עו"ד עמית זיו

עו"ד עמית זיו

הארבעה 28 מגדל צפון , תל אביב (אזור המרכז)

עו"ד עמית זיו בעל ניסיון, ידע ומקצועיות בתחום עבירות צווארון לבן ופשיעה כלכלית.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד עורך הדין עמית זיו אשר פועל משנת 2012 מתעסק בעיקר בתחום הצווארון לבן ופשיעה כלכלית.


למשרד עורך הדין עמית זיו ניסיון עשיר בתחום הלבנת ההון, פשיעות כלכליות, עבירות הקשורות לניירות ערך, מס הכנסה, חוק מס ערך ועוד, וכן יש למשרד הישגים מרשימים בכל אחד מן התחומים.


תחומי עיסוק עיקריים של משרד עו"ד עמית זיו
:
• הלבנת הון
• פשיעה כלכלית
• עבירות לפי חוק מס ערך מוסף
• מס הכנסה
• ניירות ערך
• עבירות מנהלים בתאגיד
• הפרת אמונים בתאגיד


משרד עורך הדין עמית זיו מספק מענה משפטי מקצועי וייצוג עבור תיקים פליליים מורכבים ופשוטים, תוך הפגנת ידע רב, בקיאות מעמיקה וכלים לניהול מו"מ. המשרד מעניק ליווי אישי וזמין עבור כל אחד מלקוחותיו.


עורך הדין עמית זיו מייצג את לקוחותיו במהלך כל שלבי ההליך המשפטי, החל משלב ההכנה לחקירה, הערכת סיכויים וסיכונים, בחירת האסטרטגיה להצלחה, ליטיגציה פלילית כלכלית ועד לסיום ההליך על הצד הטוב ביותר עבור הלקוח.


למשרד עורך הדין עמית זיו ניסיון עשיר בתחום העבירות הכלכליות, עבירות מס הכנה וניירות ערך, הלבנת הון ועבירות מס ערך נוסף, מס הכנסה, מע"מ, עבירות מנהלים בתאגידים, הפרת אמונים ועוד.


המשרד שם דגש על ערכים כמו מקצועיות, יסודיות, הענקת יחס אישי, אמינות, וכן שם את מטרת הלקוח בראש ופועל בדרכים מקוריות ויצירתיות בכדי להגשים אותה, תוך שמירה על אמפתיה. המשרד מלווה כל אחד מבין לקוחותיו מתחילת ההליך המשפטי ועד לסופו. 


המשרד מעניק שירות ייעוץ בכל אזורי הארץ.

תחומי התמחות

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום צווארון לבן - עו"ד עמית זיו
ברוך שאל/ה:
דיווח על הכנסה לגבי מכירת מוצר בעסק קטן
30 צפיות

היי, רציתי לשאול, האם שלושה אנשים שמחזיקים עסק קטן למכירת מוצר מסוים ומדווחים על ההכנסות כהכנסה עצמאית עוברים על החוק? כל אחד מהשלושה הוא פרילנסר ומדווח על ההכנסה כחלק מהכנסותיו לאותה שנה.

עו"ד עמית זיו
עו"ד עמית זיו

תשובה
האם מדובר בשותפים ? במידה וכן אז כל אחד ממוסה לפי ההכנסה שלו, במידה והם עושים הפרדה זה יכול להיות בעיה.

לאה שאל/ה:
חשד על שוחד והעברת כספים בוועד הבית
41 צפיות

שלום רב, אני חושדת שבוועד הבית מתנהלים בצורה מושחתת. קודם כל הגעתי לדירה של אשתו של ראש הוועד וראיתי את אחד הדיירים מעביר לה כסף במעטפה, לטענתו דמי הוועד החודשיים אבל כשהיא הלכה רגע לשירותים בדקתי וראיתי שם סכומי כסף מאוד מאוד גדולים. פגשתי את הדייר הזה יום למחרת והוא אמר שהיה להם חוב של הוועד כאילו כדי לתרץ את המעשה. מה ניתן לעשות בנידון?

עו"ד עמית זיו
עו"ד עמית זיו

תשובה
לאה שלום רב, מהסיפור שתיארת מדובר בסכסוך שכנים או בין ועד הבית לשכנים. אין לך ראיות לשוחד או כל עבירה אחרת. בשים לב שאת מתארת כי ברגע שהשכנה הלכה לשירותים את פתחת את המעטפה דבר שלא היית צריכה לעשות.

עו"ד עמית זיו
פניה ישירה אל עו"ד עמית זיו

למעלה