סמי בלטר - עורכי דין

סמי בלטר - עורכי דין

מוטי קינד 10 , רחובות (אזור השפלה והסביבה)

משרד בוטיק ייחודי העוסק בהפחתת מיסוי מוניציפלי ומיסי מקרקעין בתחום הרשויות המקומיות בדגש על חיובי ארנונה, היטלי פיתוח, השבחה ויתר תשלומי חובה.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

סמי בלטר - משרד עורכי דין עוסק בהפחתת מיסוי מוניציפלי ומיסי מקרקעין בתחום הרשויות המקומיות. 

 

עו"ד סמי בלטר, מייסד המשרד, בעל ניסיון רב של כשני עשורים בתחום המיסוי המוניציפלי כשותף במשרד פלג כהן דויטש ובמשך השנים ייצג את החברות והגופים הגדולים במשק. עו"ד בלטר הינו בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון, בעל תואר שני במנהל עסקים (M.B.A) ותואר ראשון נוסף במשפטים (L.L.B). 


המשרד מתמקד בתחום הפחתת מיסוי עירוני ובכלל זה:

 

  • הפחתת חיובי ארנונה - מומלץ לבדוק את חיובי הארנונה מיד עם הגעתם ובכלל זה שיטת המדידה הנהוגה, זכאות לפטורים והנחות בארנונה, בחינת שטח החיוב, התאמת הסיווג לשימוש הנעשה בנכס, סוגי התעריפים המצוינים בצו, סבירותם וחוקיותם.
  • הפחתת היטלי פיתוח (סלילה, תיעול, שצ"פ ודמי הקמה) - לאור ליקויים רבים שנמצאו באופן הטלת חיובים ע"י הרשויות המקומיות והתאגידים, מומלץ לבדוק את היטלי הפיתוח מיד עם הגעתם בדיקת מקיפה לבחינת תקינות החיוב ועילתו ביחס לנסיבות הוצאת החיוב, חוקיות החיוב, חוקיות חוקי העזר והתחשיב שבבסיסו. 
  • תקיפה חבות אגרת פינוי אשפה - תשלום הארנונה לעירייה נועד לממן את סל שירותי העירייה ובכלל זה את פינוי הפסולת. ככל והרשות מתחמקת מפינוי אשפה יש לדרוש ממנה לפנות את האשפה.
  • הפחתת היטלי השבחה - מומלץ לבחון בקפידה את אופן תקיפת ההיטל בהתאם לנסיבות החיוב ע"י הגשת ערר על חוקיותו או הגשת שומה נגדית להפחתת גובה ההיטל.


לרשות המשרד בסיס ידע ומידע עצום על הרשויות המקומיות המאפשר טיפול בכל סוגיה וחיוב שעולה בתחום. במשרד מערכות מידע מתקדמות המאפשרות לבדוק תקינות וסבירות חיובים וכן להפיק נתונים רבים הנדרשים בקשר עם החיובים.

 

למשרד מאגר מידע מקיף בתחום המיסוי העירוני הכולל פסיקה עדכנית, חוקי עזר וצווי ארנונה היסטוריים של כל הרשויות המקומיות, דברי חקיקה והוראות משרד הפנים.

 

המשרד דוגל במתן שירות מקצועי ויעיל תוך הקפדה והבנה של צרכי הלקוח. אני משוכנע כי אוכל לסייע לכם בהתמודדות עם כל חיוב שהוטל עליכם ולהשיג עבורכם את התוצאה הטובה ביותר. 

 

 

 

שפות: עברית

תחומי התמחות

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום ארנונה, היטלי פיתוח ומיסוי מוניציפאלי - סמי בלטר - עורכי דין
יגאל שאל/ה:
שינוי תנאי ארנונה- מגורים במועצה אזורית
20 צפיות

שלום. אני גר בקיבוץ במועצה אזורית מטה אשר, הם שינו את חוקי הארנונה לכלל תושבי המועצה כך שתשלומי הארנונה עלו. הייתה פגישה בקיבוצי עם גזבר המועצה ועם מנהלת מחלקת גבייה ותושבים הביעו הרבה תרעומת , תהיות ושאלות . יש בידי את תסריט הבית המעודכן לפיו נקבעה לי הארנונה וגם את התסריט הקודם מ-2012 . כמו כן בידי חיובי ארנונה חדש וקודם , הסבר כתוב מהמועצה על סיבות הייקור וכן מדידות בית נוסף בקיבוצי -מדידת 2012 ומדידה עכשווית. האם יש מה לעשות? תודה, יגאל כנר.

סמי בלטר - עורכי דין
סמי בלטר - עורכי דין

תגובה לפניה
יש לבדוק אם שינוי מדיניות הארנונה אושר ע"י שרי הפנים והאוצר, כלל ולא קיים אישור כזה אזי שינוי מדיניות הגביה אינו חוקי

עלינא חן שאל/ה:
שאלה בעינייני הנחות בארנונה לגמלאי חולה סרטן ולופוס
27 צפיות

גמלאי חולה סרטן ולופוס. נכה 100% דירתו פחות מ-100מ` הכנסתו כ-7220 ש"ח כולל קצבאות מקבל השלמה לנכות, עומד במבחן ההכנסות. האם זכאי להנחה של 100%? האיש שילם ארנונה במשך תקופה ארוכה בזמן שהגיש בקשה ומסמכים להנחה, הוא לא נדחה אך נאמר לו שהנושא בטיפול. מדי פעם נדרש לעוד מסמכים שכבר שלח בעבר, כיום ההנחה אושרה אך מסרבים לזכותו, האם יש חוק בנדון?

סמי בלטר - עורכי דין
סמי בלטר - עורכי דין

תגובה לפניה
הנחה רטרואקטיבית עשויה להינתן בהתאם לכללים שנקבעו בכל רשות. בנסיבות העניין לכל הפחות יש לזכות מהיום בו החל תהליך הבקשה להנחה. ככל ולא זוכיתם, ממליץ לערער על ההחלטה.

סמי בלטר - עורכי דין
פניה ישירה אל סמי בלטר - עורכי דין

למעלה