רינה שוסטר עורכי דין

רינה שוסטר עורכי דין

המדע 8, בניין רוטמן, פארק המדע , רחובות (אזור השפלה והסביבה)

ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום המקרקעין-נדל"ן על כל הבטיו, לרבות עסקאות מכר של נכס התחדשות עירונית, תמ"א 38, פינוי בינוי, עסקאות קומבינציה ועוד.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד עורכי דין רינה שוסטר בעל ניסיון עשיר של למעלה מ-20 שנה בעיקר בתחום הנדל"ן. עו"ד שוסטר ליוותה לאורך שנותיה המקצועיות עסקאות ותיקים רבים בתחום, הצלחותיה הן שהפכו את המשרד למוביל ומוכר ביותר.

 

התמקצעותו של המשרד היא בתחום הנדל"ן ככלל ובפרט - עסקאות רכישה ומכירה של נכס מסחרי, ליווי עסקאות של נכסים למגורים, חדשים או יד שנייה, בכל רחבי הארץ, השבחת מקרקעין והיבטי המיסוי שהיא כוללת, ליווי פרוייקטים של התחדשות במסגרת תמ"א 38, עסקאות קומבינציה ועוד. יתר על כן, למשרד ניסיון בניסוח חוזים מורכבים, תכנוני מס ובעת הצורך אף ייצוג לקוחות בבית המשפט וליטיגציה בתחום הנדל"ן.

 

עסקאות נדל"ן הן מורכבות ביותר, למשרד ניסיון רב והיכרות עמוקה עם כל פרטי החוק ודיני המקרקעין, מה שמבטיח התנהלות מקצועית ויסודית בכל תיק ותיק. כמו כן, המשרד ותיק בהתנהלותו אל מול הרשויות הרלוונטיות והגורמים השונים - יזמים, ספקים, קבלנים, רשויות ממשלתיות ומקומיות ואף בנקים.

 

המשרד מעניק ללקוחותיו הרבים שירות מהמעלה הראשונה תוך נתינת יחס אישי לכל לקוח. הסיוע המקצועי של המשרד מאפשרת ללקוח ליטול את ההחלטה המושכלת והנכונה ביותר באחת הצמתים המשמעותיות שיידרש להן.

 

נמצאים טרם ביצוע עסקה בתחום הנדל"ן? עו"ד רינה שוסטר תשמח להיות לכם לעזר וללוות את התהליך לכל אורכו במקצועיות חסרת פשרות.אתר המשרד: כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום העברה ללא תמורה - עסקת מתנה - רינה שוסטר עורכי דין

פרלה שאל/ה:

העברת דירת מגורים במתנה בין בני זוג ומיסים שיש לשלם

12 צפיות

אני ובן זוגי ידועים בציבור הוא רוצה להעביר לי את הדירה השנייה שרשומה על שמו ככה שמחצית ממנה תהיה על שמי. האם העובדה שאנחנו ידועים בציבור היא בעייתית לעומת בני זוג נשואים? ועוד שאלה, מבחינת מס מה אצטרך לשלם על ההעברה הזו של מחצית מהדירה?

רינה שוסטר - עורכי דין
רינה שוסטר - עורכי דין

העברה במתנה בין בני זוג
גם ידועים בציבור נחשבים כבני זוג לצורך עסקת מתנה, יתכן ויהיו מבחנים שצריך יהיה לעבור על מנת שתוכרו כידועים בציבור וכל מקרה לגופו. יש לקחת בחשבון שלהצהרה שלכם כי אתם ידועים בציבור כלפי רשות המסים יש השלכות גם לגבי נכסים אחרים ועסקאות אחרות. רינה

לימור שאל/ה:

מיסוי נכס מסוג חנות שהתקבל במתנה בין הורה לילד

20 צפיות

שלום רב, קיבלתי חנות במתנה במתנה בשנת 1986. כעת אני רוצה למכור את החנות. לצורך חישוב מס שבח האם מועד הרכישה ושווי החנות הוא המועד שבו אבי רכש את החנות או המועד שבו הועברה לי החנות במתנה? ואם המועד הוא מועד קבלת המתנה - כיצד אני יכולה להעריך את שוויה בעת שניתנה לי החנות אם אני לא מוצאת את אישורי המיסים? תודה.

רינה שוסטר - עורכי דין
רינה שוסטר - עורכי דין

חישוב מס שבח
החישוב הולך לפי מועד הרכישה של ההורים, ההנחה היא שהחנות אכן התקבלה במתנה מההורים לאור הכותרת, כי אם החנות התקבלה במתנה מגורם אחר יתכן והמועד הקובע הוא יום המתנה. אפשר לשחזר אישורים מרשות המסים. רינה,

רינה שוסטר עורכי דין

פניה ישירה אל רינה שוסטר עורכי דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה