עו״ד מיכל ואקרט - משרד רייסמן גור ושות׳

עו״ד מיכל ואקרט - משרד רייסמן גור ושות׳

מנחם בגין 7, מגדל גיבור ספורט , רמת גן (אזור המרכז)

עו״ד מיכל ואקרט ממשרד רייסמן גור ושות׳ עוסקת בדיני רשות מקרקעי ישראל, דיירות מוגנת, נכסי רשות הפיתוח (עמידר), דיני רישום והסדר, הפקעות ודיני מכרזים.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עו״ד מיכל ואקרט ממשרד רייסמן גור ושות׳ מלווה באופן שוטף יזמים, קבלנים, חוכרים ודיירים מוגנים בעסקאות שונות מול רשות מקרקעי ישראל.

 

מחלקת המקרקעין של המשרד דוגלת במענה יעיל ומקצועי ללקוחות שצריכים טיפול באפיקים המשפטיים אל מול רשויות המדינה ו/או חברות ממשלתיות שונות. המחלקה שמוביל משרד רייסמן גור ושות׳ מנוהלת באמצעות עו״ד מיכל ואקרט המתמקצעת בתחומים:


דיני רשות מקרקעי ישראל, דיני רישום והסדר, חוק הגנת הדייר, נכסי רשות הפיתוח (עמידר), הפקעות, ייצוג וליווי במכרזי מקרקעין.

 

שירות מקצועי בנושאים:

  • קידום עסקאות שינוי ייעוד וניצול
  • היוון נכסי המדינה
  • חידוש חוזי חכירה
  • אי עמידה במועדי השלמת הבניה
  • דמי היתר בגין תוספת זכויות בניה
  • שימושים חורגים, הקניית בעלות/ שדרוג חכירה, פלישות ועוד.

 

מחלקת המקרקעין מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם באמצעות תוצאות והישגים אדירים תוך התמודדות עם המורכבות של רמ״י. לדוגמה בגיבוש הסכמי פשרה מול רמ״י בענייני אורכה להסכמי פיתוח ומועדי השלמת הבניה, והפחתת תשלומים שונים באופן משמעותי. כמו כן, גיבוש הסכמי פשרה מול חברת עמידר והקניית זכויות מגוונות במקרקעין לאותם מחזיקים שלא כדין במקרקעין או בחלק ממנו.

 

 
המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום מנהל מקרקעי ישראל | רשות מקרקעי ישראל - עו״ד מיכל ואקרט - משרד רייסמן גור ושות׳

רחל שאל/ה:

שאלה ביחס לחכירה מהוונת רשומה בנסח טאבו

38 צפיות

בניין שבנה שיכון עובדים לפני 15 שנה. יש בו 70 דיירים בערך. רוכש קנה בית. בנסח טאבו כתוב שהבעלים הם מדינת ישראל. בשדה החוכר רשום הרוכש. כתוב בשלמות, אין הגבלה בהעברה או אין הגבלה בירושה. כתוב חכירה מהוונת כאשר תאריך הסיום הוא בשנת 2041. מה זה אומר? האם זה אומר שזה הבית של הרוכש?

עו"ד מיכל ואקרט
עו"ד מיכל ואקרט

חוזה חכירה
שלום רב, חוזה חכירה מהוון משמעותו תשלום דמי חכירה עד סיום תקופת החכירה. החוכר אכן בעל זכויות בנכס אולם אינו הבעלים - ככל שהינו רוצה לקבל את הבעלות בנכס הינו מוזמן ליצור עמנו קשר בטלפון שמופיע בעמוד שלי באתר ונשמח לסייע. בהצלחה מיכל ואקרט, עו"ד

אביבה שאל/ה:

הליך העברת בעלות לחוכר בקרקע בבעלות של המדינה

24 צפיות

איך אפשר להשתחרר מהבעלות של מדינת ישראל? כתוב שהבעלים הם מדינת ישראל והחוכר זה אני. מה הפרוצדורה הנדרשת כדי שאני אהיה הבעלים?

עו"ד מיכל ואקרט
עו"ד מיכל ואקרט

הקניית בעלות
שלום רב, הנך רשאי לבצע הקניית בעלות על המקרקעין באופן זה תוכל להירשם כבעלים בנכס וכפועל יוצא להשביח את הנכס שברשותך וכן להשתחרר באופן סופי מרשות מקרקעי ישראל. הנך מוזמן ליצור עמנו קשר ונשמח לסייע ולהרחיב בשיחה למשרדנו בטלפון שמופיע בעמוד שלי באתר בהצלחה מיכל ואקרט, עו"ד

עו״ד מיכל ואקרט - משרד רייסמן גור ושות׳

פניה ישירה אל עו״ד מיכל ואקרט - משרד רייסמן גור ושות׳

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה