עורכת דין אורלי בן אשר רוזנבוש

עורכת דין אורלי בן אשר רוזנבוש

דוכיפת 29 , הוד השרון (אזור השרון והסביבה)

עורכת דין אורלי רוזנבוש בעלת ותק של 18 שנה ומתוכן למעלה מ-13 שנים בענף הדיור המוגן. מספקת ייעוץ וליווי משפטי בתחום הדיור המוגן. כמו כן מוסמכת לעריכת ייפוי כוח מתמשך וצוואות.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורכת דין אורלי רוזנבוש בעלת ותק של 18 שנה בתחום עריכת הדין. 

 

עו"ד רוזנבוש מתמקצעת בליווי משפטי בתחום הדיור המוגן לגיל הזהב. כמו כן מוסמכת לעריכת ייפוי כח מתמשך ועורכת צוואות. במשך 12 שנה היא כיהנה כראש המחלקה המשפטית של רשת בתי דיור מוגן, ולכן בעלת ניסיון עשיר וידע משפטי רב בתחום הדיור המוגן לגיל השלישי.

 

עו"ד רוזנבוש במסגרת תפקידה זה, לבד מהוותק העשיר שצברה מבחינה משפטית, התוודעה לבני הגיל השלישי ולמשפחותיהם ולקחה לה למטרה לפעול להגשמת יעדיהם ולמימוש זכויותיהם, בייחוד בתחום הדיור המוגן, אך גם בצרכים משפטיים אחרים דוגמת הסדרת סמכויות בענייניהם על ידי ייפוי כוח מתמשך וכן על ידי עריכת מסמכי צוואה.

 

תחומי עיסוק עיקריים:

 

✔ עריכת הסכם דיור מוגן

✔ עריכת צוואות

✔ עריכת ייפוי כוח מתמשך 

✔ ליווי וייעוץ משפטי לבני הגיל השלישי ומשפחותיהם


אני רוצה שכל לקוחותיי יידעו - ויותר מכך, ירגישו - שיש להם על מי לסמוך. יש מי שיפזר את הערפל האופף את ההליכים המשפטיים בגיל השלישי, ויספק ודאות מוצקה ומרגיעה.

 

אשמח מאוד להיות האדם הזה גם עבורכם. להכיר אתכם לעומק, להבין יחד איתכם בדיוק מה אתם רוצים וצריכים, ולהוביל אתכם להשגת תוצאות תוך מתן שירות מקצועי, אישי ואנושי. 

 אתר המשרד: כניסה לאתרתחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום דיור מוגן לגיל השלישי (גיל הזהב) - עורכת דין אורלי בן אשר רוזנבוש

עילאי שאל/ה:

העברת תיק רפואי מדיור מוגן רגיל למחלקה הסיעודית

5 צפיות

שלום האם תיק הרפואי של אבי שהתגורר בדיור מוגן ב-6 השנים האחרונות, עובר אוטומטית למחלקה הסיעודית? האם צריך לחתום על טפסים/ לבקש במיוחד את ההעברה?

עו"ד אורלי בן אשר רוזנבוש
עו"ד אורלי בן אשר רוזנבוש

העברת תיק רפואי מדיור מוגן למחלקה סיעודית
עילאי שלום, התשובה לשאלתך תלויה במספר גורמים, וביניהם השאלה, האם המחלקה הסיעודית אליה אביך עובר היא בתוך הבית ומנוהלת על ידי בית הדיור המוגן עצמו. לאור האמור, אני מציעה לברר שאלה נקודתית זו מול בית הדיור המוגן עצמו. שנה טובה ובריאות איתנה, אורלי.

Mira שאל/ה:

מי מפקח על פעולת הדיור המוגן וכיצד ניתן להגיש תלונה?

14 צפיות

בחשש למקרה של גניבה שאירע בתוככי דיור מוגן: מי אמור לפקח? יש מחלקה של פניות או שישר אפשר להתלונן במשטרה?

עו"ד אורלי בן אשר רוזנבוש
עו"ד אורלי בן אשר רוזנבוש

פניות ציבור בנושא דיור מוגן
שלום מירה, ככלל, הממונה על הדיור המוגן (בעת הזו - מר שלמי בר לב) או אדם אחר שימנה מטעמו, אחראי לטיפול בפניות הציבור, לרבות פניות של דיירים בבתי דיור מוגן, לעניין הפרת הוראות לפי חוק הדיור המוגן. עם זאת, לאור אופי הסוגיה שהעלית בפנייתך נראה לי נכון, בשלב ראשון, לפנות בנושא להנהלת הבית לצורך עריכת בירור ענייני, במסגרת הסמכות שבידיה. לפעמים מתברר, שאין המדובר בגניבה, אלא שבגלל בעיה קוגניטיבית חפץ הונח במקום שנשכח. כמובן, שאם יש בסיס לטענה המשטרה תעורב. בברכה, אורלי.

עורכת דין אורלי בן אשר רוזנבוש

פניה ישירה אל עורכת דין אורלי בן אשר רוזנבוש

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה