עו"ד רונית לוי

עו"ד רונית לוי

תל אביב , הברזל 31 רמת החייל (אזור המרכז)

עורכת הדין רונית לוי בעלת ניסיון עשיר ומגוון בתחום ייעוץ פנסיוני, תביעות נזיקין, וכן במצב אובדן כושר עבודה.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורכת הדין רונית לוי בעלת ניסיון רב בתחומי הפנסיה והביטוח, ייעוץ פנסיונרי למעסיקים, תביעות ביטוח וחיים, ביטוח פנסיוני, אובדן כושר עבודה, מחלות קשות, ביטוח סיעודי וכן בתחום דיני העבודה.


בעברה, עורכת הדין רונית לוי הייתה מנהלת תפעול בסוכנות ביטוח, וכן יועצת פנסיונית למעסיקים, אך גילתה כי אהבתה הגדולה והאמיתית היא משפטים.


לעורכת הדין רונית לוי תואר ראשון בתחום מדעי החברה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים וכן תואר במשפטים מטעם הקריה האקדמית אונו.


עורכת הדין לוי בקיאה במבנה הפוליסות ותנאיהן של חברות הביטוח, תהליכי תפעול וקבלת החלטות וכמו- כן בנקודת מבטם של המבוטחים.


תחומי עיסוק עיקריים של המשרד:


• תביעות בגין אובדן כושר עבודה
• תביעות ביטוח סיעודי
• תביעות ביטוח בגין מחלות קשות
• תביעות ביטוח חיים
• ביטוח פנסיוני
• ייפוי כוח מתמשך


עו"ד רונית לוי הגיעה מתחום הביטוח וזה משמש עבורה כיתרון גדול, משום שהיא בקיאה בתחום, וכן היא מסוגלת לראות מנקודת המבט של חברת הביטוח, נושאים כמו מבנה הפוליסות, תנאי הפוליסה, תהליכי התפעול, קבלת ההחלטות, ועם זאת גם דרך נקודת מבטם של המבוטחים ואופן החוויה שלהם לגבי עולם הביטוח.


לעו"ד רונית לוי ניסיון רב גם בתחום הפנסיוני ועל כן מסוגלת להבין את רצון לקוחותיה בתחום זה.


משרד עו"ד רונית לוי
דוגל במתן יחס אישי לכל לקוח, שקיפות מלאה וזמינות. יתר על כן, מעניק המשרד לכל אחד מלקוחותיו יחס אישי וליווי צמוד לאורך כל ההליך המשפטי. למשרד חשוב לשים לב לפרטים הקטנים, למצוא פתרונות חדשים ומקוריים, תוך כדי ששם את מטרת הלקוח בחשיבות עליונה ופועל ככל שביכולתו בכדי להגשים אותה.


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום אובדן כושר עבודה - עו"ד רונית לוי
עותניאל שאל/ה:
דחיית תביעת ביטוח סיעודי על ידי המבטחת
26 צפיות

היי, הגשתי תביעת ביטוח סיעודי לאחר שנפגעתי בתאונת עבודה קשה כך שכיום אין באפשרותי לעבוד. המבטחת דחתה את תביעת הביטוח בטענה של אי גילוי מצב רפואי קודם. האם יש מה לעשות במצב כזה של דחיית התביעה? תודה

עורכת דין רונית לוי
עורכת דין רונית לוי

תביעת סיעוד
קשה לדעת כי חסרים נתונים. תוכלי לפנות אלי למייל ולהעביר לי את מכתב הדחיה ומסמכים רפואיים בכדי שאבדוק ronit@ddlaw.co.il

עמית שאל/ה:
אישור גמלת נכות מהעבודה- ושכר טרחה לעו"ד
37 צפיות

שלום רב, אני בן 72 אושרה לי גמלת נכות חודשית מעבודה. העורך דין דורש ממני שכר טרחה של 153 חודשים מראש. הוא טוען שאני חתמתי על מסמך של תוחלת חיים עד גיל 86 המסמך שנחתם היה צייר בחוק בכנס. מה אפשר לעשות?

עורכת דין רונית לוי
עורכת דין רונית לוי

שכר טרחה
הפורום לא מתעסק בשאלות ביחס לשכר טרחה. אני מבינה שמדובר בגמלה מביטוח לאומי תוכל לבדוק בחוק לעניין שכר טרחה בתביעות כאלה.

עו"ד רונית לוי
פניה ישירה אל עו"ד רונית לוי

למעלה