שלח הודעה ללא התחייבות
נועם קוריס, משרד עורכי דין
תחומי עיסוק: משפט מסחרי ועסקים
נועם קוריס, משרד עורכי דין
משרד עורכי הדין נועם קוריס ושות` הנו משרד עורכי הדין מהמובילים בישראל בתחום המסחרי והאזרחי. לקוחותינו מקבלים תמיד תמונה כנה על מצבם המשפטי, על הסיכויים והסיכונים העומדים בפניהם.
איזור:
אזור המרכז 
רחוב:
 
עיר:
טלפון:
משרד עורכי הדין נועם קוריס ושות' הנו משרד עורכי הדין מהמובילים בישראל בתחום המסחרי והאזרחי.

לקוחותינו מקבלים תמיד תמונה כנה על מצבם המשפטי, על הסיכויים והסיכונים העומדים בפניהם וכן תוך התייחסותנו המפורשת לכדאיות הכלכלית שבכל אפשרות העומדת בפניהם.

לאחר ניתוח יסודי ומעמיק של כל מצב ומצב ובהתבסס על ידע משפטי נרחב וניסיון רב, מקבלים לקוחותינו שירותים משפטיים המותאמים בהבנה לצורכיהם הייחודים והניתנים במקצועיות, ביצירתיות ובמקוריות.

מאז פירוק פירמת עורכי הדין קוריס בר ושות', בשנת 2004, הורחבה עוד פעילותנו עד שהמשרד בראשותו של עו"ד נועם קוריס התקבל כחבר מן המניין בקבוצת המשרדים המובילים בישראל.

משרד נועם קוריס ושות' מעניק ללקוחותיו פתרונות משפטיים למכלול צרכים וייעוץ משפטי במגוון נושאים ופועל בשיתוף פעולה מלא עם משרדי עורכי דין נוספים על מנת לספק ללקוחותיו רשת פתרונות מושלמת בכל תחומי המשפט.

משרדינו הראשיים מצויים ברח' בן גוריון 19 בני ברק, המשרד מעניק שירותים משפטיים בכל רחבי הארץ.


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר
המלצות ודירוגים
היה הראשון לכתוב המלצה


פניה לייעוץ ללא התחייבות
מלא טופס ופנה עכשיו לעורך דין ללא התחייבות
כתובת המשרד:
, תל אביב, ישראל