התקבלו 4 המלצות בציון ממוצע 5 מתוך 5
אסף-זלוואס-פן עורכי דין
משרד מקצועי ובעל ניסיון העוסק בייעוץ וייצוג משפטי בתחום הרשלנות הרפואית, הביטוח והנזיקין אל מול חברות הביטוח ותאגידים רפואיים.
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
הארבעה 28 (מגדל צפוני), קומה 5  
עיר:
טלפון:
053-7101882 

עו"ד ניר אסף - הועסק במשך 12 שנים באחד המשרדים הגדולים והמובילים במשק בייצוג חברות ביטוח ובקיא באלמנטים השונים של ניהול תביעות נזיקין. נוסף על כך מזה מספר שנים עוסק גם בניהול תיקי תובעים אל מול גופים וחברות ביטוח.
עו"ד אסף מתמחה בתביעות רשלנות רפואית, דיני ביטוח ותביעות נזיקין , כמו גם בליטיגציה אזרחית על כל היבטיה.

 

עו"ד שרי זלוואס - הועסקה במשך 5 שנים באחד המשרדים הגדולים והמובילים במשק בייצוג חברות ביטוח ובקיאה באלמנטים השונים של ניהול תביעות נזיקין. במהלך השנים התמקצעה בניהול תיקי הגנה וייצוג משפטי בבתי המשפט השונים בארץ.
עו"ד זלוואס מתמחה בתביעות נזיקין וכמו גם בליטיגציה אזרחית על כל היבטיה.

 

עו"ד עידו פן - מתמחה בתביעות נזיקין וכמו-גם בליטיגציה אזרחית על כל היבטיה.
עו"ד פן הועסק כמתמחה בפרקליטות האזרחית (מחלקת נזיקין) וכמו-כן הועסק במשרד עורכי דין המייצג תובעים בתביעות נזיקין.

 

עו"ד ד"ר יעקב אסף (MD) - הינו שותף פעיל בניהול התיקים המשרדיים, במיוחד בכל הקשור לתביעות בתחום הרשלנות הרפואית ובשאר התיקים מהווה יועץ אסטרטגי – רפואי.
נוסף על עיסוקו כעו"ד ד"ר אסף הינו רופא פעיל ומומחה ברפואה פנימית ורפואה דחופה.


המשרד מעניק שירות מקצועי בתחומים הבאים:

 

המשרד עוסק במתן ייעוץ וייצוג משפטי בתחום דיני הנזיקין, הביטוח והרשלנות הרפואית.

 

בזכות השילוב הייחודי של צוות המשרד, מנוהל ומלווה כל תיק ותיק הן בפן המשפטי והן בפן המשפט הרפואי.

 

לעורכי הדין במשרד ניסיון רב בתחום ניהול התיקים, הלטיגציה האזרחית והמו"מ אל מול הגורמים השונים, כאשר טובת הלקוח היא תמיד נר לרגלינו. בשילוב של כל אלו, מגיע המשרד לתוצאות המקסימליות והטובות ביותר ללקוחותיו.

 

מרגע כניסתו של הלקוח למשרד, מלווה הוא לאורך כל הדרך, תוך שיתופו המלא בתהליך קבלת ההחלטות. תוך מתן יעוץ משפטי ומשפטי-רפואי לבל תתקבלנה החלטות שגויות אשר יגרמו לפגיעה בזכויותיו החוקיות והמשפטיות של הלקוח.

הטיפול בלקוח מתחיל עם הגעתו למשרד. לאחר הצגת הדברים כפי שהוא רואה אותם, ובדיקת מסמכים במידה והם קיימים (כמו לדוגמא סיכומים רפואיים, תוצאות בדיקות, דו"ח בוחן תנועה וכד') מומלץ ללקוח המסלול המשפטי הטוב ביותר והנכון ביותר עבורו, תוך שימת לב ודגש למצבו של הלקוח עדיפויותיו ורצונותיו, ותוך הכוונה והנחייה משפטית וחוקית.
מהרגע שמתגבש המתווה הטוב ביותר עבור הלקוח, למעשה "יוצאים לדרך" לכיוון המטרה אשר גובשה מלכתחילה ובניסיון להגיע אליה בזמן הקצר ביותר ובתוצאה מקסימלית.


 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
הוסף המלצה


שם המשרד: אסף-זלוואס-פן עורכי דין
מאת:
מומלץ בחום! במסגרת השירות שהמשרד העניק לי לא ניתן היה להתעלם מהמקצועיות, האדיבות, הרגישות, האמינות והמסירות. עו"ד זלוואס ליוותה אותי בסבלנות אין קץ לכל אורך ההליך והעניקה לי תחושה שאני נמצאת בידיים טובות. לא יכולתי לחשוב על תוצאה טובה יותר בתיק מורכב כל כך אותו ליוותה עו"ד זלוואס בהצלחה רבה.

התקבלה ב 10/01/2019
שם המשרד: אסף-זלוואס-פן עורכי דין
מאת:
ללא ספק אחד האנשים הכי מקצועיים, ישירים והגונים שאני מכירה.עו"ד אסף טיפל במספר תיקים של המשפחה שלנו במבירות רבה ועם תוצאות מעולות. מעבר לזה מדובר בבן אדם מדהים שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות.

התקבלה ב 14/12/2018
שם המשרד: אסף-זלוואס-פן עורכי דין
מאת:
מעבר למקצועיות, מקצוענות והידע הנרחב, זכיתי להכיר אדם מדהים, אכפתי, שנתן תחושת בטחון מדהימה לאורך כל הזמן. תודה על היחס האישי והשירות האדיב והמקצועי.

התקבלה ב 28/11/2018
שם המשרד: אסף-זלוואס-פן עורכי דין
מאת:
עו"ד אסף טיפל בי בתיק תאונת אופנועשקיבלתי והתוצאה היתה מעל ומעבר לציפיות שלי, חייב להודות שלא ציפיתי להתנהלות כזו מהירה ויעילה מול ה"פול". הפניתי אותו לעוד חברים שגם יצאו מרוצים... ממליץ בחום

התקבלה ב 25/11/2018
פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-7101882
כתובת המשרד:
הארבעה 28 (מגדל צפוני), קומה 5 , תל אביב, ישראל