אור אלישיב - עורך דין

אור אלישיב - עורך דין

ז'בוטינסקי 134 , רמת גן (אזור המרכז)

אור אלישיב - משרד עורך דין

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

האני מאמין של המשרד:
אור אלישיב - משרד עורך דין הוא משרד בוטיק בתחומי ההייטק והמסחרי. המשרד מנוהל על ידי עורך דין אור אלישיב, בוגר המסלול הדו-חוגי למשפטים וכלכלה באונ' תל אביב. הפירמה נוסדה לאחר שעורך דין אלישיב נוכח עד כמה תעשייתיים הפכו להיות המשרדים הגדולים בישראל על חשבון עבודה קשה, מסירות וחתירה למילוי הצרכים האמיתיים של הלקוח. לכן, עורך דין אלישיב הקים את משרדו, על מנת להביא מסירות וחריצות חזרה לקדמת השירות המשפטי. אנו עושים זאת על ידי הענקת שירות ללקוחותינו המותאם לצרכיהם, תוך מענה מהיר לכל סוגיה שעולה במהלך החיים העסקיים. בדרך זו אנו מבטיחים את שביעות רצון לקוחותינו ואת ההגנה המשפטית עליהם.

 

על המשרד:
המשרד עוסק במתן יעוץ משפטי שוטף בענייני משפט מסחרי ותאגידי. שירותי המשרד מגוונים וכוללים מתן יעוץ והכנת מוזים בענייני חברות ושותפויות, הקמתן, חוזים מסחריים, חוזים בינלאומיים, דיני עבודה, הסכמי עבודה, חוזים לנותני שירותים, הסכמי סודיות, הסכמי מייסדים, הסכמי הפצה וכו'. משרדנו נותן יעוץ גם בנושאים הקשורים לרגולציה, כולל עניינים המצריכים אישורים ממשלתיים ו/או רשויות אחרות.  

שפות: עברית, אנגליתתחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

אור אלישיב - עורך דין

פניה ישירה אל אור אלישיב - עורך דין

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה