הדר יהודה גבאי טוען רבני

הדר יהודה גבאי טוען רבני

טשרניחובסקי , נתניה (אזור השרון והסביבה)

משרדנו עוסק בתחום דיני משפחה לרבות ייצוג בבתי הדין הרבניים. בניית אסטרטגיה נבונה ושימת דגש על צרכיו של הלקוח הן עקרונות המשרד.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

הווית תקופת ותהליך הגירושין הינה מציאות שאינה קלה בלשון המעטה, מתסכלת, מכאיבה, ולעיתים אף מרסקת את האדם נפשית. מומלץ ומוכרח למען מיצוי תועלת ומיזעור נזקים שכיחים וקשים שתהליך מורכב זה וניצוחו ייעשה על ידי אדם החי מכיר ומבין את עולם המשפט ההלכתי, היודע את הלך הרוח המנחה את שיקול הדעת של הדיינים, אדם זה מכונה טוען רבני.

 

המשרד חרט על דגלו עקרונות אנושיים בסיסיים. החל בדיסקרטיות מוחלטת המשך לסבלנות והקשבה מלאה ועד למענה וזמינות תדירים ללקוח.  

 

טו"ר הדר יהודה גבאי הינו אישיות רב גונית וחיננית היודע להתאים עצמו למקרה המדובר, מתוך הבחנה עמוקה הנוגעת בשורש העניין, ובד בבד לפעול בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח על פי צרכיו בקשותיו וטובתו האבסולוטית.

 

טו"ר הדר יהודה גבאי עוסק בתחומי המעמד האישי על רבדיו הרבים, בשימת דגש על איכות הטענה לאחר נבירה רבה בנושא המדובר הן בפאן החוקי והן בפאן ההלכתי והכל מתוך חשיבה לוגית ומקורית המעורבת בחשיבה הנקראת "מחוץ לקופסא". 

 

טו"ר הדר יהודה גבאי פרפקטציוניסט במתן שירות מסור ועיקבי ללקוחותיו, מרגע קבלת האחריות לטיפול בתיק ועד תום צרכי ומבוקשי הלקוח. כמו"כ הינו בקיא ורגיל בהליכים הבאים לפתח בית הדין בפרט אלו המנחים את שיקול דעתם המכריעה.

 

טו"ר הדר יהודה גבאי ידוע כאחד המנצל את כל כישוריו וקשריו למען מיצוי טובתו המקסימלית של הלקוח. במגמה בסיסית למנוע כמה שיותר מאבקים, נזקים, עוגמת נפש וכלימה ללקוח וקרוביו היקרים.   

 

טוען רבני הדר יהודה גבאי למד בצורה יסודית ומקיפה את לימודי התואר במכון מל"מ הנודע. לאחר שסיים בהצטיינות את לימודי התואר, נבחן הוכשר והוסמך על ידי הרבנות הראשית לישראל אשר מטעמה קיבל כתב סמיכה פרטני מהרב הראשי לישראל.  

 

 

משרדנו עוסק בתחום דיני המשפחה. ההתמקדות העיקבית היא בצרכי ומבוקשי הלקוח והכל על בסיס בניית אסטרטגיה נבונה חדורת מטרה בעבור הלקוח.

 

 

המשרד מתעסק בייצוג בעניינים הבאים:

 

שלום בית.

גירושין, כתובה, מזונות.

משמורת והסדרי ראיה, רכוש.

הסכמי ממון וגירושין.

 

המשרד חש סיפוק ורואה אתגר גדול בלהציל עשוק מיד עושקו. 

שפות: עבריתתחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

הדר יהודה גבאי טוען רבני

פניה ישירה אל הדר יהודה גבאי טוען רבני

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה