משרד עורכי דין סיגל וארז יער

משרד עורכי דין סיגל וארז יער

הסלע 16 , עתלית (אזור הצפון)

משרד עורכי הדין עוסק בייצוג נכי צה"ל ונפגעי מערכת הביטחון.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד עורכי דין סיגל וארז יער מייצג את נכי צה"ל ונפגעי מערכת הביטחון, המשרד נותן מענה לכל אלו שנפגעו בעת שירות צבאי, משטרתי ובטחוני.

 

המשרד עוסק בייצוג בנושאים הבאים:

 

  • לוחמים שגופם או נפשם נפגעו בתגובת קרב או הלם קרב
  • בקשות שונות מול קצין תגמולים
  • ועדות ערעורים מול בית משפט השלום ובית משפט מחוזי
  • ערעור על החלטות ועדות רפואיות
  • התנהלות מול משרדי אגף השיקום בבקשות עזרה, סיוע ופתרון בעיות

 

פוסט טראומה או הלם קרב הם תגובות נפשיות נפוצות מאוד, אשר נוצרות עקב חשיפה לאירוע מסכן חיים. זיכרון ותמונות מהאירוע ממשיכות לייסר את אלו שנחשפו לאירועים טראומטיים, ובכך נוצרת הפרעה תפקודית המצדיקה מבחינה ערכית ומעשית הגשת בקשה להכרה למשרד הביטחון (תביעה).

 

מסיבות שונות, הרחיבה הכנסת ‏‏את החוק עד למצב בו אנו מצויים היום, שהוא אבסורדי למדי ‏- לא מבדילים ‏‏בין פקיד שנפצע במשחק ספורטיבי כששהה בחופשה, ובין לוחם שנפצע מאש אויב.‏ לכן, החלטנו כי מבחינה ערכית עלינו לייצג רק את אלו שנפגעו במהלך שירות ביטחון משמעותי.

 

אנו מייצגים בוועדות רפואיות ובבתי משפט העוסקים בעניינם של נכי צה"ל בכל הארץ.

 

 

תחומי התמחות

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום פוסט טראומה | הלם קרב | PTSD - משרד עורכי דין סיגל וארז יער
סלבה שאל/ה:
הכרה בבחור פוסט טראומתי על ידי משרד הביטחון
44 צפיות

שלום רב, הבן שלי היה בצוק איתן ומטופל ע"י פסיכולוג אשר אבחן שסובל מפוסט טראומה קשה מאחר והיה בסכנת חיים ממשית. הילד, החל לצרוך סמים על מנת להירדם לאחרונה. כיצד דואגים לכך שיכירו בו על ידי משרד הביטחון?

משרד עורכי דין סיגל וארז יער
משרד עורכי דין סיגל וארז יער

הכרה בPTSD
קודם כל תודה לבן שלך שלחם למעננו. המענה הקצר לשאלה שלך הוא "הגשת בקשת הכרה למשרד הביטחון. על המענה הארוך והמפורט אשמח לדבר איתך בטלפון. אני לרשותך דרך המספר שנמצא בעמוד שלי באתר

סמואל שאל/ה:
האם אפשר להכיר בפוסט טראומה משנת 1980?
60 צפיות

שלום שירתתי בלבנון ונפגעתי מפצמ"ר בשנת 1980 ואני מוכר כנכה צה"ל מאז. עקב הרעה משמעותית במצבי הנפשי וביכולות השינה שי אובחנתי עם פוסט טרואמה השאלה האם יש מה לעשות?

משרד עורכי דין סיגל וארז יער
משרד עורכי דין סיגל וארז יער

הכרה בפוסט טראומה
שלום, פוסט טראומה יכולה לפרוץ בכל טווח זמן מהאירוע, כך שמבחינה זו אין בעיה להכיר באירוע משנת 1980. במקרה שלך, היות וגם נפצעת באירוע, אינך צריך אפילו להוכיח את האירוע ודי באבחון של PTSD היום בכדי לבקש הכרה.

משרד עורכי דין סיגל וארז יער
פניה ישירה אל משרד עורכי דין סיגל וארז יער

למעלה