דיאנה גלנץ,רואת חשבון - מתן חוות דעת כלכליות

דיאנה גלנץ,רואת חשבון - מתן חוות דעת כלכליות

תל אביב (אזור המרכז)

DGL – משרד העוסק במתן שרותי יעוץ וליווי בנושאי רגולציה פיננסית, ניהול סיכונים, איסור הלבנת הון לשוק הישראלי והבינלאומי.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

חייגו 053-7349248

על המשרד

המשרד נותן מענה רב תחומי בנושאי רגולציה של התעשייה הפיננסית: בנקים, נותני שירותים פיננסיים ונותני שרותי אשראי, לרבות נותני אשראי חוץ מוסדי, חברות וסוכנויות ביטוח, ופינטק.

 

דיאנה גלנץ – רו"ח מוסמכת, בעלת תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת בן גוריון בנגב ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במסים. דיאנה בעלת הסמכה של ACAM (מומחה לעניין איסור הלבנת הון) ו-CISA (מבקרת מערכות מידע). לרו"ח דיאנה גלנץ ניסיון מעשי רב ומגוון בייעוץ בתחום מתן שירותים פיננסיים. חלקו נצבר בשנותיה בתפקידים בכירים בגופים בנקאיים ובחלקו בפרקטיקה פרטית. ב15 השנים האחרונות, מילאתי מגוון תפקידים בכירים כאחראית על יישום רגולטורי (ציות), אחראית תחום בקרת אשראי, ניהול סיכונים ואחראית איסור הלבנת הון, הן במערכת הבנקאית הישראלית והן בבנקאות הזרה, כולל ארבע שנים כסמנכ"ל סיכונים וציות.

 

הנני בעלת ניסיון עשיר ובקיאות בעולם הפיננסי.

 

אחד השרותים שהמשרד מספק, הכנת חוות דעת כלכליות לבתי משפט, המיועד בעיקר לעורכי דין משני הצדדים או ישירות לבית המשפט הדן בתיק. משרדינו מתמחה בשרותים של מגוון בדיקות פיננסיות וחשבונאיות, בדיקות סבירות כלכליות, בוררות כלכלית.

 

מטרתן היא לסייע בהגעה להכרעה משפטית בהליכים כמו פירוק חברות, כינוס, הקפאת הליכים, סכסוכים בין שותפים ובמקרים מסוימים גם בתיקים בדיני עבודה ודיני משפחה. לעיתים חוות הדעת הכלכלית יכולה לשמש גם בפנייה לרשויות המס, למשרדי הממשלה, בנקים ולגופים נוספים.

 

חוות הדעת של המשרד מבוססות על בניית טיעונים כלכליים חדים, משכנעים, בהירים ויצירתיים המשלבים תובנה עסקית, כלכלית, פיננסית וחשבונאית עמוקה תוך הנגשתם לקוראים שאינם מומחים פיננסים ו/או חשבונאים.

 

 

שפות: עברית ואנגלית

 

 
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

 דיאנה גלנץ,רואת חשבון - מתן חוות דעת כלכליות

פניה ישירה אל דיאנה גלנץ,רואת חשבון - מתן חוות דעת כלכליות

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה