עורכי דין עורכי דין דיני משפחה רחובות משרד עו"ד גישור ונוטריון-חיה לזר נוטקין
משרד עו"ד גישור ונוטריון-חיה לזר נוטקין
תחומי עיסוק: דיני משפחה, נוטריון
053-9428887
משרד עו"ד גישור ונוטריון-חיה לזר נוטקין
מנהלת ובעלת המשרד, עו"ד חיה, הינה נוטריון, מגשרת בעלת ניסיון רב, בעלת תואר שני במשפטים ומקפידה לנהל את כל התיקים באופן אישי למרות שיש במשרד עו"ד נוספים
איזור:
אזור השפלה והסביבה 
רחוב:
פלאוט 10 פארק המדע  
עיר:
טלפון:
053-9428887 

משרד עו"ד ונוטריון גישור העוסק בתחום דיני משפחה (גירושין), צוואות וירושה; המשרד ממוקם בפארק המדע ברחובות.

 

מנהלת ובעלת המשרד, עו"ד ונוטריון חיה לזר נוטקין, הינה בעלת ותק של מעל 17 שנה, סיימה את לימודי התואר השני במשפטים באוניברסיטת בר-אילן, עוה"ד מנהלת את התיקים במשרדה עם הרבה מיומנות, ניסיון ומקצועיות ומבינה כי עבור הלקוח שעומד בפניה מדובר על התיק היחיד והחשוב ביותר שהוא מפקיד אצלה, ולא רק "עוד תיק".

 

עו"ד חיה היא מגשרת מוסמכת עם ניסיון רב בהליכי גישור ונוכח הניסיון הרב שצברה היא יודעת לתת פתרונות למצבים מורכבים ומביאה את הצדדים להסכמות שמקובלות על שני הצדדים גם יחד.


עו"ד חיה מעסיקה עו"ד שכירים שמסייעים לה בטיפול השוטף בתיקים, ולמרות זאת היא מקפידה על קשר טוב ואישי מול הלקוחות. היא מטפלת ואחראית על כל תיק ותיק במשרדה.


כל תיק מתחיל בבניית אסטרטגיה שמתאימה ללקוח עצמו. מה שמתאים ללקוח אחד אינו מתאים בהכרח ללקוח אחר, ולכן הניהול של התיק נעשה לאחר פגישת ייעוץ ובנייה טקטיקה מנצחת.

 

תחומי עיסוק: דיני משפחה לרבות עריכת צוואות (רגילות, הדדיות, צוואות בחיים), הסכם יחסי ממון, הסכם גירושין, הסכם שלום בית, תביעות לפירוק שיתוף, תביעת מזונות אישה, תביעת מזונות קטינים, תביעת כתובה, בקשה להכרה באבהות, תיקי אפוטרופסות, התנגדות לצוואה, בקשה לצו קיום צוואה או צו ירושה וכן הלאה.

 

היכרות מעמיקה עם הפן של פירוק שיתוף וסכסוכי ירושה במשקים חקלאיים - נחלות, קיבוצים, ובשים לב כי עו"ד חיה לזר נוטקין הינה חברת קיבוץ בעצמה.

 

חשוב בעניין זה לציין, כי משרדה של עו"ד חיה פועל ב-2 תחומים -  דיני המשפחה, כך שיש למשרד היכרות מעמיקה עם שני נושאים אלה, לאורך שנים, ולא מדובר במשרד שמטפל ב"כל הבא ליד." 

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתראתר המשרד:כניסה לאתר


המלצות ודירוגים
היה הראשון לכתוב המלצה


פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-9428887
כתובת המשרד:
פלאוט 10 פארק המדע , רחובות, ישראל