משרד עורכי דין סיגל וארז יער

משרד עורכי דין סיגל וארז יער

הסלע 16 , עתלית (אזור הצפון)

משרד עורכי הדין עוסק בייצוג נכי צה"ל ונפגעי מערכת הביטחון.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד עורכי דין סיגל וארז יער מייצג את נכי צה"ל ונפגעי מערכת הביטחון, המשרד נותן מענה לכל אלו שנפגעו בעת שירות צבאי, משטרתי ובטחוני.

 

המשרד עוסק בייצוג בנושאים הבאים:

 

- לוחמים שגופם או נפשם נפגעו בתגובת קרב או הלם קרב.

- בקשות שונות מול קצין תגמולים.

- ועדות ערעורים מול בית משפט השלום ובית משפט מחוזי.

- ערעור על החלטות ועדות רפואיות.

- התנהלות מול משרדי אגף השיקום בבקשות עזרה, סיוע ופתרון בעיות.

 

פוסט טראומה או הלם קרב הם תגובות נפשיות נפוצות מאוד, אשר נוצרות עקב חשיפה לאירוע מסכן חיים. זיכרון ותמונות מהאירוע ממשיכות לייסר את אלו שנחשפו לאירועים טראומטיים, ובכך נוצרת הפרעה תפקודית המצדיקה מבחינה ערכית ומעשית הגשת בקשה להכרה למשרד הביטחון (תביעה).

 

מסיבות שונות, הרחיבה הכנסת ‏‏את החוק עד למצב בו אנו מצויים היום, שהוא אבסורדי למדי ‏- לא מבדילים ‏‏בין פקיד שנפצע במשחק ספורטיבי כששהה בחופשה, ובין לוחם שנפצע מאש אויב.‏ לכן, החלטנו כי מבחינה ערכית עלינו לייצג רק את אלו שנפגעו במהלך שירות ביטחון משמעותי.

 

אנו מייצגים בוועדות רפואיות ובבתי משפט העוסקים בעניינם של נכי צה"ל בכל הארץ.

 

 תחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום פוסט טראומה | הלם קרב | PTSD - משרד עורכי דין סיגל וארז יער

אסטל שאל/ה:

תאונת דרכים בזמן השירות הצבאי ופוסט טראומה מרכבים ומנהיגה

4 צפיות

היי, חברה טובה שלי שירתה בבסיס סגור הייתה לוחמת. כחלק מתפקידה הייתה יוצאת לפעולות ליליות ברכבים צה"ליים (דוד וסופה). פעם אחת הרכב עשה תאונת דרכים בתוך אחד הכפרים והייתה המולה מטורפת מה שנקרא הפס"ד והיא נלחצה מאוד וכמעט איבדה הכרה. מאז אותה פעילות העבירו אותה לתפקיד אחר כי פשוט לא הייתה מוכנה להכנס לרכב צבאי. יש לה גם המון חששות מלהכנס לרכבים באופן כללי והיא גם מסרבת בתוקף לנהוג... ניתן לתבוע את צה"ל על פוסט הטראומה הזו שנגרמה לה?

משרד עורכי דין סיגל וארז יער
משרד עורכי דין סיגל וארז יער

פציעה נפשית בהפס"ד
זהו מצב ברור להתפתחות הפרעה פוסט טראומטית מהבחינה העובדתית, ככל שגם יש לכך אבחנה טיפולית - רפואית אפשר להגיש בקשת הכרה.

דוד שאל/ה:

חופשת מחלה בחו"ל להלום קרב בעל מוגבלות נפשית

10 צפיות

שלום רב , הנני הלום קרב מוכר ממשרד הביטחון, בעל מוגבלות נפשית, שהחמירה מאוד בשנים האחרונות, הרופאים הפסיכיאטרים שלי , המליצו לי, שאקח אתנחתא ואסע לחו"ל לצורך החלמה ואכן נסעתי לחופשה ארוכה, שסייעה לי מאוד. דיווחתי על כך למעסיק שלי והוא אינו מכיר בחופשת המחלה, למרות שהמצאתי לו את כל האישורים הרפואיים על תקופת ההחלמה שאכן סייעה לי. אבקש את חוות דעתכם המשפטית בנושא, שכן אני מעוניין שתוכר לי החופשה כחופשת מחלה ולא כחופשה רגילה, מאחר שהנסיעה לחו"ל לא הייתה מסיבה פיסית אלא לצורך החלמת הנפש הפגועה והכאובה והיוותה אוויר לנשמה. תודה מראש

משרד עורכי דין סיגל וארז יער
משרד עורכי דין סיגל וארז יער

חופשת מחלה
ככל שהצורך בחופשה נובע מהצד המוכר במשרד הביטחון, רופא מחוזי יכול לאשר "חופשת מחלה" או תט"ר בשפת משרד הביטחון. ככל שהצורך נובע מהדברים שאינם קשורים למשרד הביטחון כדאי להתייעץ עם מי שמבין בדיני עבודה.

משרד עורכי דין סיגל וארז יער

פניה ישירה אל משרד עורכי דין סיגל וארז יער

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה