משרד עורכי דין קשיוב

משרד עורכי דין קשיוב

ז'בוטינסקי 43 , רמת גן (אזור המרכז)

משרד עורכי דין קשיוב, מייצג נפגעי רשלנות רפואית ונזקי גוף. לאור התמקצעותו בתחום, עו"ד קשיוב מנהל את פורום רשלנות רפואית בהריון ובלידה, באתר Lawguide.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד עורכי דין שמואל קשיוב, בעל ניסיון עשיר בטיפול בתיקי נזיקין בכלל ובתיקי רשלנות רפואית בפרט.  

 

עו"ד קשיוב רכש במהלך שנות עבודתו ניסיון רב בייצוג תובעים אשר סבלו כתוצאה מאיחור רשלני באבחון מחלתם, תובעים אשר נגרם להם נזק כתוצאה מניתוח אשר בוצע בצורה רשלנית. וכן משפחות אשר נפגעו כתוצאה מהתנהלות רשלנית של צוותי מעקב ההיריון אשר הובילה לנזקים במהלך ההיריון ובלידה.

  

לעו"ד קשיוב, ניסיון רב בייצוג נפגעים רבים בכל הערכאות השיפוטיות ומול כל המוסדות הרפואיים בישראל. עו"ד קשיוב, דוגל במתן שירות מקצועי, אמין וכן במתן יחס אישי לכל אחד ואחת מלקוחותיו. 

 

לאור התמקצעותו בתחום הרשלנות הרפואית, מנהל עו"ד קשיוב את פורום רשלנות רפואית בהריון ובלידה, באתר Lawguide.

 

*המשרד פועל על בסיס הצלחה בלבד, ללא גביית שכר טרחה מראש ונותן מענה לתיקים בכל רחבי הארץ.

 

שפות: עברית, אנגליתאתר המשרד: כניסה לאתר
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום רשלנות רפואית בלידה - משרד עורכי דין קשיוב

רווית שאל/ה:

רשלנות בביצוע לידה רגילה של תינוק במשקל של מעל ארבעה קילוגרם

5 צפיות

במסגרת מעקב ההיריון שנערך לי נמצא כי העובר הוא במשקל של ארבעה וחצי קילוגרם. למרות זאת הרופא שלי לא הציע לי לעבור ניתוח קיסרי לפני הלידה. לפי מיטב ידיעתי מעל משקל מסוים ישנה הנחיה להפנות את היולדת לבצע ניתוח קיסרי. אציין כי בלידה נגרמו לי קרעים חמורים ולמיטב הבנתי הצוות הרפואי גם חשש שייגרם נזק לעובר. האם הרופא התרשל כלפי בכך שלא ייעץ לי לבצע ניתוח קיסרי במקום לידה טבעית?

עו"ד שמואל קשיוב
עו"ד שמואל קשיוב

לידה רגילה של תינוק גדול
רווית שלום רב, המקרה שאת מתארת נכנס תחת ההגדרה של "יילוד עובר החשוד כמקרוזומי". חסרים פרטים כדי לקבוע האם הייתה רשלנות. האם סבלת מסוכרת הריון? האם היו לך לידות קודמות וכיצד הן נגמרו ועוד. בעיקרון אם הערכת המשקל עומדת על 4.5 ק"ג בהחלט מומלץ ליילד בלידה קיסרית ועל כן על פניו יש במקרה שאת מתארת רשלנות. כדי לתת לך תשובה ברמת ודאות גבוהה יותר עורך הדין אליו תפני יצטרך להתייעץ עם מומחה לגניקולוגיה ומיילדות שאכן יאשר שבמקרה זה קיימת רשלנות. במידה והתשובה תהיה חיובית יש לבחון את דרגת הקרעים ולוודא שאכן יש קשר בין הקרעים לגודל העובר. ככלל אצבע אומר לך שכמעט בלתי אפשרי לתבוע על קרעים בדרגות 1-2, קיימות קצת תביעות על קרעים דרגה 3 וקרעים בדרגה 4 בהחלט מעוררים ספק לגבי התנהלות הצוות הרפואי.

מיטל שאל/ה:

הותרת חלק מהשליה בתוך הרחם וזיהום שנגרם ליולדת בשל כך

10 צפיות

נערכה לי לידה רגילה ותקינה וחשבתי כי הכל בסדר לאחר שנולד לי לשמחתי תינוק בריא. לאחר מספר ימים התחלתי להרגיש כאבים בבטן ובבדיקות שנערכו לי נמצא כי חלק מהשליה נותר ברחם וגרם לזיהום. האם זוהי רשלנות רפואית של המיילדת שלא וידאה כי השליה יצאה בשלמותה?

עו"ד שמואל קשיוב
עו"ד שמואל קשיוב

שארית שליה ברחם
יש לבדוק האם ההתנהלות של הצוות הרפואי במהלך הלידה הייתה תקינה לפני שקובעים כי הייתה רשלנות רפואית. על מנת לבחון זאת על עורך הדין אליו תפני להתייעץ עם מומחה לגניקולוגיה ומיילדות. חשוב לדעת האם נותר לך נזק ומהו בטרם ניגשים להגיש תביעה. אם הנזק הוא ניתוח מיותר וזיהומים מהם סבלת מדובר בתביעה בגודל מסוים. אם הנזק הוא פגיעה חמורה בפוריות מדובר בתיק שונה וחשוב לדעת לפני שמגישים תביעה את ההשלכות של המקרה (ככל שישנן).

משרד עורכי דין קשיוב

פניה ישירה אל משרד עורכי דין קשיוב

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה