משרד עורכי דין קשיוב

משרד עורכי דין קשיוב

ז'בוטינסקי 43 , רמת גן (אזור המרכז)

משרד עורכי דין קשיוב, מייצג נפגעי רשלנות רפואית ונזקי גוף. לאור התמקצעותו בתחום, עו"ד קשיוב מנהל את פורום רשלנות רפואית בהריון ובלידה, באתר Lawguide.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד עורכי דין שמואל קשיוב, בעל ניסיון עשיר בטיפול בתיקי נזיקין בכלל ובתיקי רשלנות רפואית בפרט.  

 

עו"ד קשיוב רכש במהלך שנות עבודתו ניסיון רב בייצוג תובעים אשר סבלו כתוצאה מאיחור רשלני באבחון מחלתם, תובעים אשר נגרם להם נזק כתוצאה מניתוח אשר בוצע בצורה רשלנית. וכן משפחות אשר נפגעו כתוצאה מהתנהלות רשלנית של צוותי מעקב ההיריון אשר הובילה לנזקים במהלך ההיריון ובלידה.

  

לעו"ד קשיוב, ניסיון רב בייצוג נפגעים רבים בכל הערכאות השיפוטיות ומול כל המוסדות הרפואיים בישראל. עו"ד קשיוב, דוגל במתן שירות מקצועי, אמין וכן במתן יחס אישי לכל אחד ואחת מלקוחותיו. 

 

לאור התמקצעותו בתחום הרשלנות הרפואית, מנהל עו"ד קשיוב את פורום רשלנות רפואית בהריון ובלידה, באתר Lawguide.

 

*המשרד פועל על בסיס הצלחה בלבד, ללא גביית שכר טרחה מראש ונותן מענה לתיקים בכל רחבי הארץ.

 

שפות: עברית, אנגליתאתר המשרד: כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום רשלנות רפואית בלידה - משרד עורכי דין קשיוב

הודיה שאל/ה:

ערכים חריגים בבדיקה שלא קיבלו התייחסות רפואית מספקת

16 צפיות

שלום רב. אני בהיריון IVF ובאחת הבדיקות היו ערכים חריגים והרופא אמר שלא מדובר במשהו שדורש התייחסות. בגלל החרדות שלי סחבתי את בעלי לרופא אחר והוא אמר שייתכן שיש פגם בעובר והנחה אותנו לעשות עוד סדרה של טיפולים. ברצוני לדעת, האם הרופא הראשון התרשל בתפקידו? יהיה אפשר לתבוע אם אכן יתגלה פגם בעובר חלילה וחס?

עו"ד שמואל קשיוב
עו"ד שמואל קשיוב

ערכים חריגים שלא קיבלו התייחסות
הודיה שלום רב, בהחלט יכול להיות שהרופא הראשון התרשל, אך התרשלותו לבדה אינה מספקת לצורך הגשת תביעת רשלנות רפואית. לצורך הגשת תביעה יש להראות שהרשלנות היא זו שגרמה לנזק וכן שבמידה והרופא היה מתנהל בצורה תקינה הנזק האמור היה נמנע.

ראומה שאל/ה:

ביצוע ניתוח קיסרי בלי להזהיר מה כל הסיכונים

11 צפיות

האם יש פה רשלנות? צוות רפואי שלא הזהיר את היולדת מה כל הסיכונים של ביצוע ניתוח קיסרי, אמר שאין לה ברירה אלא לעשות אותו כיוון שהעובר גדול מידי... אפשר לתבוע?

עו"ד שמואל קשיוב
עו"ד שמואל קשיוב

ניתוח קיסרי בלי להזהיר
ראומה שלום רב, משאלתך לא ברור האם בסופו של דבר נגרם נזק כלשהו ליולדת או לילוד. ככל שנגרם נזק כתוצאה מהניתוח הקיסרי ניתן לבחון את האפשרות להגיש תביעה.

משרד עורכי דין קשיוב

פניה ישירה אל משרד עורכי דין קשיוב

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה