י הורביץ משרד עו"ד

י הורביץ משרד עו"ד

פלדמן 8 , בני ברק (אזור המרכז)

משרד י. הורביץ הינו משרד בוטיק השם דגש על שילוב של יחס אישי ושירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד י. הורביץ הינו משרד בוטיק השם דגש על שילוב של יחס אישי ושירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.


תחומי עיסוקו של המשרד: 

  • בנקאות/חשבונות מוגבלים - גם אם קיבלת הודעה מהבנק על הגבלת חשבונך, וגם אם נציגי הבנק הסבירו לך ש"אין מה לעשות" בנדון, המציאות היא אחרת. כדאי לדעת שתוך 20 יום מקבלת ההודעה על ההגבלה, ברוב המקרים יהיה ניתן לערער עליה ולבטל אותה. עוד חשוב לדעת כי במקרה שההגבלה נשארת, עובדה זו גלויה לכל הבנקים וגופי האשראי גם שנים ארוכות לאחר סיומה, כך שהמוגבל לשעבר יתקשה מאד עד לא יצליח כלל לקבל אשראי מגופי האשראי למיניהם.
  • דיני עבודה - מחקרים מלמדים כי ישנן טעויות רבות בתלושי השכר, וכי רבים מהעובדים אינם מקבלים את כל הזכויות שהחוק נותן להם. פעמים רבות בדיקה של תלושי השכר מגלה סכומי כסף ניכרים שהמעסיק משאיר ברשותו על חשבון העובד.דיני העבודה נוגעים לכולנו, הן במהלך תקופת העבודה והן ובעיקר עם סיום יחסי העבודה.
  • ליטיגציה אזרחית - לצערנו, פעמים רבות מתגלע סכסוך משפטי בין אזרחים מסיבות שונות, ואין ברירה אלא לפנות לערכאות המשפטיות המתאימות לצורך יישוב הסכסוך.משרדנו, הרואה לנגד עיניו אך ורק את טובת הלקוח, ניחן בכלים המתאימים לקידום ההליכים בצורה הטובה והמהירה ביותר.

 

  • תובענות ייצוגיות - לעיתים ה"אזרח הקטן" נפגע פגיעה מסוימת על ידי התאגידים וחברות הענק או גופי ממשל שונים.
    למשל, דו"ח חנייה שאינו עומד בתנאי החוק, או גבייה של מספר שקלים מעבר למותר על ידי חברה כלשהי. תביעה בסכום נמוך יחסית אינה כדאית, וכך החברות הגדולות יכולות להרוויח הון מפגיעה של מספר שקלים בלקוחות רבים שלא יגישו על כך כל תביעה. כפתרון לבעיה זו חוקק חוק תובענות ייצוגיות.
    האזרח הקטן מגיש תביעה בשם כל הלקוחות הנפגעים ובתמורה לעמידתו לטובת כל הנפגעים, מלבד הפיצוי שיקבל כל אחד מהם, יקבל אותו אזרח פיצוי מוגדל באופן ניכר.

 

  • עסקאות מכר דירה - אחת העסקאות הגדולות אצל רוב האנשים במהלך חייהם, היא עסקת מכר או קנייה של דירה. משכך, מומלץ ביותר לפנות לקבלת ייעוץ משפטי טרם עריכתה, אשר ימנע מראש בעיות שעלולות לצוץ לאחר מעשה, ויסייע לשמירת הנכס.

 

  • שירותי יעוץ כללי ויעוץ לתביעות קטנות - הערכאות המשפטיות פתוחות לכל, ויש בידן לסייע ולמצוא מזור לבעיות רבות עד מאד. אמנם, סוף מעשה במחשבה תחילה, נכון וראוי להתייעץ עם עו"ד עוסק ולברר האם וכיצד נכון לפעול. סכסוכים כספיים עד לסכום של כ-32,000 ש"ח אינם נידונים בבתי משפט רגילים אלא בבתי משפט לתביעות קטנות.בשונה משאר ההליכים המשפטיים, עורכי הדין אינם רשאים לייצג בבית המשפט לתביעות קטנות. ואולם, לפני שפונים באופן עצמאי להגשת תביעה בבית משפט לתביעות קטנות, נכון וראוי להתייעץ עם עו"ד, הן על סיכויי התביעה והן על אופן הגשתה


עורכי הדין של משרדנו בעלי ידע משפטי רב בתחומי עיסוקו של המשרד, ומלווים באופן אישי כל אחד מלקוחות המשרד.

צוות המשרד דוגל בשילוב של יחס אישי ושירות משפטי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, וישמח לסייע ולייעץ לכם בכל נושא משפטי. תחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

י הורביץ משרד עו"ד

פניה ישירה אל י הורביץ משרד עו"ד

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה