משרד עו"ד רנרט-סלומון

משרד עו"ד רנרט-סלומון

החשמונאים 91 , תל אביב (אזור המרכז)

משרד עו"ד רנרט-סלומון הינו ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחום הנזיקין בישראל. המשרד עוסק בתחומי הנזיקין, רשלנות רפואית ותביעות ביטוח לסוגיהן כבר למעלה מ-30 שנה.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

 

משרד עורכי הדין רנרט-סלומון  עוסק בדיני נזיקין, רשלנות רפואית ותביעות ביטוח לסוגיהן המשרד מעניק שירותים משפטיים וייצוג בערכאות המשפטיות  השונות. המשרד נמנה עם המשרדים המובילים בתחום הנזיקין מזה 35 שנים. לקוחותינו זוכים לליווי  אישי לצד שירות משפטי מקצועי המבוסס על מוניטין וניסיון נרחבים. 

משרדנו בעל ניסיון רב בתחומי הנזיקין והביטוח ומתמחה במספר תחומים מרכזיים:

תאונות תלמידים, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות ביטוח, תביעות סיעוד, רשלנות רפואית  ותביעות רכוש.

תביעות מסוג זה דורשות ידע משפטי ורמת מקצועיות גבוהה, לצד ניסיון וכישורים בהופעה בבתי משפט.

במשך כל שנות הפעילות נצטבר במשרדנו ניסיון וידע רב בתחום. כמו כן, אנו מסתייעים במומחים המובילים בתחומם לצורך ניהול התביעה בצורה מקצועית והשגת התוצאות הטובות ביותר.

אנו לא מחייבים את הלקוחות בשכר טרחה לפני תום ההליך המשפטי, כך שהתשלום יבוצע באחוזים רק לאחר תשלום הפיצויים על ידי הנתבעים.

 אתר המשרד: כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום תאונות תלמידים וזכויות בגין ביטוח ילדים וסטודנטים - משרד עו"ד רנרט-סלומון
חופית שאל/ה:
פציעה בגן ותביעת ביטוח - שבר ברגל בעקבות נפילה מהמגלשה
127 צפיות

שלום, הבן שלי נפל בגן מהמגלשה ושבר את הרגל הבנתי שיש מקום לתבוע את הביטוח? * למי אני פונה במצב כזה ואם יש עילה לתביעה?

משרד עו"ד רנרט-סלומון
משרד עו"ד רנרט-סלומון

שבר ברגל
חופית שלום-ככל שהפגיעה רשלנות של גורם כלשהו, ניתן לתבוע את אותו גורם, למשל גננת שהתרשלה בהשגחה ככל שנותרה נכות / מגבלה לצמיתות ןמדובר בילד במסגרת חינוך חובה ,גם לתבוע בהתאם לפוליסת תאונות תלמידים. שהם סלומון עו"ד

Emma שאל/ה:
האם קיימת התיישנות על פגיעה של תלמידה שהיום בצבא?
112 צפיות

Hello, עולים חדשים מUSA לפני המון שנים, בת שלי נפגעה בבית ספר שברה את הרגל ממשחק טיפשי של ילדים. שילמנו על הכול מכיסנו לא ידענו דבר. היום הילדה כבר התגייסה לצבא ההגנה לישראל וגילינו שהיינו צריכים לקבל כספים ופיצויים מביטוח של ילדים על הפגיעה הזו. יש התיישנות על משהו כזה? עברו 8 שנים.

משרד עו"ד רנרט-סלומון
משרד עו"ד רנרט-סלומון

סוגיית ההתישנות
כאשר מדובר בקטינים, מניין תקופת ההתישנות מתחיל רק מהגיעם לגיל 18.באופן כללי תביעה לפי פוליסת תלמידים מתיישנת בחלוף 3 שנים דהיינו בהגיע הקטין לגיל 21. תביעה נזיקית בעילת רשלנות מתיישנת כעבור 7 שנים מהגעת הקטיו לבגרות דהיינו בהיותו בן 25. שהם סלומון עו"ד

משרד עו"ד רנרט-סלומון
פניה ישירה אל משרד עו"ד רנרט-סלומון

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה