עמירם אלקובי ושות` - משרד עורכי דין

עמירם אלקובי ושות' - משרד עורכי דין

שד' ההסתדרות 251 , חיפה (אזור הצפון)

משרד עורכי דין עמירם אלקובי ושות`, הינו משרד המונה 3 סניפים, חיפה, ת"א וב"ש. משרדנו עוסק במחיקת חובות וייצוג חייבים בהליכי פשיטות רגל והוצאה לפועל.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד עורכי דין עמירם אלקובי ושות', הוא משרד המונה 3 סניפים, בחיפה, בתל אביב ובבאר שבע.
משרדנו עוסק במחיקת חובות ובביטול הגבלות ועיקולים, בניהול הסדרי חוב ובייצוג חייבים בהליכי פשיטות רגל והוצאה לפועל. למשרדנו מחלקות העוסקות בדיני צרכנות ובהענקת ליווי משפטי שוטף לעסקים גדולים וקטנים. המשרד משרת מגוון רחב של לקוחות, החל מלקוחות פרטיים ועד לעסקים וארגונים גדולים.

 

משרדנו מונה עורכי דין וצוות עובדים בעלי ניסיון וידע רב מתחום חדלות הפירעון במישור הפרטי והן במישור העסקי השוטף. המחלקות מורכבות מצוותים יעילים, אקטיביים וערניים, המלווים את לקוחותינו לאורך כל ההליך, בכל סוגיה משפטית העשויה להטריד את מנוחתם של לקוחותינו.

 

מלבד הידע המשפטי הרחב, מאופיין משרדנו על עקרונות של מסירות, מחויבות, זמינות ומקצועיות אותן אנו מחויבים לספק בכל רגע נתון לכל אחד ואחד מלקוחותינו. למשרדנו מערכות מחשוב מתקדמות, המאפשרות קיצור משך ההליכים, סנכרון למערכות בתי המשפט ולשכות ההוצאה לפעול, כאשר בכל מחלקות המשרד ניתן מענה אנושי של עורך הדין עצמו המטפל בתיק.

 

מחלקות פשיטת הרגל וההוצאה לפועל - מתמחות במתן ייצוג מקיף ומלא, במסגרתו בוחנים את מצבו הכלכלי של הלקוח וכן את מסלול ההפטר המהיר והמתאים ביותר ללקוח. הצוות בונה עבור לקוחותינו אסטרטגיה משפטית, במסגרתה מקבל הלקוח ייעוץ ראשוני ומידי למחיקת חובותיו, כך שבהליך מהיר של כ - 24 שעות מרגע תחילת הטיפול המשפטי, מוגשת בקשה לבית המשפט או לשכת ההוצאה לפועל, לעיכוב ההליכים התלויים כנגד הלקוח, דבר המאפשר פתיחת דף חדש ויציאה לדרך חדשה בחיי הלקוח.

 

מחלקת צרכנות - עוסק במתן מענה משפטי בשאלות של עוולות צרכניות, עוגמת נפש, הטעיה צרכנית, פרסום שגוי, הפסדים, הפרה, ירידת ערך, פיצויים, זיכויים, החזר כספי, הצגת מצג שווא, חוסר תום לב, הפרת חובת הגילוי, דרישה להטלת עיצום כספי, קנסות, אחריות, ביטול עסקה, הזמנות טלפוניות או אינטרנטיות.

 

מחלקת ליווי משפטי שוטף לעסקים – מעניקה טיפול חודשי שוטף לעסקים גדולים וקטנים, עוד משלב הקמת העסק והחוזים הכרוכים בהקמתו, בחובותיהם וזכויותיהם של העובד והמעביד, הסכמי העבודה, קניינו הרוחני של העסק(כגון: שמות מסחר, שמות עסקים, זכויות יוצרים ומוניטין), ניהול מו"מ עם עובדים, עם לקוחות, עם ספקים או עם כל גוף הבא באינטראקציה עם העסק.

 

עורכי הדין וצוות המשרד אמונים על יצירת החוזים וההסכמים הכרוכים בניהולו השוטף של העסק, התנהלותו אל מול רשויות המדינה והגופים הפיננסים (בנקים, חב' הביטוח, ספקים, לקוחות וכו'), כאשר כל אחד משירותים אלה, ניתנים באופן שוטף ומידי, תוך שמירה על זכויותיו הפיננסיות של העסק, לרבות הסיוע המשפטי הדרוש בגביית החובות וייתר השירותים המקנים לבעלי העסקים ביטחון משפטי שוטף וחופש פעולה קבוע המאפשר חיסכון בעלויות והקצאת משאבים אחרים הנחוצים לפיתוחו התמידי של העסק.
 

שפות: עברית, ערבית, רוסית, אנגלית.תחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

עמירם אלקובי ושות` - משרד עורכי דין

פניה ישירה אל עמירם אלקובי ושות` - משרד עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה