עורך דין טל ניסים

עורך דין טל ניסים

שדרות ירושלים 18 , אשדוד (אזור הדרום)

המשרד נותן שירותים בתחומים נזקים ופגיעות גוף, תאונות דרכים, תאונות אישיות, תאונות תלמידים, אבדן כושר עבודה, ביטוח לאומי, מוסדות ממשלתיים וחברות ביטוח.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורך דין טל ניסים בעל תואר במשפטים (LLB) ומנהל עסקים (B.A) עם התמקצעות בראיית חשבון.


עורך הדין טל ניסים עוסק מזה שנים בליווי, ייעוץ וניהול תיקים המתנהלים בבתי המשפט. כמו כן בעל ניסיון רב בהתנהלות מול מוסדות ממשלתיים כגון ביטוח לאומי וחברות הביטוח השונות. נוסף לכך, מתמקצע בכל הקשור למימוש זכויות רפואיות כספיות.


תחומי עיסוק המשרד:

 

  • נזקי גוף - במקרה של פגיעת גוף, תאונות עבודה, תאונות אישיות, תאונות תלמידים וכו', עו"ד טל ניסים יידע כיצד לטפל ולקדם את התיק בצורה המקצועית ביותר.
  • ביטוח לאומי - המשרד מתמקצע בהתנהלות אל מול המוסד לביטוח לאומי להכרה בנכות רפואית, נכות כללית, תאונת עבודה, אבדן כושר עבודה ועוד.
  • רשלנות רפואית - המשרד מנוסה בכל הקשור לתביעות בהקשר של רשלנות רפואית בתחומיה השונים.


 

עו"ד טל ניסים יימצא את הדרך המקצועית, המסורה והיצירתית ביותר, על מנת להביא למצב בו תקבלו את הפיצוי המקסימלי עבורכם.

 

גם אם נתקלתם בקשיים או נדחיתם בעבר, אל ייאוש, אנו נפעל בשבילכם, נלווה אתכם במסירות, ונשיג את הפיצוי הראוי ביותר עבורכם.

 אתר המשרד:כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום מימוש זכויות רפואיות כספיות - עורך דין טל ניסים

רונן שאל/ה:

קבלת כספים מביטוח לאומי ומחברת הביטוח לאחר תאונת דרכים

9 צפיות

שלום, נקבעו לי 16 אחוזי נכות עקב תאונת דרכים (הוכר בתאונת עבודה). במידה וביטוח חובה מאשר לי תקבול לדוגמה 100,000 ש"ח וביטוח לאומי מאשר לי תקבול חד פעמי של 80,000. האם אקבל סה"כ 180,000 ש"ח או רק 100,000 ש"ח בלבד (ביטוח חובה ישלם 20,000 כהשלמה ל-100,000)?

עו"ד טל ניסים
עו"ד טל ניסים

תאונת עבודה ודרכים
היי, ככלל ככל שמדובר בתאונת עבודה שהיא גם תאונת דרכים, הפיצוי הכולל מתאונה זו, בחלקו יינתן מביטוח לאומי והיתר מחברת הביטוח. ככל שכבר התקבל מענק חד פעמי מביטוח לאומי מתאונה זו, חברת הביטוח מנקה את גובה הפיצוי שהתקבל מביטוח לאומי, והיא משלמת את החלק היחסי שנותר מכלל הפיצוי שאמור להתקבל מתאונה זו.

יצחק שאל/ה:

האם קיימת הנחת בתשלום ארנונה לחולה במחלת ווגנר?

11 צפיות

שלום, אחי בן 70 עוד מעט ואובחן במחלת ווגנר, האם הוא זכאי להנחה בארנונה? הבנתי שאדם עם נכות זכאי להנחה כזו, איך יודעים על איזה מחלות זה עוד בתוקף?

עו"ד טל ניסים
עו"ד טל ניסים

זכויות להנחה
ככל שהוא מוכר כנכה מטעם המוסד לביטוח לאומי, ייתכן ויהיה זכאי, בין היתר, להנחה בארנונה. לשם בדיקה, אנא גש למחלקה הרלוונטית ברשות המקומית.

עורך דין טל ניסים

פניה ישירה אל עורך דין טל ניסים

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה