שלח הודעה ללא התחייבות
עו"ד פזית ונדל
תחומי עיסוק: משפט אזרחי
התקבלו 1 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
עו"ד פזית ונדל
משפט האזרחי לרבות תביעות כספיות/ חוזיות, נזיקין, ליקויי בנייה, ביטוח לאומי, חברות ביטוח, ארנונה
איזור:
אזור השפלה והסביבה 
רחוב:
האורגים 16 
עיר:
טלפון:

עו"ד פזית ונדל חברת בלשכת עורכי הדין משנת 2012.

 

במסגרת שנות עבודתי כעורכת דין צברתי ניסיון וידע במגוון תחומים מן המשפט האזרחי.

 

תביעות חוזיות כספיות - חוק החוזים (כללי) קובע שורה של תנאים להיווצרות חוזה תקף, וכן קובע תרופות בשל הפרת חוזה (חוק החוזים תרופות). בסיטואציה שבה לא קוימו הוראות החוק, ובהתאם לפסקי דין רבים ומגוונים בתחום, ניתן להגיש תביעה לביהמ"ש לאכיפת החוזה או לביטולו, והכל בהתאם לנסיבות המקרה.

 

במקרים מסוימים ניתן להגיש תביעה בסדר דין מקוצר או מהיר, דבר המקצר ומייעל את הדיון וחוסך זמן, התדיינות וכסף.

נזיקין - תביעות בגין עוולות שמקורן בפקודת הנזיקין, ותביעות מכוח חוק פיצוי לנפגעי תאונות דרכים.

ליקויי בנייה - תביעות נגד קבלנים בגין ליקויי בנייה שנתגלו בדירה שנרכשה.

נזקי גוף - תביעות כנגד חברות ביטוח, תאונות דרכים, ביטוח סיעודי, ביטוח לאומי, קביעת דרגת נכות, תאונות עבודה, ועדות רפואיות, עררים וכיוצ"ב.

דיני משפחה - הסכמי ממון, גירושין, צוואות וירושות, עריכת צוואות, לרבות צוואות הדדיות, בקשות לצו קיום צוואה או צו ירושה, התנגדות לצוואה, הסכם עיזבון בין יורשים.

 

אני מאמינה כי יש להציב את טובת הלקוח במרכז, תוך שקיפות מלאה של המצב המשפטי ומורכבותו, כדי להביא למקסום התוצאה באופן הטוב והנכון ביותר.

 

לשם כך, הנני מתעדכנת באופן שוטף בחידושי פסיקה וחידושי חקיקה בתחומי העיסוק של המשרד ונוטלת חלק בהשתלמויות וערבי עיון, וזאת כדי להעניק ללקוחותיי את הביטחון שעניינם מטופל באופן הטוב והמקצועי ביותר, והכל תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד.

שפות: עברית


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: עו"ד פזית ונדל
מאת:
לעו"ד פזית ונדל , שמי רוזנפלד טל ואני מוקיר לך תודה על הטיפול המסור והמקצועי בתיק התביעה של ליקויי הבנייה . אני מודה לך על ההשקעה המרבית על המקצועיות על שירות עקבי ומסור מתוך אכפתיות והבנה !!! להמלצות ניתן לפנות אליי באופן אישי

התקבלה ב 01/07/2018
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
כתובת המשרד:
האורגים 16, אשדוד, ישראל