נורית מעטוק - עורכת דין

נורית מעטוק - עורכת דין

באר שבע (אזור הדרום)

עורכת הדין מעטוק יוצאת פרקליטות פלילית דרום, בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים בהתמקצעות פלילית. המשרד מעניק ייצוג בכל עולם המשפט הפלילי, בתחום התעבורה ובייצוג נפגעי עבירה.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורכת הדין נורית מעטוק בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר שני בהתמקצעות פלילית מהאוניברסיטה העברית. עם סיום לימודיה עבדה בפרקליטות הפלילית במחוז דרום ובהמשך אף שימשה כעוזרת משפטית לשופט בעניינים פליליים.

 

היום, לאחר שנים של היכרות עם תחום המשפט הפלילי משני צידי המתרס, הקימה עו"ד מעטוק את משרדה העצמאי שבו היא משתמשת בידע ובנסיון הרב שצברה בנוגע להתנהלות הפנימית של מערכת המשפט כדי להגן על נאשמים בעבירות שונות.

 

המשרד ממקד את פעילותו בשני תחומים עיקריים:

 

  • תעבורה - המכון הרפואי, כתב אישום תעבורה, מהירות מופרזת, נהיגה בפסילה, נהיגה בשכרות, נהיגה ללא רישיון, נהיגה תחת השפעת סמים, פסילה מנהלית, שלילת רישיון ותאונה קטלנית.
  • פלילי - ועדת שחרורים, חקירה משטרתית, כתב אישום, מחיקת רישום פלילי, מעצר ימים, משפט צבאי פלילי, נפגעי עבירה, סגירת תיק חקירה, סמים, עבירות אלימות וקובלנה פלילית.

 

לעורכת הדין נורית מעטוק המשיכה לעולם הפלילי הייתה ברורה כבר עם הצעד הראשון בלימודי המשפטים, וככל שהעמיקה בהכשרתה חשיבות הסנגור הפלילי עבורה הפכה לברורה אף יותר.

 

בשונה מיתר תחומי המשפט אשר במסגרתם רוב העיסוק מתרכז בפתרון סכסוכים כלכליים, הסנגור הפלילי נלחם עבור הוכחת חפותו של הנאשם ולכן חשיבותו אדירה ובחירתו לצורך מתן ייצוג מתאים הופכת מורכבת עד מאוד.

 

עורכת הדין מעטוק מכירה במורכבות התחום ורואה בו שליחות, לקוחותיה מקבלים רוח גבית וייצוג הנאבק על זכויותיהם וחפותם והתוצאות מדברות בעד עצמן.

 

 

שפות: עברית ואנגלית


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים
5.0
(התקבלו 2 המלצות)
  • 08/06/2020

    עורכת הדין נורית מעטוק תודה! אני לא מרבה לדבר עם עורכי דין (ומקווה שימשך כך). הגעתי לנורית דרך הפייסבוק והיא הייתה מאוד אדיבה ומבינה, תוך כדי שנורית משתפת אותי ומסבירה לי את החוק. זה רק מוכיח כמה שאת מקצועית! תודה רבה!

  • 30/05/2020

    עורכת דין מקצועית שמלווה את הלקוח מתחילת ההליך ועד סופו. משרה ביטחון על הלקוח ולא מחרטטת או מבטיחה תוצאות כמו אחרים שמבטיחים ואז מאשימים את כולם חוץ מעצמם כשהם לא מצליחים. רואים שהיא מקדישה זמן ללמוד את התיק ומדברת כמו שצריך בבית המשפט!

נורית מעטוק - עורכת דין
פניה ישירה אל נורית מעטוק - עורכת דין

למעלה