עו"ד לירון מנצור

עו"ד לירון מנצור

השילוח 4 (בניין B ) , פתח תקוה (אזור המרכז)

למשרדנו התמקצעות ייחודית בתחום התעבורה. משרדנו עוסק בדיני התעבורה ופועל ללא רבב תוך מתן יחס אישי ומתחשב לכל לקוח לצד מקצועיות בלתי מתפשרת.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עו"ד לירון מנצור,
בעלת תואר ראשון במשפטים (B.L.L) ומרצה לדיני תכנון ובנייה בקריה האקדמית להנדסה וטכנולוגיה ת"א.

למשרדנו התמקצעות ייחודית בתחום התעבורה. משרדנו עוסק בדיני התעבורה ופועל ללא רבב תוך מתן יחס אישי ואמפטי לכל לקוח לצד מקצועיות בלתי מתפשרת.
עו"ד מנצור דוגלת במתן יחס אישי לכל אחד מלקוחות המשרד. מטפלת במקצועיות מהירות ויעילות רבה מול הגופים הרלוונטיים.

תחומי העיסוק של משרדנו:

  • מהירות מופרזת - נהיגה במהירות מופרזת היא עבירה תנועה נפוצה ביותר כמו גם אכיפתה המוגברת. חומרת העבירה היא שתקבע האם יקבל הנהג ברירת קנס, נקודות ו/או זימון לבית משפט, הדבר תלוי ברמת החריגה מהמהירות המותרת .
  • תאונות דרכים - משרדנו מעניק ייעוץ וייצוג לנהגים המעורבים בתאונות דרכים ללא נפגעים ועם נפגעים. ייעוץ משפטי נכון ומדויק ובדיקת הראיות בתיק יסייע לנהג הפוגע להגיע להחלטות נכונות אותן יש לקבל. בתי המשפט נוטים להחמיר עם נהג המבצע עבירת תנועה ומעורב בתאונת דרכים ועל כן יש להתייעץ עם עו"ד.
  • נהיגה בשכרות - נהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים היא בין עבירות התנועה החמורות ביותר בימים אלה . בתי המשפט השונים מתייחסים לעבירה זו בחומרה רבה, מטילים עונשים כבדים, החל מפסילות על תנאי, התחייבויות קנסות כספיים ואף מאסר בפועל .
  • נהיגה ללא רישיון /נהיגה בזמן שלילה - משרדנו מטפל בעבירות של נהיגה ללא רישיונות ונהיגה בזמן שלילה. לווי משפטי צמוד והקלה בעונשים הקבועים בחוק כמו גם זיכוי אפשרי.
  • עבירת טלפון נייד - הטלפון הנייד היא עבירה פלילית אשר העונש בגינה הוא 1000 שקלים וארבע נקודות . גם שליחת מיסרון בזמן תנועה או בזמן עצירה ברמזור ייתכן כי תגרור סנקציות פליליות
  • עבירות תעבורה שונות - עבירת רמזור, תן זכות קדימה , עצור , אי ציות לתמרורים , אי שמירת מרחק ועוד, הן עבירות נפוצות הקורות לכל אחד ואחת מאיתנו. משרדנו מעודכן בפסיקה באופן שוטף ומוצא פתרונות יצירתיים ונכונים עבור כל נהג. לווי משפטי צמוד יעל ומהיר.
  • פסילה מנהלית - פסילה מנהלית יכולה להינתן ע"י קצין משטרה בדרגת מפקח ומעלה על עבירות תעבורה דוגמת נהיגה בשכרות, אי מתן זכות קדימה ועוד . קצין מוסמך לפסול רישיון בין 30-90 ימים תלוי כמובן בחומרת העבירה .

המשרד מעניק ייעוץ טיפול וייצוג משפטי בשימוע בתחנות המשטרה ובערכאות בתי המשפט השונים.
משרדנו מקפיד לנהל כל תיק ותיק ע"פ האינטרסים של הלקוח, תוך מענה אישי מהיר ומקצועי לכל בעיה.
אנו מעניקים שירות וייעוץ משפטי ללא עלות ללקוחות בכל רחבי הארץ ובבתי המשפט בכל המחוזות.תחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

עו"ד לירון מנצור

פניה ישירה אל עו"ד לירון מנצור

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה