עו"ד עמית זיו

עו"ד עמית זיו

הארבעה 28 מגדל צפון , תל אביב (אזור המרכז)

עו"ד עמית זיו בעל ניסיון, ידע ומקצועיות בתחום עבירות צווארון לבן ופשיעה כלכלית.

רוצה שעו"ד יחזור אליך?

מלא טופס ואחזור אליך בהקדם!

על המשרד

משרד עו"ד עמית זיו מתעסק בעיקר בתחום הצווארון לבן.

כמו כן, למשרד הישגים רבין בתחומים הבאים

  • הלבנת הון
  • פשיעה כלכלית
  • עבירות לפי חוק מס ערך מוסף
  • מס הכנסה
  • ניירות ערך
  • עבירות מנהלים בתאגיד
  • הפרת אמונים בתאגיד

המשרד מעניק מענה משפטי מקצועי עבור תיקים פליליים מורכבים וכן פשוטים, תוך הפגנת ידע רב, בקיאות מעמיקה וכלים לניהול מו"מ, ליווי אישי וזמין לצרכי הלקוח.

עו"ד עמית זיו  מייצג את לקוחותיו במהלך כל שלבי ההליך המשפטי, החל מההכנה לחקירה, הערכת סיכויים וסיכונים, בחירת האסטרטגיה להצלחה, ליטיגציה פלילית כלכלית עד סיום ההליך על הצד הטוב ביותר ללקוח.

המשרד נותן שירות ייעוץ בכל איזורי הארץ.

 

 

 תחומי התמחות


המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או המלצה מכל סוג ו/או חוות דעת, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי טרם נקיטת כל הליך. כל הסתמכות על המידע המוצג כאן היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתקנון האתר

שאלות ותשובות מפורום צווארון לבן - עו"ד עמית זיו

לאה שאל/ה:

חשד על שוחד והעברת כספים בוועד הבית

20 צפיות

שלום רב, אני חושדת שבוועד הבית מתנהלים בצורה מושחתת. קודם כל הגעתי לדירה של אשתו של ראש הוועד וראיתי את אחד הדיירים מעביר לה כסף במעטפה, לטענתו דמי הוועד החודשיים אבל כשהיא הלכה רגע לשירותים בדקתי וראיתי שם סכומי כסף מאוד מאוד גדולים. פגשתי את הדייר הזה יום למחרת והוא אמר שהיה להם חוב של הוועד כאילו כדי לתרץ את המעשה. מה ניתן לעשות בנידון?

עו"ד עמית זיו
עו"ד עמית זיו

תשובה
לאה שלום רב, מהסיפור שתיארת מדובר בסכסוך שכנים או בין ועד הבית לשכנים. אין לך ראיות לשוחד או כל עבירה אחרת. בשים לב שאת מתארת כי ברגע שהשכנה הלכה לשירותים את פתחת את המעטפה דבר שלא היית צריכה לעשות.

אביהו שאל/ה:

חומר חקירה בתיק צווארון לבן של מעילה ומתן שוחד

28 צפיות

אני נחקרתי בעקבות מעילה ושוחד, ואני אמור לחכות לכתב אישום בענייני. טרם חיפוש עורך דין אני מעוניין לדעת על מה המשטרה מבססת את חשדותיה, והאם בכלל יש להם "קייס" נגדי. האם יש לי זכות לבקש את חומר החקירה שלהם או כל דבר אחר אשר ישפוך אור על מצבי ועל סמך מה הואשמתי בהאשמות חמורות כל כך?

עו"ד עמית זיו
עו"ד עמית זיו

תשובה
השטלה חסרה, לגהי חומרי חקירה אתה זכאי להעתיק אותם כאשר מוגש כתב אישום. לפי הנתונים בשאלה, נחקרת בחשד למעילה ושוחד. על מנת לענות על שאלת ה"קייס" צריך לבדוק את הראיות.

עו"ד עמית זיו

פניה ישירה אל עו"ד עמית זיו

Facebook Whatsapp Whatsapp Mail
למעלה