משרד עו"ד שי ניסן ושות`
053-7101885
משרד עו"ד שי ניסן ושות`
עו"ד שי ניסן חבר לשכת עורכי הדין מ-2008 ומאז פועל בייצוג נפגעים במימוש זכויותיהם הרפואית בתחום הרשלנות הרפואית, נזקין, ביטוח לאומי ומול חברות הביטוח
איזור:
ירושלים והסביבה 
רחוב:
בית הדפוס 12 
עיר:
טלפון:
053-7101885 

משרד עורך הדין שי ניסן ממקד את פעילותו לעולם הנזיקין והרשלנות הרפואית ומייצג נפגעים במימוש זכויותיהם מול גופי הביטוח, מרפאות, בתי החולים ביטוח לאומי.

עו"ד שי ניסן חבר לשכת עורכי הדין משנת 2008, עם סיום הכשרתו עסק בייצוג חברות ביטוח ובכך זכה להכיר הצד השני של המתרס יידע אשר משמש את משרדו הפרטי היום בהתנהלות מול חברות הביטוח ומימוש זכויותיהם של לקוחותיו. בהמשך הקריירה המשפטית עבד במשרד לבנון-שגב וייצג נפגעים בנושאים שונים ורכשניסיון רב שבניהול תיקי רשלנות רפואית ונזיקין. היום מפעיל משרד עצמאי ותיק ופעיל בתחומים אלו וחבר בארגון WAML העולמי למשפט רפואי.

 

תחומי עיסוק המשרד:

  • נזקי גוף תאונות – ביטוח לאומי, אובדן כושר עבודה, תאונות עבודה, תאונת דרכים ועוד.
  • רשלנות רפואית – רשלנות בלידה, באבחון גנטי ובהריון, רשלנות בניתוחים, באבחון, בקופות חולים, בבתי חולים ועוד.
  • תביעות ביטוח ונזקי רכוש – התנהלות מול חברות הביטוח ביטוח במקרים של נפגעי גוף ורכוש.
  • משרד הביטחון – ייצוג נפגעי פעולות איבה, ביטוח לאומי לאנשי קבע, הטרדה מינית בצבא, נכי צה"ל, קצין תגמולים ועוד.

 

עו"ד ניסן גבאי הקים את משרדו העצמאי בכדי לסייע ללקוחות פרטיים לממש את זכויותיהם ובכך מלווה את לקוחותיו לכל אורך ההליך הכל מבחירת האסטרטגיה המשפטית הנכונה למקרה ועד ניהול ההליך המשפטי ובאה להסדר הרצוי.

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
היה הראשון לכתוב המלצה


פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-7101885
כתובת המשרד:
בית הדפוס 12, ירושלים, ישראל