותך לתאם פגישת יעוץ שבה תקבל את כל המידע הדרוש לך

ASA שאל/ה:

התמודדות עם ניכור הורי מתמשך ואפשרות לתביעה

19 צפיות

בעקבות בגידה התגרשתי מאשתי, הילדים עברו הסתה מאסיבית מאוד. נוקטים בדרכיה של האם. בתחילה הבנתי לליבם משום שגילוי הבגידה גם נעשה באמצעותם והם היו מעורבים למן ההתחלה של העניין. החלטתי לתת לעניין שנה שנתיים להירגע. אך זו כבר השנה השלישית שהם לא מוכנים לסלוח לי ולדבר איתי. מה עושים? איך מתמודדים עם הניכור והאם יש כאן עילה לתביעה?

עו"ד אפרת חורי הרוש
עו"ד אפרת חורי הרוש

התמודדות עם ניכור הורי מתמשך
היי ישנם הרבה דברים שיש לבחון, כמו: האם הילדים באים אליך בהאשמות? במה הם מאשים אותך? האם ניסית במהלך השנתיים ליצור איתם קשר? איך (הודעות, שיחות וכו)? האם יש קשר כלשהו? וכו' גם על מנת לבחון אם יש עילה לתביעה יש לבחון את כל השאלות האילו על מנת לדעת מה הסעד המבוקש. האם זה יהיה תביעה לזמני שהות וחידוש קשר או תביעה לביטול מזונות עקב "ילד מרדן". באפשרותך לתאם פגישה שבה תוכל לקבל את כל המידע הדרוש לך.

עו"ד אפרת חורי הרוש

פניה ישירה אל עו"ד אפרת חורי הרוש

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה