משרד עו"ד רנרט-סלומון
משרד עו"ד רנרט-סלומון הינו ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחום הנזיקין בישראל. המשרד עוסק בתחומי הנזיקין, רשלנות רפואית ותביעות ביטוח לסוגיהן כבר למעלה מ-30 שנה.
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
החשמונאים 91 
עיר:
טלפון:
053-8007591 

משרד עורכי הדין רנרט-סלומון מוביל בתחום הנזיקין מזה 30 שנים. המשרד עוסק בדיני נזיקין, רשלנות רפואית ותביעות ביטוח לסוגיהן, ומעניק לקהל לקוחותיו שירות משפטי מקצועי המבוסס על מוניטין וניסיון נרחבים.

 

משרד עו"ד רנרט-סלומון עוסק במספר תחומים מרכזיים: תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות ביטוח, רשלנות רפואית, רשלנות מקצועית ותביעות רכוש.

 

תאונות דרכים

 

אדם שנפגע בתאונת דרכים זכאי לקבל פיצויים. משרדנו מעמיד עבור לקוחותינו את מיטב המומחים כדי לסייע להם למצות את זכויותיהם ולקבל פיצוי מרבי בהתאם לנזק שנגרם. במסגרת השירות, מעניק המשרד באופן ייחודי ללקוחותיו ליווי אישי, הכולל הופעה בפני וועדות רפואיות ומענה מידי בכל שאלה ובכל היבט הנובע מתאונת הדרכים.

 

תאונות עבודה

 

פגיעות במסגרת העבודה מתחלקות למספר סוגים, נזקים שנגרמו כתוצאה מאירוע שהתרחש במסגרת העבודה, מחלת מקצוע שהעובד לקה בה בשל תנאי עבודתו ופגיעה עקב מיקרוטראומה. נפגעי תאונות עבודה, מחלת מקצוע או מיקרוטראומה זכאים לתגמולים מהמוסד לביטוח לאומי, ובהתקיים תנאים מסוימים לתשלומים ממקום העבודה ומחברת הביטוח המבטחת את העובד בפוליסת ביטוח תאונות אישיות או אובדן כושר עבודה.

 

תביעות ביטוח

 

קיימים מקרים רבים בהם יש למבוטח עילת תביעה טובה נגד חברת הביטוח. תביעות ביטוח רלבנטיות בעיקר כאשר נגרמה פגיעה לרכושו של התובע וחברת הביטוח מסרבת לפצותו, או במקרים של פוליסות אישיות, כאשר נגרם אבדן כושר עבודה, נזק גופני או נזק נפשי. בדרך כלל יש צורך בגורם מקצועי, אמין ובלתי מתפשר, הבקיא בתחום תביעות ביטוח, כדי שיוכל לסייע למבוטח לקבל את המגיע לו על פי הפוליסה ולמצות את מלוא זכויותיו כמבוטח.

 

רשלנות רפואית

 

תביעות מסוג זה דורשות ידע משפטי ורמת מקצועיות גבוהה, לצד ניסיון וכישורים בהופעה בבתי משפט. במשך כל שנות הפעילות נצטבר במשרדנו ניסיון וידע רב בתחום. כמו כן, אנו מסתייעים במומחים רפואיים מובילים לצורך ניהול התביעה בצורה מקצועית והשגת התוצאות הטובות ביותר. אנו לא מחייבים את הלקוחות בשכר טרחה לפני תום ההליך המשפטי, כך שהתשלום יבוצע באחוזים רק לאחר תשלום הפיצויים על ידי הנתבעים.

 

רשלנות מקצועית

 

תביעות בגין רשלנות מקצועית מוגשות בעיקר נגד עורכי דין בגין טיפול משפטי לקוי ונגד מהנדסים בגין ליקויים בתכנון מבנים. בשנים האחרונות חלה עליה ניכרת בכמות התביעות המוגשות בגין רשלנות מקצועית גם נגד אנשי מקצוע מתחומים שונים כגון: רואי חשבון, מטפלים ברפואה אלטרנטיבית ועוד.

 

תביעות רכוש 

 

עילת תביעה נגד צד שלישי קיימת בסיטואציות רבות. בשורה ארוכה של מקרים ניתן לתבוע בהצלחה פיצויים בגין נזקים שנגרמו על ידי צד שלישי ברשלנותו. לדוגמה: ניתן לתבוע פיצויים מבעל דירה שהתפשטה בדירתו שריפה, אשר גרמה נזקי רכוש לדיירים אחרים. בנסיבות דומות ניתן לתבוע גם בגין נזקי מים וכל סוג אחר של נזק. משרדנו מייצג תובעים בהיבטים שונים של נזקי רכוש. לשם כך נעזר המשרד בגורמים מקצועיים נוספים, כגון: שמאים, מומחי שריפות ומומחים לבטיחות.

 

עורכי הדין במשרד רנרט-סלומון צברו אלפי שעות ניסיון בבתי משפט ובייצוג תובעים. לכל לקוח מוענק יחס אישי ושירות מקצועי ומנוסה, מעורכי דין בעלי ותק וידע רב המחויבים לתת מענה משפטי מהיר, אמין ודיסקרטי.

 

למשרדנו ניסיון רב בתחום, באפשרותכם לתאם פגישת יעוץ להערכת סיכויי התביעה וגובה הפיצוי.

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
היה הראשון לכתוב המלצה


פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-8007591
כתובת המשרד:
החשמונאים 91, תל אביב, ישראל