קובי חן מגשר ומיישב סכסוכים

קובי חן מגשר ומיישב סכסוכים

תובל 34 , רמת גן (אזור המרכז)

משרדנו עוסק ביישוב סכסוכים ומחלוקות בהליך גישור. מתמקצעים בעסקים, נדל"ן ופיננסי.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

חייגו 053-7298492

על המשרד

קובי חן מגשר מוסמך בעל רקע עסקי ונדל"ני בכיר, חבר בלשכת המגשרים בישראל. מתמקצע בגישור ויישוב סכסוכים וישמח לסייע לכם בכל עת. 

 

משרדנו עוסק ביישוב סכסוכים ומחלוקות בהליך גישור

 

גישור הוא הליך התנדבותי שמתרחש בהסכמה של שני צדדים. הגישור מתבצע מתוך בחירה, כדי להגיע להסכמה ולהבנות תוך הקשבה והכלה, זאת בניגוד להליך משפטי או לבוררות.

 

ההליך מתנהל תוך תקשורת חופשית לחלוטין בין הצדדים שדרכה ניתן למצוא פתרונות משותפים שמוסכמים על ידי שני הצדדים. לאחר השגת הבנות ביניהם, נכתב הסכם גישור שהוא קביל בכל בית משפט. ניתן גם לתת לו תוקף של פסק דין.


תפקידו של המגשר הוא לייצר שיח ותקשורת תקינה במהלך הגישור. מגשר מקצועי ידע לשאול שאלות שיכווינו את הצדדים לפתרון הסכסוך ולבניית אמון חדש ביניהם. המגשר הוא נייטרלי לחלוטין, לא יביע דעה ולא יחליט על פתרון עבור הצדדים. למהלך הגישור ניתן לצרף בעלי מקצוע כגון רואי חשבון, עורכי דין או יועצים אחרים, וכך לקבל חוות דעת מקצועית.

כיצד מתבצע הליך הגישור? הגישור מתחיל לרוב בשיחה של המגשר עם כל אחד מהצדדים שבהן הוא נחשף לעמדות השונות. לאחר מכן הוא מקיים פגישה משותפת שלהם שבה מוצגת כל דעה וזווית ראיה לגבי הסכסוך. לאחר מכן מתקיימת שיחה משותפת נוספת והמגשר מנסה למצוא את הדרך המוסכמת בין עמדות הצדדים עד להגעה להסכמה, הבנה ופיוס. כשהגישור מצליח, המגשר עורך הסכם גישור ומציין את סיכום הדברים והתנאים השונים שנקבעו.

הגישור מתקיים בחסיון תחת סודיות - עובדה שמאפשרת לצדדים לדבר בחופשיות מבלי שהאמירות והטענות שיעלו בתהליך ישמשו נגדם בבית המשפט.

לפני שפונים לבית המשפט מומלץ לקיים הליך של גישור 

 

זאת ההזדמנות שלכם להבין איך התפתחה המחלוקת ומה האפשרויות המוצעות לכם כדי לסיים את הסכסוך בתנאים מיטביים.

 אתר המשרד: כניסה לאתרתחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

מאמרים מאת קובי חן מגשר ומיישב סכסוכים

קובי חן מגשר ומיישב סכסוכים

פניה ישירה אל קובי חן מגשר ומיישב סכסוכים

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה