053-7315091
עו"ד אוראל הרשקוביץ
משרד עו"ד אוראל הרשקוביץ הוא משרד בוטיק העוסק בתחום האזרחי- מסחרי על רבדיו השונים
איזור:
אזור השפלה והסביבה 
רחוב:
 
עיר:
טלפון:
053-7315091 

 

עוה"ד הרשקוביץ מעניק ייעוץ משפטי - אסטרטגי לחברות, שותפויות ועסקים, בין היתר בתחומים הבאים:


 

עריכת הסכמים מסחריים: שותפות, שיתוף פעולה עסקי, מייסדים, בעלי מניות, רישיון שימוש וסודיות, זכיינות, הסכמים עם נותני שירותים שונים.

 

רישום והגנה על זכויות בתחום הקניין הרוחני: זכויות יוצרים, סימני מסחר, מדגמים, מוניטין, סודות מסחריים.

 

שירותי ליטיגציה בסכסוכים עסקיים מורכבים ומגוונים: קיפוח בעלי מניות, בקשה לאישור תביעה נגזרת, הפרת זכויות בתחום הקניין הרוחני וחוק עוולות מסחריות.

 

ייצוג עובדים ומעסיקים בסכסוכי עבודה שונים: זכויות נשים, הליכי שימוע, הרעת תנאים, אי תשלום זכויות סוציאליות, דמי טיפול ארגוני.

 

ייעוץ וליווי משפטי בעסקאות ופרויקטים בתחום המקרקעין והנדל"ן: עסקאות מכר, העברה ללא תמורה, ניהול ורישום זכויות, ליקויי בנייה, היתרי בנייה, חריגות בנייה, הפקעות מקרקעין.

 

עוה"ד הרשקוביץ משלב תפישה כלכלית מסחרית של ענפי המשפט המסחרי עם הבנה וידע מעמיק בליטיגציה, תוך חתירה מתמדת למציאת פתרונות משפטיים יצירתיים, יעילים ומהירים. עוה"ד הרשקוביץ, מקפיד על ליווי אישי וצמוד של לקוחותיו בכל אחד ואחד משלבי ההליך המשפטי, לצד הגינות ושקיפות המבוססים על יחסי אמון.

 


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
היה הראשון לכתוב המלצה


פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
053-7315091
כתובת המשרד:
, רחובות , ישראל