עו"ד תמיר דקל

עו"ד תמיר דקל

רחוב הזיתים 37 ( ציפורי) , נצרת עילית (אזור הצפון)

משרד עו"ד תמיר דקל עוסק בתחום הפלילי, תעבורה, פשיטת רגל, הוצאה לפועל.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

חייגו 053-7419065

על המשרד

עו"ד תמיר דקל עוסק בתחומי המשפט הפלילי, תעבורה, פשיטת רגל, הוצאה לפועל והסדר חובות. לעו"ד דקל ניסיון רב בניהול תיקים פליליים, הן כעברו כתובע בפרקליטות הפלילית והן כנסניגור והוא מייצג חשודים ונאשמים במגוון עבירות פליליות, ומעניק ייעוץ משפטי וייצוג של זוכים וחייבים בהליכי פשיטת רגל והוצאה לפועל.


המשרד פועל בתחומים אלה:

 

פלילי - ייצוג חשודים ונאשמים במגוון רחב של תיקים פליליים: עבירות המתה, עבירות רכוש, עבירות סמים, עבירות רכוש, אלימות במשפחה, עבירות מין, עבירות צווארון לבן. משרדנו מלווה את הלקוח לכל אורכו של ההליך הפלילי, עוד בטרם החקירה המשטרתית, במהלך החקירה, בשלב המעצר, השימוע, בטרם הגשת כתב האישום, ניהול מערך ההגנה בבית המשפט בערכאה הראשונה וככל שנדרש אף בערכאות הערעור השונות. המשרד מעניק ייעוץ וייצוג משפטי לנפגעי עבירות.

 

תעבורה - טיפול יסודי ומעמיק בתחום דיני התעבורה על כל רבדיו וייצוג בכל עבירות התעבורה - תאונות דרכים, נהיגה במהירות, נהיגה בשכרות ותחת השפעת סמים, נהיגה בפסילה, מצלמות מהירות ורמזור, שימוש בטלפון נייד, דו"חות תנועה וחיוב בנקודות.


פשיטת רגל - למשרד ניסיון עשיר בניהול הליכי פשיטת רגל. המשרד מעניק ייעוץ משפטי וייצוג מקצועי מן המעלה הראשונה לכל אורכו של הליך פשיטת הרגל, החל מגיבוש האסטרטגיה הנכונה להתמודדות עם המצוקה הכלכלית ועיצוב דרכי השיקום הכלכלי, אשר יאפשרו לפתוח דף חדש, החל מהגשת הבקשה לפשיטת הרגל ועד לקבל הפטר מלא מכל חובותיו.


הוצאה לפועל והסדר חובות - המשרד מעניק ייעוץ משפטי וייצוג של זוכים וחייבים בהליכי הוצאה לפועל.


ייצוג זוכים: הוצאה לפועל של פסקי דין, שטרות ותביעות על סכום קצוב, הטלת עיקולים והגבלות על חייב המשתמט מחובותיו.


ייצוג חייבים: סגירת תיקי הוצל"פ, ביטול הגבלות ועיקולים, ייצוג מול כל סוגי הנושים, מחיקת חובות לבנקים, הסדרי חוב, ייצוג בחקירת יכולת, הגשת בקשות להפטר לחייב מוגבל באמצעים.

 

עו"ד דקל חרט על דגלו להעניק ייצוג משפטי מקצועי, יסודי ומעמיק, תוך אמונה כי כל אדם זכאי להגנה ולהשמעת דברו בטרם יוכרע דינו. התיק המשפטי מנוהל תוך שקיפות ושיתוף פעולה מלא עם הלקוח, תוך ייצוג האינטרס של הלקוח על הצד הטוב ביותר מבחינה משפטית.


עו"ד דקל מעניק יחס אישי וליווי צמוד לכל לקוח תוך שיתופו בהליך ושמירה על האינטרסים של ועל כבודו כאדם.


המשרד מעניק שירות מקצועי ואישי לקהל לקוחותיו, ומלווה אותם בכל שלב ושלב בניהול התיק עד להגעה לתוצאות הטובות ביותר.

 
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

עו"ד תמיר דקל

פניה ישירה אל עו"ד תמיר דקל

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה