משרד עו"ד יואב גולן
תחומי עיסוק: דיני משפחה
053-7101181
התקבלו 4 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
משרד עו"ד יואב גולן
עו"ד יואב גולן סיים את לימודי המשפטים ב-2010 בבר אילן ומאז מיקד את פעילתו לתחום דיני המשפחה ורכש ניסיון רב הן כשכיר במשרדים מובילים והן כבעל משרד עצמאי
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
מצדה 7 
עיר:
טלפון:
053-7101181 

עורך הדין יואב גולן התחיל את דרכו בעולם המשפט בשנת 2010 עם השלמת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. עם סיום הכשרתו עבד עורך הדין יואב גולן במשרדים המובילים ביניהם משרד עו"ד א. טירר ומשרדו של עורך הדין ד"ר אמנון בן דרור וניהל תיקים גדולים ומגוונים בתחום המשפחה בלבד (ירושה, גירושין ואפוטרופסות).

 
מיקוד הפעילות לתחום המשפחה נבע מאמונה כי בכדי שעורך דין יוכל להעניק שירות משפטי מקצועי, עליו לרכוש ידע מעשי רב בתחום משפט ספציפי, ובכך להכיר את תחומו לעומק על כל פניו, להתעדכן בכל שינוי בחוק וכל תקדים משפטי, ולדעת להכין ללקוח אסטרטגיה משפטית שמתאימה לצרכיו של הלקוח.
 
תחום המשפחה הינו תחום מורכב וייחודי מכיוון שבמהותו מדובר על ניהול סכסוכים בתוך המשפחה, פעולה אשר דורשת מעורך הדין להכיר במורכבות הרגשית שבדבר, להבין כי כל משפחה היא עולם שלם הדורש התנהלות שמתאימה ומקובלת על הלקוח, ולכן כל מקרה מצריך התאמת ציפיות, וקשב רב לצרכים ולמטרות שאותם אנו רוצים להשיג. יכולת הניתוח הרגשי הגבוהה יחד עם היכרות מעמיקה עם החוק מקנה לעורך הדין יואב גולן יתרון משמעותי בניהול סכסוכים בעולם זה.
 
היום עורך הדין יואב גולן בעל משרד עריכת דין עצמאי במגדל ב.ס.ר 4, המעניק שירותים ללקוחות פרטיים בתחום דיני המשפחה:
 
ניהול הליכי גירושין, לרבות גירושין בשלום וטיפול בכל היוצא מכך - חלוקת הרכוש, משמורת, מזונות והסכמי גירושין. כמו כן עוסק בסכסוכי ירושה, ניהול עיזבונות, עריכת צוואות, הסכמי ממון, יפויי כוח, אפוטרופסות וחלוקת נכסים במשפחה.
 
עורך הדין יואב גולן בונה את האסטרטגיה המשפטית בשיתוף פעולה מלא מול הלקוח ובשמירה על הקווים המנחים של המשפחה תוך שמירה על האינטרס של הלקוח ועל המטרות שהוצבו בתחילת הדרך.


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: משרד עו"ד יואב גולן
מאת:
יואב עזר לי לבטל צו הגנה שבעלי הגיש נגדי ואחר כך עזר לי מאוד להגיע להסכם גירושים. הרגשתי שיואב הוא מישהו שאני יכולה לסמוך עליו, שהוא עושה את המיטב בשבילי ושהוא עורך דין טוב. אני ממליצה עליו בלב שלם.

התקבלה ב 11/02/2019
שם המשרד: משרד עו"ד יואב גולן
מאת:
אהבתי והערכתי מאד את הגישה של יואב שהיתה מקצועית עניינית ומלאת רגישות. ממליץ מאד על שירותיו.

התקבלה ב 31/10/2018
שם המשרד: משרד עו"ד יואב גולן
מאת:
יואב גולן עו״ד מעולה!מעניק ליווי אישי מסור ומקצועי ברמה גבוהה !

התקבלה ב 31/10/2018
שם המשרד: משרד עו"ד יואב גולן
מאת:
עו״ד גולן עזר לי בשני מקרים. בשניהם הוא גילה בקיאות, מקצועיות והוגנות. ממליץ מאוד

התקבלה ב 30/10/2018
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-7101181
כתובת המשרד:
מצדה 7, בני ברק, ישראל