משרד עורכי דין קשיוב

משרד עורכי דין קשיוב

ז'בוטינסקי 43 , רמת גן (אזור המרכז)

משרד עורכי דין קשיוב, מייצג נפגעי רשלנות רפואית ונזקי גוף. לאור התמקצעותו בתחום, עו"ד קשיוב מנהל את פורום רשלנות רפואית בהריון ובלידה, באתר Lawguide.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד עורכי דין שמואל קשיוב, בעל ניסיון עשיר בטיפול בתיקי נזיקין בכלל ובתיקי רשלנות רפואית בפרט.  

 

עו"ד קשיוב רכש במהלך שנות עבודתו ניסיון רב בייצוג תובעים אשר סבלו כתוצאה מאיחור רשלני באבחון מחלתם, תובעים אשר נגרם להם נזק כתוצאה מניתוח אשר בוצע בצורה רשלנית. וכן משפחות אשר נפגעו כתוצאה מהתנהלות רשלנית של צוותי מעקב ההיריון אשר הובילה לנזקים במהלך ההיריון ובלידה.

  

לעו"ד קשיוב, ניסיון רב בייצוג נפגעים רבים בכל הערכאות השיפוטיות ומול כל המוסדות הרפואיים בישראל. עו"ד קשיוב, דוגל במתן שירות מקצועי, אמין וכן במתן יחס אישי לכל אחד ואחת מלקוחותיו. 

 

לאור התמקצעותו בתחום הרשלנות הרפואית, מנהל עו"ד קשיוב את פורום רשלנות רפואית בהריון ובלידה, באתר Lawguide.

 

*המשרד פועל על בסיס הצלחה בלבד, ללא גביית שכר טרחה מראש ונותן מענה לתיקים בכל רחבי הארץ.

 

שפות: עברית, אנגליתאתר המשרד: כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום רשלנות רפואית בלידה - משרד עורכי דין קשיוב

נעה שאל/ה:

החדרת חמצן רב מדי לילוד וגרימת נזק בלתי הפיך לתינוק

15 צפיות

בתי לפני שנתיים נולדה בשעה טובה אך היו מעט סיבוכים בלידה והצוות הרפואי החדיר לה מייד כשנולדה יותר מדי חמצן וזה גרם לה לפזילה בעין ימין. עשינו את כל הבירורים, הסיבוכים בלידה אכן היו משהו שלא ניתן לצפות אבל החמצן העודף היה רשלנות של הצוות. מה אפשר לעשות כדי לתבוע אותם על המקרה?

עו"ד שמואל קשיוב
עו"ד שמואל קשיוב

חמצן רב מדי לילוד
נעה שלום רב, עליך לפנות לעורך דין העוסק ברשלנות רפואית. עורך הדין יפנה למומחים הרלוונטיים לצורך קבלת חוות דעת. לאחר מכן בעזרת חוות הדעת הללו יגיש עורך הדין תביעת רשלנות רפואית לבית המשפט. לפני הגשת התביעה חשוב מאוד לוודא שהנזק התגבש במלואו ושאכן הסיבוך היחידי הוא הפזילה ממנה בתך סובלת.

שפרה שאל/ה:

זיהום בתפרים לאחר לידת קיסרי בשל רשלנות המנתחים

10 צפיות

הי. לפני כשנה עברתי ניתוח קיסרי ומספר חודשים לאחר הניתוח התגלה זיהום בתפרים (שהיו בעיקרם אמורים להיות תפרים נמסים). היו צריכים לטפל בי באנטיביוטיקה ובסוף לחתוך את העור שהודלק ולעשות הטריה. האם אני זכאית לפיצויים בעקבות הרשלנות של המנתחים בלידה? תודה.

עו"ד שמואל קשיוב
עו"ד שמואל קשיוב

זיהום בתפרים לאחר ניתוח קיסרי
מדובר במקרה גבולי מאוד שכן הפיצוי הצפוי במקרה שאכן מדובר ברשלנות רפואית הוא נמוך מאוד ככל שלא נגרם לך נזק נוסף (צלקות, הפסדי השתכרות וכו')

משרד עורכי דין קשיוב

פניה ישירה אל משרד עורכי דין קשיוב

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה