משרד עו"ד רנרט-סלומון

משרד עו"ד רנרט-סלומון

החשמונאים 91 , תל אביב (אזור המרכז)

משרד עו"ד רנרט-סלומון הינו ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחום הנזיקין בישראל. המשרד עוסק בתחומי הנזיקין, רשלנות רפואית ותביעות ביטוח לסוגיהן כבר למעלה מ-30 שנה.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

 

משרד עורכי הדין רנרט-סלומון  עוסק בדיני נזיקין, רשלנות רפואית ותביעות ביטוח לסוגיהן המשרד מעניק שירותים משפטיים וייצוג בערכאות המשפטיות  השונות. המשרד נמנה עם המשרדים המובילים בתחום הנזיקין מזה 35 שנים. לקוחותינו זוכים לליווי  אישי לצד שירות משפטי מקצועי המבוסס על מוניטין וניסיון נרחבים. 

משרדנו בעל ניסיון רב בתחומי הנזיקין והביטוח ומתמחה במספר תחומים מרכזיים:

תאונות תלמידים, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות ביטוח, תביעות סיעוד, רשלנות רפואית  ותביעות רכוש.

תביעות מסוג זה דורשות ידע משפטי ורמת מקצועיות גבוהה, לצד ניסיון וכישורים בהופעה בבתי משפט.

במשך כל שנות הפעילות נצטבר במשרדנו ניסיון וידע רב בתחום. כמו כן, אנו מסתייעים במומחים המובילים בתחומם לצורך ניהול התביעה בצורה מקצועית והשגת התוצאות הטובות ביותר.

אנו לא מחייבים את הלקוחות בשכר טרחה לפני תום ההליך המשפטי, כך שהתשלום יבוצע באחוזים רק לאחר תשלום הפיצויים על ידי הנתבעים.

 אתר המשרד: כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום תאונות תלמידים וזכויות בגין ביטוח ילדים וסטודנטים - משרד עו"ד רנרט-סלומון

מירי שאל/ה:

זכאות לפיצוי אחר ניתוח ופיצוי על כוויה במוסד לימודים

59 צפיות

בני בן ה-17 עבר ניתוח קיבוע אשכים ובני בן ה-16 נכווה דרגה 2 במוסד הלימודים. האם מגיע פיצוי לשניהם או לאחר מהם. אחיין בכיתה ב` פתח את הסנטר בבית הספר. גם מבררת על פיצוי.

משרד עו"ד רנרט-סלומון
משרד עו"ד רנרט-סלומון

ניתוח וכוויות
מירי שלום באופן כללי עילת תביעה מתקיימת כאשר קיים אירוע תאונתי במקרה של הניתוח לא ברור האם קדם לו ארוע כזה לעניין הכוויות חסרים פרטים אך באופן כללי יתכן וקיימת זכאות לפיצוי שהם סלומון עוד

אבי שאל/ה:

נשיכת ילד על ידי כלב בגינת משחקים ואפשרות לתביעה

53 צפיות

הבן שלי ננשך בגן משחקים על ידי כלב גדול. לילד יש נזק רציני. הבעיה שכרגע בעל הכלב בהליך פשיטת רגל. מה עושים והאם יש טעם להיכנס לזה בכלל?

משרד עו"ד רנרט-סלומון
משרד עו"ד רנרט-סלומון

נשיכת כלב
אבי שלום גם בפייתך חסרים פרטים אך ככל שקיים נזק רפואי משמעותי ניתן בהחלט לקבל פיצוי מגורמים נוספים שאינם בעל הכלב שהם סלומון עוד

משרד עו"ד רנרט-סלומון

פניה ישירה אל משרד עו"ד רנרט-סלומון

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה