משרד עו"ד יואב גולן

משרד עו"ד יואב גולן

תל אביב (אזור המרכז)

עו"ד יואב גולן סיים את לימודי המשפטים ב-2010 בבר אילן ומאז מיקד את פעילתו לתחום דיני המשפחה ורכש ניסיון רב, הן כשכיר במשרדים מובילים והן כבעל משרד עצמאי.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

5.0

התקבלו 4 המלצות

חייגו 053-7101181

על המשרד

עורך הדין יואב גולן התחיל את דרכו בעולם המשפט בשנת 2010 עם השלמת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. עם סיום הכשרתו עבד עורך הדין יואב גולן במשרדים מובילים, ביניהם משרד עו"ד א. טירר ומשרדו של עורך הדין ד"ר אמנון בן דרור, וניהל תיקים גדולים ומגוונים בתחום המשפחה בלבד (ירושה, גירושין ואפוטרופסות).

  

מיקוד הפעילות לתחום המשפחה נבע מאמונה כי בכדי שעורך דין יוכל להעניק שירות משפטי מקצועי, עליו לרכוש ידע מעשי רב בתחום משפט ספציפי, ובכך להכיר את תחומו לעומק על כל פניו, להתעדכן בכל שינוי בחוק ובכל תקדים משפטי, ולדעת להכין ללקוח אסטרטגיה משפטית שמתאימה לצרכיו של הלקוח.
 
תחום המשפחה 
 
תחום מורכב וייחודי מכיוון שבמהותו מדובר על ניהול סכסוכים בתוך המשפחה, פעולה אשר דורשת מעורך הדין להכיר במורכבות הרגשית שבדבר, להבין כי כל משפחה היא עולם שלם הדורש התנהלות שמתאימה ומקובלת על הלקוח.
 
לכן כל מקרה מצריך התאמת ציפיות וקשב רב לצרכים ולמטרות שאותם אנו רוצים להשיג. יכולת הניתוח הרגשי הגבוהה יחד עם היכרות מעמיקה עם החוק מקנה לעורך הדין יואב גולן יתרון משמעותי בניהול סכסוכים בעולם זה.
 
היום עורך הדין יואב גולן בעל משרד עריכת דין עצמאי המעניק שירותים ללקוחות פרטיים בתחום דיני המשפחה:
 
ניהול הליכי גירושין - לרבות גירושין בשלום וטיפול בכל היוצא מכך 
 
 • חלוקת רכוש
 • משמורת
 • מזונות
 • הסכמי גירושין
 
כמו כן עוסק בסכסוכי ירושה, ניהול עיזבונות, עריכת צוואות, הסכמי ממון, ייפוי כוח, אפוטרופסות וחלוקת נכסים במשפחה.
 
עורך הדין יואב גולן בונה את האסטרטגיה המשפטית בשיתוף פעולה מלא מול הלקוח, ובשמירה על הקווים המנחים של המשפחה תוך שמירה על האינטרס של הלקוח ועל המטרות שהוצבו בתחילת הדרך.

 תחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

5.0
(התקבלו 4 המלצות)
 • 11/02/2019

  יואב עזר לי לבטל צו הגנה שבעלי הגיש נגדי ואחר כך עזר לי מאוד להגיע להסכם גירושים. הרגשתי שיואב הוא מישהו שאני יכולה לסמוך עליו, שהוא עושה את המיטב בשבילי ושהוא עורך דין טוב. אני ממליצה עליו בלב שלם.

 • 31/10/2018

  אהבתי והערכתי מאד את הגישה של יואב שהיתה מקצועית עניינית ומלאת רגישות. ממליץ מאד על שירותיו.

 • 31/10/2018

  יואב גולן עו״ד מעולה!מעניק ליווי אישי מסור ומקצועי ברמה גבוהה !

 • 30/10/2018

  עו״ד גולן עזר לי בשני מקרים. בשניהם הוא גילה בקיאות, מקצועיות והוגנות. ממליץ מאוד

מאמרים מאת משרד עו"ד יואב גולן

משרד עו"ד יואב גולן

פניה ישירה אל משרד עו"ד יואב גולן

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה