שלח הודעה ללא התחייבות
עורכי דין עורכי דין משרד הביטחון רמת גן ידידיה בלומהוף משרד עורכי דין
ידידיה בלומהוף משרד עורכי דין
תחומי עיסוק: משרד הביטחון
התקבלו 13 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
ידידיה בלומהוף משרד עורכי דין
המשרד עוסק בתביעות נגד משרד הביטחון - קצין התגמולים בגין חבלות או מחלות שקרו בתקופת השירות הצבאי או שירות בטחוני אחר. יצוג כוחות הביטחון בביטוח הלאומי
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
זבוטינסקי 2, מגדל אמות אטריום, קומה 35 
עיר:
טלפון:

עו"ד ידידיה בלומהוף, עוסק רק בייצוג חיילים, אנשי מערך המילואים, אנשי הביטחון הכללי, משרד רוה"מ, סוהרים, שוטרים וכו, בפני קצין התגמולים- אגף שיקום נכים, משרד הביטחון.

 

כמו כן, המשרד מייצג את אנשי כוחות הביטחון ואנשי הקבע בפני הביטוח הלאומי בהתאם לתקנות החדשות (וועדת גורן).

 

עו"ד בלומהוף שירת כלוחם ביחידת שלדג ובמהלך אימון קרב מגע שביצע במסלול, נחבל בכתף ונשלח למנוחה לתקופה ממושכת. בחלוף כ-8 שנים מיום הפציעה הגיש את תביעתו לאגף שיקום נכים והוכר לאחר תקופה ארוכה כנכה בעל נכות צמיתה של 25%.

 

לאחר שחווה בעצמו עוגמת נפש ולאחר ששמע וראה מספר רב של חברים, חיילים, אנשי מערך המילואים, שאנשי השירות הביטחון הכללי וכו שנפצעו או שחלו ושלא מצליחים לזכות בהכרה של אגף שיקום נכים בפציעתם או במחלתם, החליט שזאת תהיה שליחותו לייצג בכבוד את אלה שנפגעו או חלו כתוצאה משרותם.

 

מאז ועד היום עו"ד בלומהוף מטפל במספר רב של פצועים וחולים בפני קצין התגמולים משרד הביטחון, הטיפול והליווי בלקוחות משרדו מסבים לו סיפוק רב ותחושת שליחות עמוקה.

 

עו"ד בלומהוף בקשר רציף והדוק עם מספר רב של רופאים המומחים בתחומם. אישתו של עו"ד בלומהוף ד"ר אפרת לוטבאק היינה רופאה מומחית ברפואה פנימית ונותנת את דעתה בייחס לבדיקות ולממצאים של התובע. ד"ר לוטבאק מפנה שאילתות וכן את התובע לרופאים המומחים רלוונטיים למחלה או לפציעה וזאת בכדי לקבל את תמונת המצב הטובה ביותר לצורך קידום ומיקסום התביעה.

 
התהליך של המשרד מול הלקוחות הוא מהיר, יעיל ומקצועי.

 

השלב הראשון הוא שיחת היכרות ראשונית. כל מקרה הוא ייחודי, לכן נבקש לשלוח אלינו מסמכים רפואיים כדי שנוכל ללמוד אותם עם צוות הרופאים המומחיםשמלווה את המשרד שלנו, כדי להבין את המצב ולהסביר לך מהן האפשרויות אשר עומדות בפניך, להיות מסוגלים להעריך את סיכויי הצלחה  ולהכין את אותך לקראת כל מהשכרוך בתהליך הגשת תביעה

 

השלב השני, לאחר שיצאנו לדרך המשותפת, נכין בצורה יסודית את התביעה בצירוף המסמכים הדרושים והמלצות הרופאים, נגיש אותה לאגף שיקום נכים ונתחיל להיות בקשר ישיר ורציף עם האגף בכדי לזרז את התביעה ובכדי לקבל את הסעדים הזמניים במידת הצורך.

 

השלב השלישי, תזומן לוועדה/ות הרפואית/יות, נלווה אותך ונייצג אותך באופן המתאים למצבך וזאת לאחר שקיבלת הסבר מעמיק בנושא הוועדה הרפואית ואתה מבין איך היא מתנהלת ואיך היא מקבלת את החלטותיה ונוודא שהוועדה מתנהלת כראוי.

 

השלב האחרון, נקבל את תוצאות הוועדה, נבחן אותם שוב הן מהבחינה המשפטים והן מהבחינה הרפואית עם הרופאים המומחים של המשרד ונקבל את החלטות להמשך.

 

לשמחתנו משרד עו"ד ידידיה בלומהוף, נהנים מהצלחות משמעותיות בתיקים שלנו ובתקדימים משפטיים אשר מסייעים בתיקים דומים אחרים אשר מוגשים על ידי המשרד שלנו.

 

עו"ד בלומהוף גאה לייצג בכבוד את אותם האנשים אשר נפגעו או חלו ולדאוג באופן המסור והמקצועי ביותר מול אגף שיקום נכים – קצין התגמולים. 


אני מזמין אתכם להתקשר אלי ישירות ולבדוק את זכאותכם

 

 

שפות: אנגלית, צרפתית


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: ידידיה בלומהוף משרד עורכי דין
מאת:
ידידה אדם נעים, ישר וסופר מקצועי! אם לא הייתי פוגש אותו לא הייתי מוכר כיום כנכה צה``ל. לפני שפגשתי את ידידיה בקרתי בארבעה משרדים מובילים בתחום. הפער באיכות החומר האנושי לא השאיר מקום לספק. תתקשרו תבינו...

התקבלה ב 28/05/2019
שם המשרד: ידידיה בלומהוף משרד עורכי דין
מאת:
עורך דין מקצוען וישר

התקבלה ב 13/09/2018
שם המשרד: ידידיה בלומהוף משרד עורכי דין
מאת:
טיפל בתביעתי באופן מהיר ומקצועי

התקבלה ב 04/07/2018
שם המשרד: ידידיה בלומהוף משרד עורכי דין
מאת:
קיבלתי את המספר של עו"ד ידידיה בלומהוף מחבר. לאחר שסיימתי את ההליך עם ידידיה כבר העברתי את המספר שלו עו"ד לעוד לפחות 10 חברים שגם נפצעו איתי בצוק איתן.

התקבלה ב 01/07/2018
שם המשרד: ידידיה בלומהוף משרד עורכי דין
מאת:
לפני הכל ידידיה אדם מדהים! מקצועי, שירותי, אדיב ומסור. ממליצה בחום ובאהבה

התקבלה ב 01/07/2018
שם המשרד: ידידיה בלומהוף משרד עורכי דין
מאת:
אחרי כמה חודשים של תמיכה ועזרה בתיק אין ספק שהוא מקצועי מאוד בתחום, קשוב ללקוח בכל מהלך התיק, וכמובן אמין וישר כמו סרגל. ממליץ בחום לכל מי שמתלבט איך ומה לעשות מול משרד הביטחון...ידידיה בלומהוף הוא הכתובת!

התקבלה ב 25/06/2018
שם המשרד: ידידיה בלומהוף משרד עורכי דין
מאת:
היי חברים, חשבתי שיהיה נכון אם אשתף אתכם בחבר שהוא עו"ד תותח בתביעות משרד הביטחון, לוחם לשעבר בשלדג, נכי צהל בעצמו, עם קשרים מעולים עם אגף שיקום נכים ועם עולם הרפואה (אישתו רופאה בכירה באיכילוב). הרבה מאוד יחידות ממליצות עליו כעו"ד והוא עובד הרבה מאוד עם האוכלוסיה שלנו. בקיצור, חשבתי לשתף אתכם כי אני עד לכך באופן אישי שהוא יודע לייצר תוצאות מעולות בתיקים נגד משרד הביטחון. אז אם אתם צריכים עו"ד בתחום או שאתם שומעים על מישהו שצריך - הוא המלצה מעולה.

התקבלה ב 22/06/2018
שם המשרד: ידידיה בלומהוף משרד עורכי דין
מאת:
יוצגתי על ידי עורך הדין ידידיה מבלי לקבל המלצה לפני כן אלה מפרסום באינטרנט. במפגש שלי איתו נהנתי לראות את האהבה שיש לו למקצוע ומה גרם לו לבחור לעסוק בזה. הוא התייחס אליי בכבוד והסביר לי בסבר פנים יפות את תהליך התביעה נגד משרד הביטחון, ידידיה בעל רזומה עשיר וכן הפגין בקיאות רבה. הרגשתי בטוח שתביעתי תיהיה מנוהלת באופן הטוב ביותר על ידו והחלטתי שהוא ייצג אותי וזאת למרות שפניתי אליו באופן שערוריתי מהאינטרנט. היום, שבוע לאחר שקיבלתי את הפורטוקול וההחלטה בענייני אני שמו ומאושר שזכיתי להיות מיוצג על ידו. מי שנפגע בצבא אני ממליץ לו היפגש עם עו"ד ידידיה ולהתרשם.

התקבלה ב 21/06/2018
שם המשרד: ידידיה בלומהוף משרד עורכי דין
מאת:
פניתי למשרד עורכי דין ידידיה בלומהוף בהמלצת עמותת היחידה שלי. ידידיה הינו אדם אמין, נעים ומקצוען. הטיפול בתביעות נוהלה באופן מקצועי ומהיר וכתצואה מכך קיבלתי את מה שהגיע לי ואף יותר. אני מודה לו מאוד.

התקבלה ב 13/06/2018
שם המשרד: ידידיה בלומהוף משרד עורכי דין
מאת:
פניתי לעו"ד ידידיה אחרי שטופלתי בתיק אצל עו"ד אחר והתאכזבתי מהטיפול. מציין לשבח את התנהלות משרדו של ידידיה ומעריך מאוד את העבודה שעשה והתוצאה שיצאתי איתה. אני ממליץ!

התקבלה ב 08/06/2018
שם המשרד: ידידיה בלומהוף משרד עורכי דין
מאת:
הגעתי לידידיה דרך המלצה של בוגרי היחידה בה שירתתי. כבר מהיחס בטלפון התרשמתי לטובה. כך גם במפגש פנים מול פנים, הכרתי עו"ד שלא נופל לסטריאוטיפים, אנושי אך חד ומקצועי. דיבר לעניין ובבקיעות רבה, כנה וישיר שלא מנסה "למרוח" למען רווח כספי אלא אדם שנכנס למקצוע עם כוונה אמיתית לעזור לאנשים לקבל את המגיע להם.​

התקבלה ב 03/06/2018
שם המשרד: ידידיה בלומהוף משרד עורכי דין
מאת:
פניתי למשרד עורכי דין ידידיה בלומהוף בהמלצתו של חבר עורך דין. נגשתי למשרדו אחרי שהגשתי את התביעה וקצין התגמולים דחה אותה, כבר בפגישה התרשמתי מהיידע ומהניסיון שיש למשרד וביקשתי שיסכים לייצג אותי בערעור נכים. מבלי להעלות כאן את כל הסיפור במלואו בסופו של התהליך משרד הביטחון התקפל והסכים לשלוח אותי לוועדה רפואית אשר קבעה לי 31% נכות. כיום אני מקבל גמלה חודשית, הנחות בארנונה ובדברים נוספים וכל זה בזכות בבחירת העורך דין

התקבלה ב 01/06/2018
שם המשרד: ידידיה בלומהוף משרד עורכי דין
מאת:
שירתתי כלוחם ביחידת עוקץ ונפצעתי קשה במהלך רגילה, חברי לצוות המליץ לי שהפנה לעו"ד ידידיה ואמר לי שהוא ידע לתת לך את מה שמגיע לך ואף יותר. אכן פניתי אליו והיום, אחרי שסיימתי את התביעה אני שמח ומאושר שבחרתי בו ואני גאה להמליץ עליו בפני אחרים

התקבלה ב 31/05/2018
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
כתובת המשרד:
זבוטינסקי 2, מגדל אמות אטריום, קומה 35, רמת גן, ישראל