המשרד לגישור משפטי

המשרד לגישור משפטי

שלמה המלך 39 , קריית אונו (אזור המרכז)

ייעוץ וטיפול בהליכי גישור משפחה, הסדרי חובות בהוצל"פ בהליך גישור וחדלות פירעון.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

5.0

התקבלו 1 המלצות

על המשרד

משרדנו עוסק בתחום הגישור העסקי והאישי - לרבות גישור משפחה, גישור הוצל"פ והליכי חדלות פירעון.


משרדנו עוסק בתחום הגישור ומתן פתרונות לסיום משברים בצורה מהירה ויעילה.


מקים ומנהל המשרד הוא משפטן L.L.B בוגר תואר ראשון במשפטים, עבד כשותף בקליניקת "שכר מצווה" מטעם לשכת עו"ד אשר מספקת סיוע לאנשים שעומדים בקריטריונים בתחומים שונים לרבות הסדרי חובות, משפחה, מיצוי זכויות בביטוח לאומי וסכסוכי עובד מעביד.

 

גישור:

 

מנהל המשרד מוסמך כמגשר מטעם משרד משפטים וכן מוסמך לגישור משפחה מטעם אוניברסיטת בר אילן בשיתוף לשכת עו"ד. חבר פעיל בלשכת המגשרים במשך יותר מ-6 שנים ומטפל בתיקי גישור מסובכים שמגיעים למשרד מטעם בתי המשפט. כמו כן המשרד עוסק בגישור עסקי ומעניקים פתרונות יעילים ושימושיים הניתנים ליישום והתחייבות כנדרש בדין.


עיסוק ביישוב סכסוכים זוגי בהליכי גישור במשפחה, עד הגעת בני הזוג לתובנות משותפות אשר מאפשרות להם לסיים את הקשר בצורה מכובדת ונעימה עבור כל הצדדים.

 

הוצאה לפועל וביטוח לאומי:


המשרד עוסק בהסדרת חובות לאנשים אשר נפתחו נגדם תיקים והליכים בהוצאה לפועל ונדרשים להתמודד עם העיקולים וההגבלות. אנו נותנים מענה ואף ליווי צמוד של עו"ד ואנשי מקצוע רלוונטיים כדי לגשת להליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי, זאת עד למתן הפטר ופתיחת דף חלק בחיים.


משרדנו אף עוסק במיצוי זכויות לקוחותיו בביטוח לאומי, וליווי אישי לכל משך ההליך ובוועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי.


עוסקים בהגשת בקשה לתג ותו נכה לעומדים בקריטריונים.


חרטנו על דגלנו הגעה לתוצאה מקסימלית בעבור הלקוח ואנו מתחייבים על כך.

 

יתר על כן, האג'נדה שלנו היא שאין "גבולות" - כך שעבור כל לקוח אנו תופרים חליפה המתאימה למידותיו. למשרד ניסיון רב-שנים בתחום הגישור אשר הוביל אותו להגעה למאות הסכמים מוצלחים וברי קיימה.

 

אנו מספקים ליווי צמוד בתיקי חדלות פירעון על ידי עו"ד ואנשי מקצוע, ולא מתפשרים ייעוץ מקצועי והכוונה לגבי המשך התנהלות גם לאחר סיום התהליך.

 תחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

המלצות ודירוגים

5.0
(התקבלו 1 המלצות)
  • 08/05/2020

    קיבלתי יחס וטיפול מסור. תודה רבה על הכל.

המשרד לגישור משפטי

פניה ישירה אל המשרד לגישור משפטי

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה