עו"ד מיטל בוארון

עו"ד מיטל בוארון

בן גוריון 44 , אור יהודה (אזור המרכז)

עו"ד מיטל בוארון היינה עו"ד פלילית בעלת התמקצעות ספציפית לנושא עבריינות ושיקום נוער. כמו כן, מעבירה הרצאות לנוער, הורים וסגל הוראה על ושיקום נוער.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

עורכת הדין מיטל בוארון בוגרת תואר ראשון במשפטים וחברה בלשכה לעורכי דין.

 

עורכת הדין מיטל בוארון היא מגשרת מוסמכת, ומשרדה פועל בתחום המשפט הפלילי ועבריינות נוער כמו כן, בדיני משפחה.

 

את דרכה בעולם המשפט התחילה כמתמחה אצל שופטת בבית המשפט לנוער, מאז בעשור האחרון המשיכה לעסוק בתחום זה, הן בליווי משפטי וייצוג בני נוער בפני עבירות פליליות והן בשיקום וסיוע בחזרה לתלם.
 
בנוסף לעיסוקה כעורכת דין, עו"ד מיטל בוארון מעבירה הרצאות בכל רחבי הארץ להורים, נוער, וסגל הוראה הן על זכויותיהם הספציפיות של בני נוער במערכת המשפט והאכיפה והן על סיוע וליווי של נוער בסיכון ומניעת הדרדרותם.
 
 תחומי עיסוק עיקריים של המשרד:

 

ü      ייעוץ עבור קטינים טרם חקירה

ü      ייצוג קטינים בהליכי מעצר

ü      ייצוג קטינים בהליכי שימוע

ü      מחיקת רישום פלילי

ü      גירושין

ü      מזונות

ü      משמורת

ü      הסדרי ראייה

ü      ניכור הורי 

 

הליווי המשפטי של עורכת הדין מיטל בוארון מתחיל משלבי החקירה הראשונית ועד סוף ההליך בעוד מתן דגש על ההקשר השיקומי וחזרתם לחברה.

 

 תחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום עבריינות נוער - עו"ד מיטל בוארון

יונית שאל/ה:

עבירה שנייה של נער קטין- ריצוי עונש מאסר

16 צפיות

היי, הבן שלי בן 17 ותשעה חודשים נתפס גונב מחנות בגדים. זו העבירה שנייה שלו, והוא רק עכשיו סיים תקופה של צו מבחן. הוא מחכה כעת לכתב אישום. האם גילו הצעיר יכול להשפיע לטובה על העונש, למרות שכבר בעוד שלושה חודשים הוא יהיה בן 18? והאם הוא יכול לשבת בכלא על עבירה כזו בגלל שעבר עבירה דומה בעבר?

עו"ד מיטל בוארון
עו"ד מיטל בוארון

עבירה שניה של קטין
היי יונית, לעניין התחשבות בענישה בגללל גילו הצעיר- מתייחסים ליום העבירה ויכול להיות שינסו למשוך זמן בכדי שימלאו לו 18, עדיין מתייחסים ליום ביצוע העבירה. לעניין חומרת הענישה- זה תלוי אם בתיק הקודם היה על תנאי. במידה ואינכם מיוצגים את מוזמנת ליצור עימי קשר למספר שמצויין בעמוד שלי באתר אולי ניתן לסגור את התיק לפני שיוגש כתב אישום בכל מקרה מומלץ להיות מיוצגים ע״י עו״ד המתמחה בבני נוער בהצלחה

יורי שאל/ה:

חקירה על עישון- האם רישום פלילי- ומתי נמחק?

10 צפיות

שלום, הייתי עם חברים בכנרת שוטרים מצאו כלי עישון ושרידים בחיים לא הייתי במשטרה ולקחו את כולנו לתחנה בגלל שאף אחד לא לקח אחריות נחקרתי ולקחו לי תמונות ותביעות אצבע רציתי לדעת אם זה תיק או רישום פלילי ואחרי כמה זמן זה נמחק?

עו"ד מיטל בוארון
עו"ד מיטל בוארון

תיק במשטרה ורישום פלילי
היי ערב טוב, אם נחקרת באזהרה זה אומר שאתה חשוד בעבירה פלילית בשלב זה , המצב שלך הוא בהמתנה או בהמשך חקירה (זה נקרא תיק מב״ד) בירור ביניים במידה ולא יבקשו להמשיך לחקור אותך אז יש מספר אפשרויות: או שיוגש נגדך כתב אישום ואז יהיה משפט פלילי או שהתיק יסגר. עכשיו, התיק יכול להיסגר משלוש סיבות: חוסר עניין לציבור, היעדר ראיות או חוסר אשמה. בשני המקרים אתה צריך לקבל מכתב הביתה אם יוחלט להגיש נגדך כתב אישום או המשך חקירה אז אתה חייב עורך דין ואם התיק יסגר אז זה תלוי בסיבה רק היעדר אשמה לא ישאיר רישום פלילי שתי הסיבות האחרות משאירות רישום פלילי ואז גם תצטרך עורך דין כדי לערער על הסיבה ולנסות לשנות אותה להיעדר אשמה. אני מקווה שנתתי מענה והייתי ברורה. לכל שאלה נוספת או ייעוץ תתקשר אלי למספר שנמצא בעמוד שלי באתר

עו"ד מיטל בוארון

פניה ישירה אל עו"ד מיטל בוארון

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה